NBC News معذرت خواهی برای 'نادرست' به نقل از ویلیام بر

توسط دیوید BAUDER نیویورک (AP) — NBC است عذرخواهی برای "نادرست" برش بخشی از یک مصاحبه با دادستان کل ویلیام Bar

توسط NEWSSHANS در 22 اردیبهشت 1399

توسط دیوید BAUDER

نیویورک (AP) — NBC است عذرخواهی برای "نادرست" برش بخشی از یک مصاحبه با دادستان کل ویلیام Barr که در سمت چپ یک تصور نادرست با بینندگان "دیدار با مطبوعات است."

عذرخواهی راضی نیست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که هر دو یکشنبه و دوشنبه که "دیدار با مطبوعات" مدیر چاک تاد باید اخراج می شود.

این اخبار نشان می دهد بحث در مورد وزارت دادگستری تصمیم هفته گذشته به رها کردن آن پرونده مایکل فلین رئیس جمهور سابق مشاور امنیت ملی که تاد همچنین بخشی از مصاحبه ای است که بر به روز پنج شنبه گذشته به رادیو فردا.

هنگامی که بر خواسته شده بود توسط خبرنگار کاترین Herridge چه تاریخ می گویند در مورد این تصمیم بر پاسخ داد که "تاریخ نوشته شده توسط برنده است. پس از آن تا حد زیادی بستگی به این دارد که نوشتن تاریخ است."

تاد گفت که او زده بود با بدبینی از آن پاسخ دهد.

"این یک پاسخ درست" تاد گفت. "اما او دادستان کل. او را در مورد او رعایت حکومت قانون است. او تقریبا اعتراف به این که آره این یک سیاسی کار است."

اما "ملاقات با مطبوعات" را شامل نمی شود Barr کامل پاسخ به Herridge سوال. او در ادامه گفت: "اما من فکر می کنم منصفانه در تاریخ می گویند که این یک تصمیم خوب به دلیل آن را تایید حکومت قانون است. آن را تایید استانداردهای وزارت دادگستری و آن undid چه بی عدالتی است."

به عبارت دیگر بار گفت: در واقع آنچه تاد متهم به او نمی گویم.

در عذرخواهی برای این اشتباه NBC توییتی که آن را "سهوا و نادرست" برش ویدیو.

"اوایل امروز ما سهوا و نادرست برش های کوتاه یک ویدئو کلیپ از مصاحبه با AG بار قبل از ارائه تفسیر و تجزیه و تحلیل. باقی مانده کلیپ شامل مهم از سخنان دادستان کل است که ما از دست رفته و ما حسرت خطا.گفت که "باقی مانده کلیپ شامل مهم از سخنان دادستان کل است که ما از دست رفته و ما حسرت خطا" توییت گفت.

NBC ارائه شده بدون در نظر رئیس جمهور توییتهایی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net