پلیس آتش گاز اشک آور nonlethal گلوله در فیلادلفیا

توسط کلودیا LAUER و مت ROURKE فیلادلفیا (AP) — صدها نفر از مردم در اعتراض به رفتار پلیس از مردم سیاه و سفید ری

توسط NEWSSHANS در 13 خرداد 1399

توسط کلودیا LAUER و مت ROURKE

فیلادلفیا (AP) — صدها نفر از مردم در اعتراض به رفتار پلیس از مردم سیاه و سفید ریخته بر روی یک بزرگراه بین ایالتی در قلب فیلادلفیا در بعد از ظهر دوشنبه فقط قبل از حکومت نظامی در زمان اثر پیشرو در اجرای قانون به آتش nonlethal گلوله و گاز اشک آور و توقف ترافیک در طول شب ساعت شلوغی.

جمعیت در بزرگراه بین ایالتی 676 نیز منجر به بسته شدن بنجامین فرانکلین پل اصلی لینک از مرکز شهر فیلادلفیا به نیوجرسی حومه. برخی از صعود شیب دار خاکی و کوچک حصار به عنوان پلیس عمل کرده است.

بیش از دو دوجین دستگیر شدند که چند صد نفر از معترضان دیگر نقل مکان کرد و برای جلوگیری از بنجامین فرانکلین پارک وی, بزرگ شاهراه پیشرو از مرکز شهر به شهر تحمیل موزه هنر.

رویارویی آمد و پس از گارد ملی مستقر وسایل نقلیه خارج از تالار شهر و مرکز شهر و ساختمان و مقامات محدود حمل و نقل عمومی و رهبران شهر قرار منع رفت و آمد در اثر برای سومین روز جمعه پس از یک تعطیلات آخر هفته از تخریب است که منجر به بیش از 400 بازداشت.

چند صد نفر از معترضان مجبور شدند پایین بنجامین فرانکلین پارک وی به سمت تالار شهر پس از ایالتی تظاهرات. بسیاری از رفت, به اداره پلیس مرکزی شناخته شده به عنوان دور خانه در قوس خیابان که در آن یک خط از اعضای گارد ملی و پلیس ایستاده بود و تماشا بر روی پله ها.

مدت کوتاهی قبل از 7 p. m. کمی بیش از نیمی تصمیم به گرفتن یک زانو را به عنوان نشانه ای برای داعش است. بسیاری از تشویق و تصویری ضبط افسران بر روی یک زانو در بالای پله ها. پس از آن بسیاری از معترضان به سمت چپ, اما دیگران مطمئن نیستید که چه چیزی را به آرامی آرد مورد در خارج از ایستگاه.

سه شنبه حکومت نظامی شد 6 بعد از ظهر همان روز قبل و دو ساعت زودتر از شنبه. این شهرستان بسته ترین خدمات و کسب و کار در مرکز شهر از جمله یک ظهر خاموش کردن تمام مرکز شهر اتوبوس برقی و مترو متوقف می شود.

معترضان مانند دیگران در سراسر کشور الهام گرفته شده توسط یک مرد سیاه و سفید که دوخته بود توسط یک مینیاپولیس افسر که قرار زانو خود را بر روی دستبند را گردن — شعار "به او اجازه رفتن" پس از بازداشت که دستگیر شد در ویدئوها به صورت آنلاین پست به عنوان روابط بین جمعیت و پلیس در نزدیکی فیلادلفیا کنوانسیون مرکز رشد زمان.

در تماس با فرمانداران دوشنبه قبل از رویارویی در بزرگراه بین ایالتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خاص فیلادلفیا که در آن همانطور که از صبح روز دوشنبه تخریب شده بود در تاریخ همتراز با آن در برخی دیگر از شهرستانها عمده.

"فیلادلفیا ظروف سرباز یا مسافر است. فیلادلفیا آنچه اتفاق افتاده است وجود دارد وحشتناک است. و بود که در تلویزیون. آنها در حال شکستن به فروشگاه و هیچ کس نشان داد تا حتی متوقف کردن آنها را" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

شهردار جیم کنی در پاسخ گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مفید در طول تظاهرات. کنی همچنین گفت که او آماده نبود به حدس و گمان در مورد اینکه آیا تظاهرات و خود پی به تغییر طرح شهر به سهولت محدودیت در کسب و کار و دیگر stay-در-خانه-سفارشات با ورود به دولت را "زرد فاز" از coronavirus بازیابی جمعه.

"من نمی گویم هیچ, اما من نه گفت: بله یا" کنی گفت.

حدود 50 نفر از اعضای گارد ملی در این شهرستان وارد شده در اوایل روز شنبه و حدود 50 بیشتر شد و انتظار می رود به زودی به آمریکا وکیل ویلیام McSwain گفت.

تظاهرات همچنین فوران در سراسر کشور از جمله در لنکستر, Erie, مطالعه, چمبرسبورگ و بیت لحم.

لنکستر مقامات روز دوشنبه گفت که آنها تا به حال شواهد سفید گرایان به حال تحریک خشونت در یک هفته رالی وجود دارد که تا به حال چند نمونه از بطری فلفل هندی و سایر پرتابه پرتاب در پلیس.

McSwain دفتر در حال بررسی است که آیا هر گونه جنایت می گیرند تحت حوزه قضایی فدرال به او و سناتور مارک کرک پت Toomey جمهوری گفت: در یک کنفرانس خبری.

"ما به دنبال به که واقعی هستند آشوبگران," McSwain گفت.

پلیس در ایری شارژ هشت نفر پس از حمله به پلیس و تلاش برای تنظیم آتش سوزی در سه مرکز کسب و کار شنبه.

این ایری نیوز-خبر گزارش داد که حملات یا اقدام به حملات پلیس درگیر آجر بطری آب یخ زده آتش بازی و کوکتل مولوتف.

در فیلادلفیا یک آتش سوزی اواخر یکشنبه که به نظر می رسد برای شروع کرده اند در اجاره یک مرکز در محله کنزینگتون ناشی از قطعات از فروشگاه های مختلف و ساختمان های آپارتمانی به سقوط آتش کمیسر آدم Thiel گفت.

نزدیک به دو دوجین افسران پلیس مجروح شدند و بیش از دو شب از جمله یکی که در برخورد با یک فرار خودرو و بستری با دنده شکسته و بازوی شکسته سعید جان McNesby رئیس پلیس فیلادلفیا یونیون.

کمیسر پلیس دانیل یاغی گفت: پلیس ساخته شده 429 دستگیری از شنبه تا اوایل روز دوشنبه تعدادی انتظار می رود به رشد است. این شهر به طور معمول حدود 3000 تماس برای پلیس خدمات کنی گفت: اما در مورد 18,000 روز یکشنبه.

"ما شده اند نشسته در یک انبار باروت برای برخی از زمان و آن را به پشت سر هم" یاغی گفت.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران علامت Scolforo و مارک لوی در هریسبورگ کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن