جدید این هفته: Spike Lee تلنگر 'Artemis Fowl,' Norah Jones

توسط آسوشیتد پرس در اینجا یک مجموعه سرپرستی آسوشیتد پرس' سرگرمی روزنامه نگاران از آنچه که ورود در تلویزیون جری

توسط NEWSSHANS در 19 خرداد 1399

توسط آسوشیتد پرس

در اینجا یک مجموعه سرپرستی آسوشیتد پرس' سرگرمی روزنامه نگاران از آنچه که ورود در تلویزیون جریان خدمات موسیقی و سیستم عامل های این هفته است.

فیلم

"Da 5 Bloods": همیشه زمان مناسب برای اسپایک لی مشترک و خوشبختانه Netflix بکشد خود را آخرین آماده به اولین جمعه. چهار جانبازان سفر به ویتنام را امتحان کنید برای پیدا کردن باقی مانده از خود را رهبر تیم ملی در این فیلم که تراورس دهه ها و ژانرهای. پر از ایده های پیچیده, "" تضمین شده است برای روشنگری و تحریک. مورد در نقطه است ؟ او ساخته شده است یکی از جانبازان (Delroy Lindo) یک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حامی.

جشن غرور: غرور رژه خواهد شد و چند دور بین این سال, اما تعدادی از کانال های در حال جشن جامعه تجاوز با ویژه برنامه نویسی. روز جمعه شروع 8 بعد از ظهر منتقد فیلم آلونسو Duralde خواهد بود "ما Betters," "قربانی" و "کلمه است." و در روز یکشنبه معیار کانال قطره قسط دوم از سری هفت فیلم از جمله Jean Cocteau را "Orpheus," گاس ون سان "My Own Private Idaho" و Céline Sciamma را "نیلوفرهای آبی."

"Artemis Fowl": در اصل در نظر گرفته شده برای تئاتر دیزنی به علاوه انتشار Kenneth Branagh بزرگ بودجه اقتباس از Eoin Colfer را "" جمعه است. در این فیلم یک جوان ایرلندی نابغه (Ferdia شاو) کشف یک دنیای جادویی در تلاش برای نجات پدر خود (کالین فارل) از یک بسته از جن است. جودی دنچ و Josh Gad همچنین ستاره.

— AP فیلم نویسنده لیندزی Bahr

موسیقی

چوپان x حل: این دانشجوی سال دوم از آلبوم چوپان x هلی در اصل قرار بود در هفته گذشته منتشر شد اما این دو تصمیم به فشار آن را به عقب به افتخار سیاه و سفید سه شنبه و صنعت موسیقی را برنامه ریزی برای خاموش کردن موسیقی و زمان را به تأمل و پیاده سازی تغییر در واکنش به مرگ جورج فلوید و قتل از دیگر مردم سیاه و سفید. "" منتشر خواهد شد جمعه و امکانات بیشتر رشد کرده است تا طرف چوپان 21 و هلی 20. دختران co-نوشت, شرکت-تولید و مهندسی این آلبوم که ویژگی های ویروسی R&B, آمار, "آن را انجام دهد."

Norah Jones: در طول دو سال گذشته Norah Jones برگزار شد ماهانه ضبط جلسات مختلف با نوازندگان برای ایجاد حماسه مجرد به جای یک آلبوم کامل. نتیجه آن مجالس همراه با آهنگ ها منتشر نشده از او 2019 پروژه را تشکیل می دهند "" — 11-آهنگ از آلبوم آینده جمعه است. جونز تولید می شود نه از آهنگ ها به تنهایی و نوشت: هفت نفر از این آهنگ توسط خودش. همکاران عبارتند از: جف فاستونی امیلی Fiskio و سارا Oda.

— AP Music Editor Mesfin Fekadu

تلویزیون

Gabrielle Union درگیر در نبرد با NBC او شلیک از "america's Got Talent" است بصورتی پایدار و محکم در کنترل " ," درام او تولید و ستاره با جسیکا آلبا. سری بازده برای فصل دو در طیف سه قسمت از دوشنبه. برای تنظیم صحنه: کارآگاه سید (اتحادیه) در حال جستجو برای یک قاتل او شریک McKenna (آلبا) در برخورد با زناشویی گلایه و سپس موج جرم و جنایت بازدید.

پزشکان می تواند قهرمانانه با یا بدون یک بیماری همه گیر به جنگ به عنوان روشن در docuseries "" شات قبل از COVID-19 بحران است. دوربین دنبال دو مغز جراحان یک ER پزشک و یک متخصص زنان در نیویورک Lenox Hill بیمارستان به عنوان آنها بریزید و انرژی خود را و تعهد خود را به مراقبت از بیماران در حالی که همچنین رسیدگی به زندگی خود را — یک چالش است که شامل بارداری برای دو نفر از پزشکان. هشت قسمت سری است روز شنبه در Netflix بکشد.

اگر رمز و راز خود را در فنجان چای "است که در اینجا ملزم به بازگشت 9 p. m. EDT یکشنبه به PBS' "شاهکار". مجموعه ای در یک روستا در 1950s سری دارای یک جفت ارز بعید است از جرم و جنایت-busters در Rev. خواهد شد (تام Brittney) و کارآگاه پلیس Geordie (Robson Green). همچنین پشت مستور از پارچه لئونارد است " (ویور) و تسا-Peake جونز به عنوان ضروری اگر استرن خانه دار.

— AP تلویزیون نویسنده لین Elber

___

گرفتن بر روی AP را پوشش سرگرمی در اینجا: .tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب