اواخر شب میزبان می گویند مبارزه با نژاد پرستی به معنی بیش از بحث

توسط دیوید BAUDER نیویورک (AP) — شش امریکا در اواخر شب تلویزیون کمدی میزبان — پنج نفر از آنها را مردان سفید —

توسط NEWSSHANS در 14 خرداد 1399

توسط دیوید BAUDER

نیویورک (AP) — شش امریکا در اواخر شب تلویزیون کمدی میزبان — پنج نفر از آنها را مردان سفید — جدی تبدیل و پس از این کشور آخر هفته از ناآرامی های پس از مرگ جورج فلوید به پیشنهاد آنها و دیگران نیاز به انجام بیش از بحث در مورد نژاد پرستی.

آن را تبدیل به یک مراسم — تا حدودی غیر قابل توضیح به عنوان TBS' Conan o'brien اشاره کرد — برای این کمیک آمده در هوا پس از اعمال تروریسم مدرسه تیراندازی و یا دیگر ملی تروما به سعی و حس آنها را برای مخاطبان خود را. فلوید درگذشت مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به دست به دستبند, سیاه, مرد گردن برای چند دقیقه حتی پس از او متوقف شد.

"امروز احساس می کند بسیار متفاوت" اوبراین گفت: دوشنبه شب. "آن را احساس نمی کند به صحبت در مورد احساسات من از غم و اندوه و خشم. که واقعا احساس ناکافی و به نوعی اشتباه است."

به جای اوبراین گفت: این مهم به گوش دادن به افرادی که تجربه مستقیم با ما "بحران ملی" واقعیت این است که بسیاری از جامعه سیاه پوستان در آمریکا احساس امنیت نمی دیده یا شنیده می شود.

او در سی ان ان ون جونز به عنوان یک مهمان. که یک چیز اوبراین در حال رایج با, Stephen Colbert, Jimmy Fallon, James Corden و Seth Meyers: همه آنها دعوت سیاه مهمانان و یا در Corden مورد همکار Reggie Watts, به بحث در مورد این موضوع گفت: پس از قطعه خود را.

Trevor Noah کمدی سنترال "نمایش روزانه" آورده های مختلف تجربه شخصی پس از رشد در آفریقای جنوبی با یک پدر و مادر سیاه و سفید. او پیشنهاد جدی و گسترده مونولوگ است که لمس بر coronavirus' تاثیر بر اقلیت های نیویورک که به تازگی پلیس گفت که او بود که تهدید توسط یک آمریکایی آفریقایی تبار در پارک مرکزی و جورج فلوید.

به احساس تهدید توسط اجرای قانون احساس می کند به بسیاری از سیاه پوستان مانند آنها برگزار می شود به یک استاندارد است که برخی از مسئول اجرای قوانین نمی پایبند به خود گفت. نوح گفت: او را درک ذهنیت که منجر به غارت زمانی که بسیاری از سفید پوستان نمی تواند.

"سعی کنید تصور کنید که چگونه آن را احساس می کند به یک فرد زمانی که آنها خود تماشا بود غارت هر روز" نوح گفت: "از آنجا که این چیزی است که اتفاق می افتد در امریکا است. پلیس در امریکا در حال غارت سیاه بدن."

ان بی سی فالون مثل همه از میزبان صحبت از خانه به دلیل COVID-19 محدودیت اشاره کرد که چگونه فلوید داستان همزمان با مسائل شخصی خود.

فالون به تازگی عذرخواهی پس از داستان های پدید آمده در مورد او چگونه به نظر می رسد در blackface به رابجای دیگری جا زدن کریس راک در سال 2000 "شنبه شب زنده" skit. او گفت که او با توصیه به نگه داشتن آرام و هنگامی که مردم در مورد او آنلاین, اما او متوجه او تا به حال در مورد آن صحبت کنید.

"آنچه که حرکت کوچک بود برای من شکستن خود من سکوت" به "امشب" میزبان نمایش گفت. "ماندن خاموش شد بزرگترین جنایت است که افرادی مانند من می تواند انجام دهد."

"ما نیاز به شروع به گفتن" نه خوب " بیشتر از فقط یک روز در توییتر گفت:" فالون که بعدا صحبت در هوا با NAACP جمهور جرثقیل جانسون.

بر خلاف دیگران کلبر و Meyers مخلوط جوک های خود را تک گویی اما هیچ اشتباه وجود دارد پیام های خود را.

انکار حقوق بشر و کرامت برای هر نفر در نهایت از بین بردن جامعه گفت: Colbert اواخر شب رأی رهبر در CBS' "Late Show"

"آن را بر خود به عنوان یک رهبر و یک نمونه از این نوع از کشور شما می خواهید برای زندگی در," او گفت:. "یعنی ممکن است رفتن به پایین به یک اعتراض و یا ساخت یک کمک مالی و یا داشتن یک زمان گفتگو در مورد مسابقه.

"شما در حال رفتن به دریافت کنید که از کاخ سفید," او گفت:. "بنابراین ما نیاز به گام تا و ارائه آن خودمان. چرا که امریکا به طور رسمی BYOP را خود رئیس جمهور."

Meyers شد بیمار توسط مقدار پول جوامع محلی صرف انجام ندادی.

"ما صرف بیشتر در سیستم است که مجازات و devalues سیاه زندگی از ما در چیزهایی که تصریح و ارزش سیاه و سفید زندگی می کند و اجازه می دهد تا مردم را به زندگی می کنند زندگی از ایمنی و نجابت و سلامت," او گفت:.

Corden از بریتانیا به نظر می رسید متزلزل خود CBS نشان می دهد.

"من احساس می کنم نا امید کننده است," او گفت:. "من نمی باید پاسخ. اما من نمی خواهم به انجام بیشتر. من می خواهم برای کسب اطلاعات بیشتر و اجازه دهید که یک شروع است."

ABC جیمی کیمل پخش تکرار دوشنبه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب