افراد بی خانمان در idled فرودگاه محل به آزمایش می شود نقل مکان کرد

توسط کلودیا LAUER فیلادلفیا (AP) — فیلادلفیا مقامات روز سه شنبه شروع به از بین بردن ده ها تن از افرادی که در خ

توسط NEWSSHANS در 7 خرداد 1399

توسط کلودیا LAUER

فیلادلفیا (AP) — فیلادلفیا مقامات روز سه شنبه شروع به از بین بردن ده ها تن از افرادی که در خواب بوده اند در فرودگاه و در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و آنها برنامه ای برای مدیریت سریع COVID-19 آزمایشات قبل از مصرف آنها را به پناهگاه بی خانمان.

مقامات در فرودگاه بین المللی فیلادلفیا بود در ابتدا برنامه ریزی شده روز جمعه به حذف 50 تا 100 نفر بی خانمان شده اند که در یک منطقه ادعا چمدان underused در طول اقامت در خانه سفارشات. اما فرودگاه و مسئولان شهرستان مورد توافق صبر کنید تا شنبه بعد از حامیان تهدید به شکایت اگر مردم منتقل شدند به پناهگاه بدون اینکه تست شده است.

شهرستان مدیر برایان Abernathy روز جمعه گفت که دلاور مسئولان شهرستان نیز خواهد بود در دست سهشنبه برای ارائه به مردم را به پناهگاه در مجاور شهرستان است. او گفت: ترتیبات بودند در محل به خانه هر کسی که می خواستم برای رفتن به یک پناهگاه.

"برخی ممکن است انتخاب کنید برای رفتن به Delaware County است . ... برخی ممکن است را انتخاب کنید به قبول خدمت در فیلادلفیا" Abernathy گفت. "برخی نمی خواهد قبول خدمات در همه است که کاملا در سمت راست خود را, اما آنها قطعا مجاز به اقامت در فرودگاه از این نقطه به جلو است."

فرودگاه شروع به اجرای قوانین جدید شنبه, اجازه می دهد تنها کارگران و کسانی که با فرودگاه کسب و کار در پایانه ها و بار مناطق.

The Philadelphia Inquirer پنج شنبه که بی خانمان طرفداران نگران شده بودند مردم در حال نقل مکان از فرودگاه بدون اینکه تست شده برای این ویروس و این احتمال که آنها می توانند بیماری را به پناهگاه.

نمایندگان از بی خانمان ها حمایت پروژه و گروه غیر انتفاعی, خود, در میان دیگران, امضا کرده بود به اقدام قانونی اگر شهر حرکت رو به جلو با حذف بدون, تست, سوال گزارش شده است.

"ما احساس خطر و نگرانی در مورد که در آن کسانی که افراد را اگر آنها می خواهم به دریافت این نوع از توجه و حمایت لازم را از سلامت نقطه ایستاده و از یک مسکن نظر چرا که ما بر این باور مسکن یک مسئله بهداشت عمومی" گفت: Michael Hinson, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت خود را.

آن را درک Hinson گفت که این افراد در فرودگاه خواهد بود ارائه شده تست شده به مرکز شهرستان محل که برای تست قرار دارد و در قرنطینه مسکن تا زمانی که نتایج آمد.

این گروه نیز کار می کرد برای متقاعد کردن مقامات شهرستان است که همه کسانی که زندگی در پناهگاه در حال حاضر و ورود به پناهگاه از جمله کارکنان باید تست شود و اضافه کرد که یک طرح است که در آثار او گفت:.

به عنوان فرودگاه امنیت, توسعه, کارگران و کارکنان شهرستان مشغول به کار برای تست و نقل مکان افراد بی خانمان معترضان در چمدان ادعای سخنگوی فلورانس قهوه ای در بیانیه ای گفت که این روز را در فرودگاه در حال اجرا از گزینه های.

"آخرین گونه در این منطقه خدمات اجتماعی شبکه با توجه به COVID-19 بحران ایجاد کرده اند یک نیاز فوری برای فرودگاه برای محدود تعریف شده آن استفاده از تسهیلات فضاهای عمومی" او گفت:. "این تصمیم برای محدود ساختن دسترسی به تنها کسانی که با فرودگاه کسب و کار یک مشکل است که به دنبال ماه اقدام به مداخلات دلسوز توسعه و در نهایت تخریب اموال و زوال ایمنی است."

در اوج فرودگاه اردوگاه وجود دارد بیش از 150 نفر در خواب در چمدان ادعا مناطق اطراف ترمینال یک که در بخش خدمت پروازهای بین المللی شده است و از حدود دو ماه.

اما مشکلات شده اند نصب به دلیل رسیدگی به شکایات کارگران و کاهش دسترسی به مواد غذایی کارکنان تمیز کردن و سرویس بهداشتی در این منطقه است.

فرودگاه ها گفته اند بخش هایی از منطقه ادعا چمدان خواهد شد قرار داده و در استفاده از حدود 4 ژوئن که مصادف با زمانی که دولت انتظار می رود که به سهولت همه گیر محدودیت در شهرستان و همسایه حومه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب