پسر ابزار یا حلال NFL QB? نگاهی به آنچه Jalen لطمه می زند می توانید انجام دهید برای عقاب

کارفرمایی Jalen لطمه می زند' ورزشکاری و دستاوردهای دوران پر حادثه کالج حرفه ای منجر به عقاب با استفاده از ان

توسط NEWSSHANS در 9 خرداد 1399
 Quarterback Jalen Hurts’ athleticism and accomplishments during an eventful college career led to the Eagles using a second-round pick on him despite a huge financial commitment to starter Carson Wentz. Michael Conroy | AP file photo

کارفرمایی Jalen لطمه می زند' ورزشکاری و دستاوردهای دوران پر حادثه کالج حرفه ای منجر به عقاب با استفاده از انتخاب دور دوم او با وجود تعهد مالی بزرگ به استارت کارسون Wentz.

Michael Conroy | AP فایل عکس

<p>Oklahoma coach Lincoln Riley has backed his former quarterback, saying that Jalen Hurts can be more than just a ‘gadget guy’ in the NFL.</p> <p>Jeffrey McWhorter | AP file photo</p>

اوکلاهما مربی لینکلن بین حمایت سابق خود کارفرمایی و گفت که Jalen لطمه می زند و می تواند بیش از فقط یک ابزار مرد در NFL.

جفری McWhorter | AP فایل عکس

<p>Despite losing his starting job at Alabama, Jalen Hurts improved the most during his season as a second-stringer, according to Crimson Tide coach Nick Saban.</p> <p>John Amis | AP file photo</p>

با وجود از دست دادن خود را با شروع کار در آلاباما Jalen لطمه می زند و بهبود بیشتر در طول فصل خود را به عنوان یک دوم-stringer با توجه به Crimson Tide, مربی, نیک سابان.

جان Amis | AP فایل عکس

فیلادلفیا — این سوال قبل از هیئت منصفه امروز چه, و یا به جای که Jalen لطمه می زند?

او Lamar جکسون ؟ یا او Taysom تپه ؟ است او به عنوان عقاب مدیر کل Howie Roseman پیشنهاد کرده است یک جوان امیدوار کننده کارفرمایی با مهارت های منحصر به فرد مجموعه به ارمغان آورد به شهرت جهانی NovaCare کارفرمایی کارخانه به توسعه را به یک قادر به ضربان قلب-دور پشتیبان گیری به بارها مجروح کارسون Wentz?

و یا او به سادگی یک تپه مانند "ابزار" پسر عقاب تصور با استفاده از به عنوان یک گاه به گاه سلاح خود را بازرسی و نگهداری جرم ؟

در پیش نویس خود را-شب اظهارات پس از مصرف لطمه می زند و در دور دوم در ماه گذشته Roseman اصرار داشت که او هر دو.

او گفت که در حالی که عقاب پیش نویس لطمه می زند و به عنوان یک کارفرمایی آنها بدیهی است که تشخیص مجموعه ای از مهارت های منحصر به فرد خود را به عنوان یک ورزشکار است و "این چیزی است که ما در حال رفتن به کشف."

6-پا-1, 222 پوند لطمه می زند و با عجله برای 1,298 متری و 20 touchdowns در 233 حمل فصل گذشته در اوکلاهما. اما او نیز انداخت 32 زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد و فقط هشت interceptions به طور متوسط 11.3 متری در هر تلاش و تکمیل نزدیک به 70 درصد از تلاش های خود را. تپه تا به حال 12 TD عبور و 11 interceptions در سال گذشته خود را در BYU.

"این همه حدس و گمان" اوکلاهما مربی لینکلن رایلی گفت: از پیشنهادات است که لطمه می زند بیشتر گجت مرد از NFL quarterback. "آن خواهید بود یک داستان در حال حاضر و پس از آن ما را به بازی فوتبال و آن را اتفاق می افتد که راه آن را به اتفاق می افتد و نمی توان آن را یک داستان دیگر.

"من شخصا فکر می کنم این یک تعریف. آن مرد یک ورزشکار با استعداد. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما در حال رفتن به قادر به کار با او. که گفت: من نیز بر این باورند که این پیش نویس توسط عقاب صرفا به عنوان یک ابزار ، که ساخته شده بود بسیار روشن با آنها و هر تیم که صحبت من در مورد Jalen. نه یک تیم را دیدم او را در آن نور است.

"البته شما در حال رفتن به استفاده از همه در فهرست خود را که شما احتمالا می توانید سعی کنید و برنده مسابقات قهرمانی. اما عقاب هیجان زده در مورد او را به عنوان ورزشکار, بازیکن, رهبر و کارفرمایی."

از آلاباما...

لطمه می زند و رفت به اوکلاهما در سال گذشته به عنوان یک فارغ التحصیل انتقال پس از سه سال در آلاباما. در سال 2016 او برای اولین بار بود درست دانشجوی سال اول برای شروع کارفرمایی برای جزر و مد قرمز در 32 سال. او در آغاز به عنوان یک دانشجوی سال دوم بود اما benched در حاصل کار دو تیم ملی مسابقات قهرمانی بازی به نفع توا Tagovailoa.

او خود را صرف سال سوم پشتیبان گیری Tagovailoa تا توا آسیب در ثانیه بازی مسابقات قهرمانی. درد در پا و رهبری 'باما به باز گشت پیروزی را به ثمر رساند در این بازی برنده زمین نشستن کامل هواپیما در یک کارفرمایی قرعه کشی.

در مصاحبه با Fran دافی بر عقاب' سایت, آلاباما, مربی, نیک سابان گفت لطمه می زند و بهبود بیشتر در طول سال او پشتیبان گیری توا از او هنگامی که او در حال بازی.

"او بهتر رهگذر," سابان گفت. "او در زمان چالش در هر روز تمرین کنید. او در زمان چالش که در آن اکثر بچه ها ممکن است به پوت و ممکن است نا امید با شرایط خود را. او نیست که در همه. او بهتر است و آن را نشان داد."

رایلی گفت: او را دیدم همان چیزی که زمانی که او نگاه لطمه می زند' نوار از سال گذشته خود را در تاسکالوسا.

"من فکر کردم او ساخته شده برخی از جهش بزرگ" او گفت:. "این چیزی که من رو هیجان زده و ساخته شده من احساس می کنم مثل او می تواند همه چیز را ما می خواست او را به انجام این کار در اینجا. او یک درایو رقابتی که واقعا مبتنی بر نتایج و یا جایی که او در حال حاضر است (در عمق نمودار).

"این یک درس بزرگ برای بسیاری از کودکان وجود دارد که حتی زمانی که آن را راه خود را اگر شما در حفظ و قرار دادن در محل کار شما آماده خواهید بود هنگامی که زمان می آید. او قطعا به سمت پایان در آلاباما و قطعا برای ما در این یک سال ما تا به حال او."

لطمه می زند و به مدت سه حمله هماهنگ در سه سال در آلاباما. سپس او رفت و به اوکلاهما و موفق به سرعت استاد رایلی سیستم.

"مردم که بازی نمی بازی و یا مربی را بازی نمی توانند درک کنند که چگونه یک معامله بزرگ است که" رایلی گفت. "شمارش سال آخر خود را در این خواهد بود که ششمین سال متوالی با حمله هماهنگ کننده و جرم.

"این بسیار قابل توجه آنچه که او قادر به انجام داده آن شرایط. اگر من یک عقاب فن یا یک عقاب مربی خواهد بود که چیزی که من هیجان زده در مورد این پسر."

با وجود تفاوت چشمگیر بین Sooners' گسترش جرم و چه آلاباما اجرا می شود رایلی تا به حال هیچ شک لطمه می زند و خواهد آن را یاد بگیرند.

...به اوکلاهما...

یک نگرانی بزرگتر این بود که چگونه درد را وفق دهند به بازی برای یک برنامه جدید در یکی-و-انجام می شود وضعیت.

"به من چگونه می توانم به شما در تنظیم به یک سازمان جدید به یک راه جدید برای انجام کارها به یک راه جدید برای بازی موقعیت" رایلی گفت. "نوع ذهنیت و تغییر فرهنگ. چگونه می توانم به شما در تنظیم آن به هم تیمی های جدید خود را که در آن همه ناگهانی شما در آینده و باید رهبر خود را راست بالا. که برای من سخت تر ،

"و پس از آن فقط ایجاد روابط با مربیان ارتباط با خودم و این نوع از اعتماد ما نیاز به در هر یک از دیگر به بازی که موقعیت و توان در همگام سازی در سطح بالا. اکثر مکالمات ما قبل از او بودند و اطراف آن چیز و این که آیا این حق برای او مناسب است. ما رو به نقطه که در آن ما هر دو احساس مانند آن بود."

رایلی خوشحال بود برای دیدن لطمه می زند و دریافت پیش نویس توسط عقاب. او فکر می کند آن را مناسب برای یک محل که در آن او رشد خواهد کرد.

"به عنوان یک کارفرمایی شما می خواهید برای رفتن به یک محل است که با انگیزه به شما را دارند و بدیهی است که آنها در حال" او گفت:. "به یک سر مربی است که به عنوان درگیر ادبانه به عنوان مقدار به عنوان مربی (داگ) Pederson و به آنها شما را به عنوان اوایل به عنوان آنها در زمان Jalen چیز خوبی است.

"آنها را دیدم برخی از چیزهایی که آنها شناخته شده است. من می توانم به شما بگویم این است: آنها بسیار مفصل در بحث (در مورد او) و مشق شب است که آنها را بر روی او. آنها یک برنامه (برای او). من فکر می کنم این یک وضعیت برای او.

"با کارسون بودن وجود دارد, او برای به دست آوردن یک فرصت را به یاد بگیرند که از یکی از بهترین quarterbacks در لیگ. Jalen یک تیم بازیکن و او را با یک اسفنج. او را خیس کنید تا همه چیز را او می تواند. و او همه چیز را در قدرت خود را برای کمک به تیم برنده است. و شما نمی توانید به اندازه کافی بچه ها که می خواهم."

لطمه می زند و در راه رفتن به یک وضعیت که بسیار متفاوت از آنهایی که رایلی دو اوکلاهما quarterbacks — بیکر میفیلد و Kyler موری — راه می رفت. میفیلد و موری هر دو شماره 1 میدارد در پیش نویس است. آنها در نظر گرفته شد حق رای دادن quarterbacks قبل از آنها تا کنون انداخت NFL منتقل می کند.

عقاب در حال حاضر یکی از کسانی که. اگر Wentz می تواند سالم بماند و مسلم است که یک اگر با توجه به تاریخچه — بهترین سناریو برای لطمه می زند سه سال آینده است شاید پنج یا شش لمس یک بازی در جت نوردد و wildcat سازند.

Wentz گفت: همه چیز در مورد لطمه می زند در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. او گفت که او را "هیجان زده" به او در این تیم است. او گفت که او "شنیده می شود چیزی جز چیزهای خوب" در مورد او. او گفت لطمه می زند حضور خواهد "ایجاد یک واقعا سالم و محیط چالش برانگیز برای همه ما است." شاید Wentz معتقد است همه از آن و شاید او نمی کند. آن را واقعا مهم نیست. اگر او تا به توانایی های خود و سالم باقی می ماند, او را عقاب' شروع کارفرمایی برای مدت زمان طولانی.

...به فیلادلفیا

لطمه می زند کردم benched در آلاباما و رفتار آن را در مورد به عنوان به خوبی به عنوان شما می توانید رسیدگی benching. او در آنجا ماند و سخت کار می کرد و پشتیبانی توا و مدرک خود را به دست آورده و سپس با انتقال به اوکلاهما که در آن او زد و گذشت برای 52 touchdowns و Heisman جایزه نفر دوم.

لطمه می زند و Wentz خواهد شد ، او نه تنها خواهد بود کارسون را تحت الحمایه او را نیز از خود کتاب مقدس مطالعه دوستان.

"من فکر می کنم او می تواند به خوبی دریافت (در اتاق قفل) چون من فکر می کنم او آن را اداره راه حق" رایلی گفت. "وجود دارد یک راه درست برای رسیدگی به همه چیز در این تیم است. شما رو به یک رقیب و پس از آن بسیار بالا است. شما باید که او می کند. اما او را به انجام آن راه حق.

"او می شود که. او خود را می بیند اما او همچنین دارای یک چشم انداز خوب. او می بیند اهمیت تیم و اهمیت مبارزه برای همه چیز شما می توانید, اما همچنین دانستن اینکه چه چیزی است نقش خود را بیش از حد زمانی که این نقش به تصمیم گرفت.

"من فکر می کنم مردم احترام اخلاق کار خود را و راه او را می رود در مورد کسب و کار خود را. یک دلیل وجود دارد مرد برنده بسیاری از بازی ها شده است و بخشی از بسیاری از بردها و قهرمانی."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب