Maskless Bolsonaro می پیوندد معترضان در برابر کنگره بالا دادگاه

توسط تاتیانا فریتس رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro پیوست, هواداران معترض در برابر کنگره و دیوان عالی کشور در ب

توسط NEWSSHANS در 12 خرداد 1399

توسط تاتیانا فریتس

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro پیوست, هواداران معترض در برابر کنگره و دیوان عالی کشور در برازیلیا در یکشنبه stoking نگرانی از نهادی بحران در این کشور است که در حال حاضر جهان دوم بیشترین تعداد coronavirus موارد پس از ایالات متحده آمریکا

در یک پخش زنده در رسانه های اجتماعی Bolsonaro استقبال طرفداران از یک هلیکوپتر در حال پرواز بر فراز این منطقه که در آن تظاهرات برگزار شد. او سپس فرود آمد و پیوست اعتراض پوشیدن ماسک با وجود یک دولت محلی حکم الزامی آنها را به عنوان یک راه برای جلوگیری از COVID-19 گسترش یافته است.

Bolsonaro سابق ارتش کاپیتان نیز نصب شده پلیس فدرال اسب در مقابل معترضان بودند که با حمل بنر حمله به دیوان عالی کشور و حتی خواستار اقدام نظامی علیه آن و این کنگره است.

در بخش دیگر از برزیل و معترضان در برابر و برای Bolsonaro درگیری با یکدیگر و پلیس. در سائو پائولو و ریو دو ژانیرو ضد فاشیستی و طرفدار دموکراسی تظاهرات بودند به نام فوتبال, فن, گروه, که به درگیری با Bolsonaro حامیان. در سائو پائولو پلیس lobbed گاز اشک آور و بمب و حداقل پنج تن از معترضان دستگیر شدند, رسانه های محلی گزارش.

بحران دم

آخرین تظاهرات و Bolsonaro ظاهر به استقبال هواداران خود را ممکن است سوخت نهادی بحران که شده دم در میان یک خبر جعلی پروب لازم الاجرا توسط دیوان عالی کشور است. هفته گذشته پلیس فدرال انجام جستجو و تشنج سفارشات در برابر مردم دیده می شود به عنوان Bolsonaro می کرد.

رئیس جمهور و دیوان عالی کشور شده اند در تقابل بر روی تعدادی از مسائل به خصوص پس از دادگاه پشتیبانی از اقدامات محدود کننده اعمال شده توسط فرمانداران به سرعت گسترش coronavirus در برابر رئیس جمهور فشار برای بازگشایی اقتصاد است.

بحران بدتر در میان تحقیقات مجاز توسط دادگاه. علاوه بر این حمله به رسانه های اجتماعی پست های متهم به ترویج جعلی اخبار و حمله شخصی به دادگاه نیز مجاز رسیدگی به اتهامات ساخته شده توسط وزیر دادگستری سابق Sergio مرو از رئیس جمهور را به اتهام تلاش برای دخالت در تحقیقات پلیس.

این همه بازی که برزیل coronavirus بحران فزاینده است.

روز شنبه, برزیل, فرانسه پیشی گرفته و به رتبه چهارم در جهان در coronavirus مرگ و میر با تعداد کل مرگ و میر رسیدن به 28,834 با توجه به وزارت بهداشت داده است. یک ماه پیش, برزیل تایید کرده بود تنها حدود 6000 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

تعدادی از عفونت بالغ بر رسیده 498,440 دنباله تنها در ایالات متحده مورد تأیید افزایش یافته است به طور متوسط بیش از 19,000 یک روز در طول هفته گذشته.

کاخ سفید روز یکشنبه گفت ایالات متحده بود ارسال برزیل 2 میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین یک مالاریا مواد مخدر تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و 1000 هواکش.

---

©2020 خبری بلومبرگ

بازدید از خبرگزاری بلومبرگ در

توزیع شده توسط

-----

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب