بتن موانع نصب شده در اطراف لی مجسمه در ویرجینیا

RICHMOND, Va. (AP) — بتن موانع نصب شده بود صبح روز چهارشنبه در اطراف مجسمه مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee شده است ک

توسط NEWSSHANS در 28 خرداد 1399

RICHMOND, Va. (AP) — بتن موانع نصب شده بود صبح روز چهارشنبه در اطراف مجسمه مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee شده است که دستور به حذف از برجسته خیابان در ویرجینیا, شهرستان پایتخت ساعت پس از تظاهرکنندگان پاره کردن های مختلف Confederate monument.

خدمه در ریچموند شروع به نصب آنچه به نظر می رسد در حدود 3-پا بلند (1 متر-قد) بلوک های سیمانی در امتداد پیاده رو در اطراف مجسمه در بنای تاریخی خیابان با توجه به تصویری به دست آمده توسط رسانه های خبری. رژیم صهیونیستی. رالف نرتهم اوایل این ماه اعلام کرد که مجسمه را برداشته و در انبار قرار داده در حالی که آینده آن مشخص شد.

دعاوی واصل شده اند به دنبال جلوگیری از حرکت می کند.

وزارت ویرجینیا خدمات عمومی گفت: آن احداث موانع "برای حفاظت از ایمنی از هر کس صحبت کردن به صدای آنها شنیده می شود و همچنین ساختار خود" با توجه به بیانیه ای از سازمان.

لی مجسمه به همراه دیگر آثار تاریخی در کنار خیابان و در سراسر شهر شده اند محوری امتیاز و سایت های از درگیری با پلیس در طول تظاهرات آغاز شد که بیش از دو هفته پیش پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن او در حالی که او التماس کرد برای هوا.

علاوه بر این از موانع می آید در مدت کوتاهی پس از تظاهرکنندگان در ریچموند پاره کردن یکی دیگر از مؤتلفه مجسمه در شهر شنبه شب رسانه های خبری گزارش شده است.

این Howitzers بنای تاریخی واقع در نزدیکی کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه مونرو پارک پردیس سرنگون شد و پس از معترضان که صرف شب در راهپیمایی باران با استفاده از یک طناب به جلو و آن را از پایه آن. رنگ-مجسمه هایش دیده می شد رو به پایین بر روی زمین به عنوان باران ادامه داد: یک شبه در ویرجینیا, شهرستان پایتخت با توجه به از Richmond Times-Dispatch.

این سومین مؤتلفه مجسمه و چهارم بنا به پاره کردن تظاهرکنندگان در ویرجینیا.

مجسمه رئیس جمهور کنفدراسیون و مؤتلفه و همچنین از سرنگون شد توسط تظاهرکنندگان در هفته های اخیر.

معترضان در ریچموند آغاز ماه مارس خود را سه شنبه شب برای دفاع از حذف همه متفق مجسمه ایجاد یک غیر نظامی بررسی در هیئت مدیره بیش از اقدامات پلیس و defunding پلیس در میان چیزهای دیگر, Richmond Times-Dispatch .

قبل از آن سرنگونی این Howitzers بنای تاریخی نشان داد مؤتلفه artilleryman ایستاده در مقابل یک تفنگ. این بنا در سال 1892 به تتم شهر جنگ داخلی واحد توپخانه با توجه به .tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب