بسیاری از کسب و کار مشتریان بپرسید کارگران به چشم پوشیدن از حقوق قانونی

توسط تام KRISHER و MARK SHERMAN واشنگتن (AP) — به عنوان کسب و کار بازگشایی در سراسر ایالات متحده پس از coronav

توسط NEWSSHANS در 27 خرداد 1399

توسط تام KRISHER و MARK SHERMAN

واشنگتن (AP) — به عنوان کسب و کار بازگشایی در سراسر ایالات متحده پس از coronavirus خاموش شدن ناگهانی بسیاری از آنها نیاز مشتریان و کارگران به فرم ثبت نام گفت: آنها نمی سو اگر آنها گرفتن COVID-19.

کسب و کار ترس آنها می تواند هدف از دادخواهی حتی اگر آنها به رعایت اقدامات احتیاطی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و مقامات بهداشتی دولت. اما حقوق کارگران گروه می گویند اشکال نیروی کارکنان به دور ثبت حقوق خود باید از آنها مریض است.

مسئولیت چشم پوشی شبیه به آنچه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نیاز به مردم را به شرکت در یک شنبه تجمع در Tulsa, اوکلاهما به حفاظت از کسب و کار در ایالات متحده است که لازم نیست مسئولیت محدودیت یا مصونیت از coronavirus مربوط به پرونده های حقوقی.

تا کنون حداقل پنج متحده — یوتا, North Carolina, اوکلاهما, آرکانزاس و آلاباما — چنین محدودیت از طریق قانون یا دستور اجرایی و دیگران با توجه به آنها. گروه های کسب و کار مانند آمریکا اتاق بازرگانی در حال لابی کردن برای ملی ایمنی قانون.

رمان coronavirus است بیمار بیش از 2 میلیون نفر در آمریکا و کشته شدن بیش از 115,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در سالن مدوزا در غرب هارتفورد کانکتیکات, مو, سبک لنا Whelan می گوید آنها تنها با استفاده از دو شش یک ظاهر طراحی ایستگاه های پس از بازگشایی ژوئن 1. مشتریان به آنها را مجبور به پوشیدن ماسک و تمام ایستگاه ها و ابزار ضد عفونی بین مشتریان.

با وجود تمام کسانی که اقدامات ایمنی مشتریان باید ثبت نام یک فرم و گفت آنها نمی سو اگر آنها با آلوده رمان coronavirus. فرم که همچنین می پرسد کاربران اگر آنها و یا هر یک از اعضای خانواده باید ویروس علائم می دهد سالن اضافی حقوقی حفاظت Whelan گفت.

منتقدان استدلال می کنند که مسئولیت پوشی باز کردن درب برای شرکت های بزرگ به دامن پروتکل های مانند احداث پلکسی گلاس موانع ارائه ماسک های صورت و سایر تجهیزات حفاظتی و نگه داشتن افراد مناسب فاصله از هم جدا و بدون درد و رنج هر گونه عواقب.

چشم پوشی هستند به خصوص طاقت فرسا برای کارگران که ممکن است احساس اجبار به ثبت نام آنها در جهت حفظ شغل خود را بر خلاف مشتریان که حداقل باید یک انتخاب به راه رفتن دور.

"این وحشتناک یک انتخاب برای یک کارمند گفت:" هیو باران, وکیل ملی قانون استخدام پروژه یک کارگر وکالت ، "آیا شما با ثبت نام در این و بالقوه خود را قانونی مراجعه و یا شما رد و احساس می کنید مانند شما در حال رفتن به از دست دادن کار خود را؟"

بدتر هنوز در بسیاری از کشورها اگر کارگران حاضر به امضای چشم پوشی و بازگشت به کار آنها را در معرض خطر از دست دادن مزایای بیکاری باران گفت. همچنین ایمنی قوانین و مسئولیت پوشی به طور نامتناسبی بر سیاه پوست و لاتین کارگران بسیاری از آنها شغل است که نمی توان از راه دور انجام می شود, او گفت:.

وکلا می گویند بسیاری از کسب و کار مشتریان درخواست در مورد چشم پوشی. که آیا آنها می تواند اجرا توسط دولت متفاوت و به بحث باز است. صاحبان عاقلانه به "بهتر امن تر از متاسفم" رویکرد گفت: جان Wolohan ورزشی استاد حقوق در دانشگاه سیراکوس.

"این سخت است برای من به این باور مردم را درک نمی کنند خطر از بیرون رفتن در ملاء عام و تعامل. اما وقتی کسی بیمار می شود من مطمئن هستم که آنها در حال رفتن به ادعای کسب و کار نمی حفاظت از آنها راه آنها باید. با داشتن یک چشم پوشی کسب و کار بهتر خواهد شد مقاومت در برابر طرح دعوی در دادگاه" Wolohan گفت.

در 45 ایالت و منطقه کلمبیا دادگاه ها به طور کلی اجرای داوطلبانه چشم پوشی با توجه به "قانون برای تفریح و مدیران ورزشی" یک کتاب Wolohan co-نوشت: با Doyice Cotten. کانکتیکات, هاوایی, لوئیزیانا, ویرجینیا و ویسکانسین ارائه کنندگان بهترین فرصت برای به چالش کشیدن مسئولیت چشم پوشی.

اما Baran می گوید: بسیاری بستگی دارد که چگونه دولت قرارداد قوانین را تفسیر شده است توسط دادگاه. بسیاری از ایالت ها گفت: باید قوانین در این کتاب گفت که کسب و کار را یک وظیفه عمومی برای حفظ سالم و ایمن بودن شرایط کاری. در برخی موارد این دادگاه تعیین کرده اند که کارکنان می توانند دور آن حقوق او گفت:.

"این یک وضعیت جدید" باران گفت: مسئولیت اشکال مربوط به کوروناویروس. "آن را سخت بدانید که چگونه دادگاه های ایالتی را مشاهده چنین چشم پوشی."

اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از کسب و کار نیاز به مسئولیت چشم پوشی از کارمندان و یا مشتریان دشوار است برای پیدا کردن. وکلا می گویند که این اشکال در حال نشان دادن تا در کسب و کارهای کوچک از جمله سالن ها و ورزشگاه آن را سخت به حفظ اجتماعی فاصله. اما آن را نیز در بازار بورس نیویورک که در آن جاناتان Corpina ارشد مدیریت شریک با Meridian Equity Partners Inc., روز دوشنبه گفت او نیاز به ثبت نام, چشم پوشی به منظور وارد طبقه تجاری.

Cheryl Falvey شریک در Crowell و Moring شرکت حقوقی در واشنگتن دی سی و یک وکیل سابق بالا در فدرال کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده گفت که او فکر نمی کند که اکثر کارفرمایان خواهد سعی کنید از نیروی کار خود را به امضای آنها.

Falvey نیز اشاره کرد شرایط وجود دارد که چشم پوشی نخواهد پوشش از جمله اگر کسی نشانه ها چشم پوشی می شود آلوده و سپس با گسترش این بیماری به اعضای خانواده یا همسایه ها.

"من فکر نمی کنم این چشم پوشی را پوشش میدهد که" Falvey گفت. از کسی آلوده ممکن است استدلال می کنند: "من نمی نشانه آن است که چشم پوشی. شما به او اجازه دهید و شما نمی محافظت از او را" او گفت:.

هارولد کیم رئیس جمهور آمریکا در اتاق بازرگانی موسسه حقوقی اصلاحات گفت: فدرال ایمنی قانون خواهد بود بهتر است برای کسب و کار به جای یک درهم آمیخته از متناقض دولت ، این قانون به دنبال مجلسی خواهد بود به طور موقت و اعطای مصونیت تنها اگر کسب و کار به دنبال CDC و دولت دستورالعمل ویروس, او گفت:.

"شما نمی توانید این حمایت اگر شما به دنبال این راهنمایی," او گفت:.

کارگران که بیمار در کار نمی ممکن است قادر به شکایت کارفرمایان خود را, اما دسترسی به کارگر پرداخت غرامت به پوشش حقوق از دست رفته و مراقبت های پزشکی قانونی ، پیشنهاد فدرال قانون نمی گذارد غرامت کارگران برنامه های که اکثر ایالت کیم گفت.

از طریق پنج شنبه وجود دارد 2,741 پرونده های حقوقی ثبت شده در ایالات متحده بیش از COVID-19 عفونت با توجه به شکایت ردیاب نگهداری توسط Hunton اندروز Kurth قانون شرکت. بسیاری از موارد بیش از خاموش کردن دولت و دستورات آن کسب و کار تلقی می شد ضروری است. تنها هفت آمد از مصرف کنندگان و 49 بودند ظ توسط کارکنان بیش از قرار گرفتن در معرض ویروس و یا دیگر آسیب های مرتبط با. کیم گفت: قوانین فدرال جلوگیری می کند یک افزایش بزرگ در دادخواهی.

____

کسب و کار نویسنده Alex Veiga کمک از لس آنجلس. Krisher گزارش از دیترویت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب