در میان همه گیر نمرات از ما مدارس کاتولیک در صورت بسته شدن

یک پرتره از سنت جان پل دوم آویزان در کنار یک ردیف خالی در قالبهای اصلی راهرو از Quigley کاتولیک دبیرستان در

توسط NEWSSHANS در 23 خرداد 1399
 A portrait of St. John Paul II hangs beside a row of empty lockers in the main hallway of Quigley Catholic High School in Baden, Pa. on Monday. Jessie Wardarski | AP photo

یک پرتره از سنت جان پل دوم آویزان در کنار یک ردیف خالی در قالبهای اصلی راهرو از Quigley کاتولیک دبیرستان در Baden Pa. در روز دوشنبه.

جسی Wardarski | AP photo

<p>Guidance secretary Marge Berckmiller, left, and Sister Bridget Reilly, director of guidance, prepare student transcripts to send to other schools after the closure of Quigley Catholic High School in Baden, Pa. on Monday, June 8, 2020. The staff learned of the closure May 29 via videoconference.</p> <p>Jessie Wardarski | AP photo</p>

وزیر ارشاد حاشیه Berckmiller, چپ, و, خواهر, بریجیت رایلی, مدیر, راهنمایی, آماده, دانشجو, متن برای ارسال به مدارس دیگر پس از بسته شدن Quigley کاتولیک دبیرستان در Baden Pa. در دوشنبه 8 ژوئن 2020. کارکنان آموخته از بسته شدن مه 29 طریق ویدئو کنفرانس.

جسی Wardarski | AP photo

مدارس کاتولیک روبرو شده اند دوران سخت اما با سرعت از تعطیلی شتاب به طور چشمگیری در میان اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر جرقه دل شکستگی و خشم در نمرات از جوامع آسیب دیده.

"این یک تصویر زیبا در حال حاضر گفت:" خواهر دیل مک دونالد سیاست عمومی مدیر ملی کاتولیک انجمن های آموزشی که می گوید: حدود 100 مدارس اعلام کرده اند در هفته های اخیر است که آنها نمی بازگشایی این سقوط. مک دونالد ترس است که شماره می تواند بیش از دو برابر در ماه های آینده.

بسیاری از بسته شدن در حال وقوع در سطح ابتدایی بلکه در لیست یک تعداد محترم و محبوب مدارس از جمله برخی که تولید برخی از معروف فارغ التحصیلان.

موسسه نوتردام یک مدرسه دخترانه در بالتیمور تاسیس در سال 1847 به دلیل نزدیک در 30 ژوئن به ترس از alumnae مانند مجلس نانسی پلوسی. مفهوم معصوم, کلیسای جامع, مدرسه, Memphis, Tennessee, یکی دیگر از دختران موسسه نیز تعطیل پس از 98 سال; از آن جایی که پریسیلا Beaulieu به پایان رسید و در سال آخر خود را در حالی که قدمت شوهر به الویس پریسلی.

تعطیلی در نیوجرسی شامل هامونتن سنت جوزف دبیرستان که موفق به کسب بیش از 20 ایالت مسابقات فوتبال و Cristo Rey دبیرستان در نیوآرک بود که بسیار مورد ستایش برای کار خود را کمک به دانش آموزان از خانواده های کم درآمد به دانشگاه بروند. تاسیس در سال 2007 Cristo Rey می گوید هر یک از فارغ التحصیلان آن از 10 سال گذشته تا به حال پذیرفته شده در دانشگاه.

این سال را به تعطیلی خواهد کاهش تعداد کاتولیک K-12 مدرسه در ایالات متحده به حدود 6000 از بیش از 11000 در سال 1970 با توجه به کاتولیک انجمن آموزش و پرورش. به طور کلی ثبت نام کرد از بیش از 5 میلیون نفر در سال 1960 به حدود 1.7 میلیون نفر در حال حاضر.

"از دست دادن مدارس کاتولیک است که از دست دادن به آمریکا گفت:" ماری پت _tenor مدیر اجرایی کاتولیک آموزش و پرورش ایالات متحده آمریکا کنفرانس اسقف های کاتولیک.

او گفت: تاثیر خواهد بود به خصوص با شدت کم درآمد داخلی شهرستان محلات به طور کلی جمعیت عمدتا توسط سیاه پوستان و اسپانیایی

"هیچ کس در غیر عمومی مدرسه بخش انجام داده است بهتر وجود دارد از مدارس کاتولیک" او گفت:.

طولانی مدت ثبت نام کاهش است و ناشی از تغییرات جمعیتی پدر و مادر مشکل تأمین شهریه و رقابت از عمومی و خصوصی دیگر مدارس است.

عوامل مرتبط با این بیماری همه گیر را تنها تشدید مشکلات.

_tenor گفت: بسیاری از خانواده ها که به تازگی شغل از دست داده و احساس می کنند دیگر نمی تواند پرداخت شهریه به طور متوسط نزدیک به $5,000 برای مدارس ابتدایی و بیش از $11,000 برای مدارس. در ضمن parishes که در عمل بسیاری از مدارس بسیار از دست داده خود را از هفتگی مجموعه پس از حضوری خدمات متوقف شد.

یکی دیگر از عوامل: بهار است و فصل نخست برای جمع آوری اعانه مدرسه و بسیاری از این وقایع بود که لغو شد.

مک دونالد ملی کاتولیک انجمن آموزش و پرورش گفت: عدم قطعیت در حال حاضر یک مشکل بزرگ است. مسئولان مدرسه مطمئن نیستید چه اجتماعی-فاصله مورد نیاز و شرایط مالی آنها را در پاییز در حالی که پدر و مادر نمی دانم اگر مدرسه خود را هنوز هم می شود شناور است.

"Superintendents می خواهید به دانستن آنچه که آنها در حال گرفتن به" مک دونالد گفت. "پدر و مادر نمی خواهند به ارتکاب آنچه آنها نمی دانند. آن را به یک ظرف غذا بزرگ است."

چند سال اخیر بسته شدن اطلاعیه ها برانگیخته جامعه مبارزات سعی کنید برای صرفه جویی در مدارس.

در هامونتن که در آن منطقه اسقف نشین دستور سنت جوزف و محله را در مدرسه ابتدایی توقیف و پس از هر دو دچار قطره بزرگ در ثبت نام در سال های اخیر یک ائتلاف از فارغ التحصیلان و اعضای جامعه در پا.

آنها ارائه شده برای خرید ابتدایی ساختمان مدرسه و دبیرستان رشته های ورزشی و راه اندازی یک مدرسه خصوصی به طور مستقل از اسقف نشین اما رد شد.

در Baltimore, مه 5 اطلاعیه درباره موسسه نوتردام آمد بدون هشدار عصبی دانش آموزان ، والدین و دانش آموختگان و مجبور 161 نظامیان رشته و نوجوانان در حال حاضر ثبت نام به تقلا برای پیدا کردن نقاط در جاهای دیگر.

دوبله خود را صرفه جویی در IND یک دانش آموختگان-رهبری گروه به دست آمده از صدها امضا در یک دادخواست آنلاین حمایت از تلاش برای نگه داشتن مدرسه باز است. مسئولان مدرسه دلسرد کمپین گفت: بسته شدن برنامه های در حال نهایی به کاهش ثبت نام و نیاز به میلیون ها دلار برای ساختمان تعمیرات و هزینه های دیگر.

با توجه به تاریخ رسمی آن ارائه سرپناه برای مردم سیاه و سفید فرار برده داری در امتداد راه آهن زیرزمینی و به عنوان یک مرکز پزشکی در طول جنگ داخلی و 1918 آنفولانزای همه گیر.

"آن را به ما آموخت آنچه که ما نیاز به یادگیری آکادمیک و آن را به ما آموخت ارزش" گفت: پلوسی که مادرش نیز حضور مدرسه در مصاحبه با C-SPAN پس از بسته شدن اعلام شد مدرسه خواهران نوتردام. "شکلات داغ پس از جرم بود که یک چیزی که من به یاد داشته باشید با شادی بزرگ."

قربانی دیگری است Quigley کاتولیک دبیرستان که در خدمت پیتسبورگ حومه شهرستان بیش از حد پس از باز کردن در بادن نزدیک به وین در سال 1967 با ثبت 440. آن را برجسته خود را با یک زبان عمومی برنامه درسی است که منجر به هفت دولت عنوان در سالانه محاکمه ساختگی رقابت است.

اما پیتسبورگ اسقف نشین تا به حال پیش بینی شده ثبت نام از فقط 93 دانش آموزان برای سال تحصیلی آینده به معنی آن زمان به درهای خوب است.

در Quigley وب سایت اعضای جامعه مدرسه خواسته شد برای به اشتراک گذاشتن خاطرات خود را "قبل از Quigley کاتولیک محو به غروب آفتاب."

بیش از 80 فارغ التحصیلان و پدر و مادر در پاسخ یادآوری ورزشی پیروزی و معلمان مورد علاقه. یک فارغ التحصیل گفت: از نوشیدن اولین آبجو در پارکینگ.

Quigley راهنمایی مشاور, خواهر, بریجیت رایلی, و دستیار او حاشیه Berckmiller بودند در دفتر خود در این هفته کار به ارسال رونوشت از دانش آموزان دیگر مدارس آنها امید به حضور در پاییز.

هر کار می کرد در Quigley برای حدود 35 سال از آنها ساخته شده و از هیچ تلاشی برای پنهان کردن خود را در غم و اندوه است.

"این رفتن به ترک یک نقطه خالی در قلب ما" گفت: Berckmiller که به ملاقات همسرش که هر دو آنها با حضور Quigley.

رایلی به یاد می آورد یادگیری در مورد بسته شدن در زوم جلسه با مسئولان مدرسه.

"ما تبدیل فیلم های ما خاموش," او گفت:. "من خیلی خوشحال هستم من, چون من فقط خراب شد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب