بیشتر آلمانی تیم زانو زدن قبل از بازی ولفسبورگ ضربان وردا

برمن آلمان (AP) — چهار بوندسلیگا تیم در زمان زانو خود را قبل از بازی روز یکشنبه به عنوان Werder Bremen رشد شاخ

توسط NEWSSHANS در 18 خرداد 1399

برمن آلمان (AP) — چهار بوندسلیگا تیم در زمان زانو خود را قبل از بازی روز یکشنبه به عنوان Werder Bremen رشد شاخص و نزدیک به سقوط و شالکه را winless اجرا شد بدترین حالت آن برای 27 سال است.

بوروسیا دورتموند و هرتا برلین برای اولین بار پیش از بازی خود را روز شنبه در یک ضد نژادپرستی ژست دنبال تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس و نژادپرستی در سراسر ایالات متحده بیش از کشتن جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید در مینیاپولیس در مه 25.

ولفسبورگ و Werder Bremen دنبال کرد به عنوان مثال خود را در روز یکشنبه باز کردن بازی. یونیون برلین و شالکه — که هافبک وستون McKennie بود در آلمان در اعتراض به هفته گذشته — نیز kneeled جلوتر از خود را 1-1 قرعه کشی در روز یکشنبه ، داور و دستیاران او پیوست.

ولفسبورگ ضرب و شتم وردا 1-0 را یک گام به سمت لیگ اروپا در حالی که وردا حرکت می کند و نزدیک به سقوط از بوندسلیگا.

آنها به عنوان یک حادثه تا حد زیادی 0-0 قرعه کشی در باران قبل از 82 دقیقه زمانی که ولفسبورگ را جایگزین جناح فلیکس کلاوس فر در یک سانتر از سمت راست و Wout Weghorst ملاقات آن با یک تندرست هدر به وردا هدف است.

نتیجه برگ وردا گذشته یک قهرمان در سال 2009 در 17 مکان و رو به سقوط. که تنها در فصل دوم خود را در خارج از بخش بالا پس بوندسلیگا تاسیس شد.

وردا نشده برنده در خانه در لیگ برتر پس از هفت. 1. آن است که شش امتیاز ایمنی و سه خاموش فورتونا دوسلدورف در سقوط حذفی نقطه. ولفسبورگ بالاتر رفته Hoffenheim به مکان ششم و بیستم لیگ برتر نقطه.

اتحادیه و شالکه را در خود حفظ ناخواسته سوابق نداشتن برنده پس از لیگ برتر دوباره در میان coronavirus بیماری همه گیر. در حالی که اتحادیه خوشحال بود با یک نقطه به لبه دور از منطقه سقوط شالکه بود دوباره نا امید به عنوان آن winless اجرای ضربه 12 بازی در تمام مسابقات خود را بدترین از سال 1993.

رابرت Andrich به اتحادیه سرب و روی یک ضدحمله سریع اولین هدف آینده با 48 شات از فصل اما شالکه در جواب قدرتمند با برد بلند اعتصاب از جونجوئه کنی سمت راست-پشت در وام از اورتون.

طرفداران منع از مسابقات بوندسلیگا به دلیل همه گیر اما اتحادیه هواداران ساخته شده و صدای آنها شنیده می شود در این بازی است.

حدود 30 نفر جمع شده بودند در یک منطقه جنگلی در نزدیکی استادیوم یکشنبه ایستاده جدا اجتماعی فاصله و پلیس در سایت تصمیم به مداخله dpa آژانس گزارش شده است.

خود شعارهای بودند به وضوح قابل شنیدن در ورزشگاه و در تلویزیون چیزی Andrich به نام "واقعا زیبا."

کلن آنتونی Modeste فکر او می خواهم با توجه به تیم خود اولین پیروزی پس از بوندسلیگا راه اندازی مجدد هنگامی که او volleyed توپ رو از لبه جعبه برابر آوگسبورگ در 85 دقیقه است.

آن را به عنوان فیلیپ حداکثر شصت و یک صلیب در پست دور برای کسب 1-1 قرعه کشی در 88. ادکلن 12 و آوگسبورگ 13th.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب