Meuser co-معرفی لایحه ای برای حمایت از اعطای وام به پروژه های زیربنایی

ردینگ گرگ پنسیلوانیا ساختمان کاپیتول در هریسبورگ. Meuser مقالات مرتبط در کنگره ایالات متحده دن Meuser

توسط NEWSSHANS در 31 خرداد 1399
 Redding

ردینگ

<p>Wolf</p>

گرگ

<p>The Pennsylvania Capitol building in Harrisburg.</p>

پنسیلوانیا ساختمان کاپیتول در هریسبورگ.

<p>Meuser</p>

Meuser

مقالات مرتبط

در کنگره ایالات متحده دن Meuser پیوست و با در کنگره ایالات متحده دانیل وبستر (FL-11), تام رید (نیویورک-23) و داگ LaMalfa (CA-01) این هفته معرفی H. R. 7231 — زیرساخت بانک برای امریکا عمل 2020 — لایحه حمایت فروشی اعطای وام به پروژه های زیربنایی از طریق دولت و دولت های محلی و ایالتی زیرساخت های بانک ها و نهادهای خصوصی.

"امریکا زیرساخت های بحرانی نیاز به نوسازی" گفت: Meuser R-دالاس. "اگرچه هر دو حزب اجماع در این مسئله قدر مطلق از نیاز به سرمایه گذاری بیش از بودجه و استقراض ظرفیت متحده و دولت فدرال است."

Meuser گفت: زیرساخت های بانک برای امریکا خواهد به عنوان یک خدمت قابل توجهی مکمل های موجود در منابع مالی از طریق سرمایه گذاری خصوصی است که افزایش دسترسی به سرمایه برای ارزش پروژه های زیربنایی در سراسر کشور بدون قرار دادن فشار بر مالیات دهندگان. او گفت: این مکانیزم جدید کمک خواهد کرد تا با خیال راحت بازسازی امریکا و تقویت اقتصادی ما رقابت با بقیه جهان است.

به عنوان یک دولت-حمایت سازمانی (GSE) زیرساخت بانک امریکا (IBA) دسترسی به کاهش هزینه ها از بودجه سود تصویب به دولت و شهرداری وام گیرندگان استفاده می شود برای حمایت از تمام پروژه های زیربنایی از جمله حداقل 7 درصد لازم روستایی پروژه های سرمایه گذاری.

بانک ساختار مشابه فدرال وام مسکن بانک سیستم تشویق سرمایه گذاری های خصوصی از طریق مشوق های مالیاتی برای کسانی که سرمایه گذاری در طول سه سال اول IBA عملیات. این رویکرد متفاوت از قبل زیرساخت های بانک طرح های پیشنهادی در این معنا که از آن خواهد شد به طور کامل با حروف بزرگ با سرمایه گذاری خصوصی. زیرساخت های بانک ها را با موفقیت تکمیل شده موجود در بودجه برنامه در سراسر جهان از جمله آمریکا با زیرساخت های بانک ها.

زیرساخت بانک برای امریکا خواهد حمایت از صنایع و پروژه های انتقادی به ساختار و رشد و تجدید حیات اقتصاد ایالات متحده است. IBA سرمایه گذاری محدود نمی شود و می تواند کمک به امور مالی سطح حمل و نقل, پروژه, برق, شبکه, امنیت, پهنای باند اتصال تجدید حیات خیابان اصلی ایالات متحده آمریکا ،

Meuser ارائه اطلاعات زیر در ارائه زیرساخت های بانک برای امریکا:

نیاز: $5 تریلیون دلار در هزینه های زیربنایی در طول 10+ سال است.

مشکل: زیرساخت های اقتصادی و امنیت ملی در اولویت است اما فدرال و دولت های ایالتی و محلی نمی تواند برای آن پرداخت.

راه حل: بودجه از $1 تریلیون دلار از زیرساخت های بانکی برای America, Inc., که تنها متکی بر سرمایه گذاری خصوصی.

قانون قادر می سازد: زیرساخت بانک برای امریکا عمل 2020 را ایجاد خصوصي بخش خصوصی تامین می شود و بخش خصوصی موفق زیرساخت های بانک (IBA).

آمریکا منافع اقتصادی: IBA را ایجاد 12 میلیون شغل مستقیم و نزدیک به 25 میلیون نفر غیر مستقیم شغل. بیش از ده سال دوره IBA را افزایش می دهد فدرال مالیات بر درآمد 500 میلیارد دلار.

بودجه استراتژی: فراهم می کند دسترسی به داخلی و خارجی سرمایه گذاری خصوصی منابع و همچنین QE بودجه برای بازسازی کشور ما زیرساخت ها است. IBA دریافت هیچ فدرال تضمین و نه هیچ بودجه فدرال.

تشکر. Cartwright پرس برای پاسخ

محرک پرداخت کارت های اعتباری

در کنگره ایالات متحده مت Cartwright, D-Moosic این هفته با ارسال نامه ای به وزارت خزانه داری ایالات متحده زیر تماس از نگران ترکیبات که دریافت خود را مراقبت عمل محرک پرداخت در قالب یک کارت اعتباری است که از خارج از وزارت خزانه داری ایالات متحده به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که هنوز رتبهدهی نشده است برای دریافت پرداخت خود را.

"من شنیده ام از بسیاری از ترکیبات که مطمئن بودند اگر کارت دریافت کردند کلاهبرداری بود یا نگران های حساس و اطلاعات مالی با یک شرکت خارج از خزانه است. آمریکایی ها باید بدانند که خود را شخصی و اطلاعات مالی خود را امن نگه داشته به خصوص در این زمان به چالش کشیدن," کارترایت گفت. "من مشتاق به شنیدن از وزارت خزانه داری از طرف من از ترکیبات که دریافت این کارت و کسانی که هنوز در انتظار برای دریافت کمک آنها وعده داده شده بود تحت مراقبت عمل می کنند."

Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) مصوب مارس را فراهم می کند به صورت فوری و مستقیم پرداخت نقدی به کاهش درآمد و با درآمد متوسط آمریکایی 1200 $برای هر فرد بالغ و 500 دلار برای هر کودک شروع به فاز از در درآمد سالانه 75000 دلار برای یک فرد و 150.000 دلار برای یک خانواده.

تا کنون $239 میلیارد دلار پرداخت شده است از طریق واریز مستقیم کاغذ چک کنید و یا مستقیم اکسپرس کارت حساب با توجه به آخرین وزارت خزانه داری گزارش.

در مه 18, وزارت خزانه داری ایالات متحده اعلام کرد که MetaBank — خزانه داری را به "مالی عامل" — ارسال چهار میلیون کارت اعتباری به یک گروه بسیار خاصی از آمریکایی ها — مالیات دهندگان که اطلاعات حساب بانکی در فایل با IRS از سال 2018 یا 2019 مالیات سال و به حال خود گرداند پردازش شده توسط IRS مراکز خدمات در اندوور ماساچوست یا Austin, Texas.

دستورالعمل محصور در پاکت پستی و نیز قابل مشاهده به صورت آنلاین در https://www.eipcard.com/. کارت فعال می شود به صورت آنلاین و یا از طریق خدمات مشتری خط تلفن در 1-800-240-8100.

با توجه به EIP کارت, سایت کارت می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر نقطه ویزا کارت قابل قبول شکل پرداخت. نقدی خارج می شود می تواند در یک دستگاه خودپرداز اما MetaBank به اتهام هزینه برای استفاده از "خارج از شبکه" ATM.

$40M مراقبت در قانون بودجه در دسترس

به آدرس صنایع لبنی برنامه های

رژیم صهیونیستی. تام ولف در این هفته اعلام کرد در دسترس بودن از 40 میلیون دلار در بودجه را از طریق فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) به حمایت از پنسیلوانیا صنایع لبنی و امنیت غذایی برنامه های پس از ماه بلاتکلیفی و از دست دادن از COVID-19 بیماری همه گیر.

"پنسیلوانیا کشاورزی و صنعت نشان دهنده بسیار بهتر از ما هستند – چیزی که دیده شده است پس از همان ابتدا ما COVID-19 کاهش تلاش های" رژیم صهیونیستی. گرگ گفت. "به همین دلیل آن مهم است که ما برای باز کردن این برنامه ها به حمایت از پنسیلوانیا کشاورزان امروز. این مراقبت بودجه در حال رفتن به یک صنعت است که به عقب هر روز به اطمینان حاصل شود که ساکنان نیوکاسل دسترسی به مواد غذایی تازه."

"وزارت کشاورزی وزیر راسل ردینگ گفت: "این صنعت می داند که گرسنگی نباید ما بعد همه گیر و زمان عمل است. ممنون میشم که فرماندار اطمینان است که کشاورزان ما و خاص ما لبنی و کشاورزان و دریافت مقدار مورد نیاز حمایت های مالی است."

به طور خاص, 15 میلیون دلار ارائه خواهد شد یک فرصت برای دامداران برای دریافت مستقیم کمک و پرداخت 5 میلیون دلار بازپرداخت خواهد شد لبنی کشاورزان که شرکت در پنسیلوانیا کشاورزی مازاد سیستم (پاس) برنامه با اهدای بیش از حد محصول لبنی به کشورهای مشترک المنافع خیریه مواد غذایی سیستم.

هر مزرعه های لبنی است که با تجربه ضرر و زیان مالی با توجه به دور انداخته و یا آواره شیر در طول COVID-19 اضطراری فاجعه ممکن است برای درخواست کمک. هر مزرعه با یک مستند از دست دادن دریافت خواهد کرد حداقل 1500 دلار و اضافی سرشکن سهم باقی مانده بودجه به بیش از مقدار واقعی ارزیابی شده توسط هندلر. آخرین مهلت برای درخواست لبنی جبران خسارت برنامه 30 سپتامبر سال 2020 است.

همچنین مبلغ 15 میلیون دلار را به دولت مواد غذایی خرید برنامه فراهم می کند که کمک های مالی نقدی به استان ها برای خرید و توزیع مواد غذایی به افراد کم درآمد و 5 میلیون دلار را به تصویب برنامه ای برای بازپرداخت صنعت کشاورزی برای هزینه های درگیر در برداشت و پردازش و بسته بندی و حمل و نقل مواد غذایی که آنها اهدا به خیریه مواد غذایی سیستم.

ساختمان کاپیتول ایالت پنسیلوانیا

بازگشایی عمومی در ژوئن 22

بخش خدمات عمومی این هفته اعلام کرد پنسیلوانیا ساختمان کاپیتول را بازگشایی برای عموم با اصلاح پیشگیری پروتکل در ژوئن 22.

بازگشایی شرح زیر است Dauphin County حرکت به سبز فاز COVID-19 بیماری همه گیر در تاریخ 19 ژوئن.

اصلی کنگره شرق بال و شمال ساختمان اداری ورودی در دسترس خواهد بود ،

بازدید کنندگان به کنگره را ملزم به پوشیدن ماسک برای ورود به ساختمان و پایبند به اجتماعی فاصله پروتکل های.

بازدید کنندگان بدون ماسک عرضه خواهد شد با یک در ورودی.

ضد عفونی کننده دست ایستگاه نیز خواهد شد قرار داده شده در آن ورودی.

پیشگیری و مقابله با علامت خواهد بود ارسال شده در طول کنگره را برای بازدید کنندگان و کسانی که در کار ساختمان. اگر شما بیمار هستند به خوبی احساس نمی کنید و یا در حال برگزاری نمایشگاه علائم COVID-19 لطفا مراجعه نمی کاپیتول.

تمام رویدادهای برنامه ریزی شده از طریق اداره از رویدادهای خاص باقی می ماند لغو طریق جولای 5. وزارت کار خواهد کرد با requestors به reschedule.

آغاز ژوئن 19, دفتر ویژه, حوادث, خواهد, رزومه, رویدادهای برنامه ریزی برای کنگره در فضای سالن محل مصرف یا پس از تاریخ 6 ژوئیه. این مکانها عبارتند از مقابل کنگره مراحل و سربازان بیشه.

این DGS از رویدادهای خاص نمی خواهد برنامه هر گونه حوادث برای کنگره فضاهای داخلی در این نقطه خواهد شد و موضوع راهنمایی بیشتر در زمانی که چنین اتفاقاتی سر گرفته خواهد شد.

رسیدن به لایحه O'Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب