LeBron James می گوید جورج فلوید مرگ به این دلیل بود Kaepernick زانو

LeBron James در اینجا دیده می شود و چند تن از مشاهیر پیوست کر معترضان خواستار اجرای عدالت در مرگ جورج فلوید.

توسط NEWSSHANS در 8 خرداد 1399
 LeBron James, seen here, and several celebrities have joined the chorus of protesters calling for justice in the death of George Floyd. AP file photo

LeBron James در اینجا دیده می شود و چند تن از مشاهیر پیوست کر معترضان خواستار اجرای عدالت در مرگ جورج فلوید.

فایل AP photo

LeBron James و چند تن از مشاهیر پیوست کر معترضان خواستار اجرای عدالت در مرگ جورج فلوید.

NBA superstar نوشته شده side-by-side عکس از فلوید با یک افسر را به زانو در گردن و khezri زانو طول سرود ملی.

"این است که چرا" جزئیات تصویر را به عنوان یک اشاره روشن به Kaepernick را ستیز اعتراض نژادی و بی عدالتی در طول سال 2016 فصل NFL.

"آیا شما را در درک در حال حاضر!!??!!?? و یا آن را هنوز هم مبهم به شما؟؟" جیمز نوشت: در عنوان ،

فلوید درگذشت دوشنبه پس از رویارویی با مینیاپولیس پلیس به یک سیاه پوست به دست پلیس زانو برگزار شد در برابر گردن خود را برای چند دقیقه به او بارها و بارها التماس برای هوا. اطرافیان ثبت برخورد با تصویری که از دور ساخته شده در رسانه های اجتماعی.

"لطفا, لطفا, لطفا, من نمی توانم نفس بکشم" فلوید گفت: افسران. "من تشنه هستم. گردن من لطمه می زند. لطفا لطفا. من نمی توانم نفس بکشم."

میامی-متولد رپ Rick Ross نوشته شده یک تصویر از فلوید با "من نمی توانم نفس بکشم" نقل قول سوار بیش از چهره اش.

مدیر Ava Duvernay به ظاهر خطاب فلوید در یک گسترده توجه داشته باشید در توییتر.

"شما سزاوار خود را در نفس خود عزت و زندگی خود را," او نوشت. "نه به مرگ در خیابان به قتل رسیده توسط یک پلیس سفید پوست را به زانو در گردن خود را. شما سزاوار ما اشک ما نماز ما خشم ما عمل است. ما باید عمل کنند — برای شما و برای تمام کسانی که هیچ دوربین در حال حاضر است."

در حالی که برخی از مشاهیر خواستار پاسخ دیگران مانند Cardi, B, سوال چه خواهد شد آن را تغییر دهید.

"چه خواهد شد آن را؟," او نوشت: در Instagram. "یک جنگ داخلی? رئيس جمهور جدید ؟ شورش های خشونت آمیز? آن را خسته! من خسته هستم! این کشور خسته شده است!شما قرار ندهید ترس در افراد هنگامی که شما انجام این کار شما فقط نشان می دهد که چقدر شما ترسو هستند! و چگونه امریکا واقعا زمین رایگان!"

در بیانیه منتشر شده روز شنبه, مینیاپولیس, پلیس ادعا کرد که چهار افسر بودند در پاسخ به گزارش های جعل زمانی که این حادثه رخ داده است. افسران تا به حال اقدام به بازداشت فلوید اما او "جسمی مقاومت است." او در بیمارستان درگذشت و پس از "درد و رنج پزشکی پریشانی" با توجه به پلیس.

چهار افسر از کار اخراج شدند سه شنبه شب به عنوان هزاران نفر از معترضان راهپیمایی در خیابان مینیاپولیس. مینیاپولیس شهردار یعقوب فری به نام برای اتهامات جنایی واصل شود و در برابر افسر که به زانو در Floyd آسوشیتد پرس گزارش داد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب