ماهیگیران اندونزی: فقیر اما شاد

اندونزی زندگی خانوادگی نظرسنجی (IFLS) انجام تجزیه و تحلیل آماری در رفاه وضعیت ماهیگیران در طول سال 2012 و 2015

توسط NEWSSHANS در 11 تیر 1399

اندونزی زندگی خانوادگی نظرسنجی (IFLS) انجام تجزیه و تحلیل آماری در رفاه وضعیت ماهیگیران در طول سال 2012 و 2015. این IFLS پرسشنامه نیز موجود باز نظرسنجی برای ماهیگیران درخواست آنها را به آنها چگونه خوشحال احساس پنج سال پیش در حال حاضر و پیش بینی پنج سال آینده.

اقیانوس اندونزی است که به رسمیت شناخته شده بین المللی در آن فراوان زندگی دریایی. مثلث مرجانی است که همچنین به عنوان شناخته شده "آمازون اقیانوس ها." این یک شبکه گسترده ای از صخره های مرجانی اطراف مالزی, فیلیپین, جزایر سلیمان, اندونزی تیمور-لسته و پاپوآ گینه نو. زیر آب اکوسیستم در جنوب شرقی آسیا میزبان 30 درصد از صخره های مرجانی جهان و دهانه 2.3 میلیون کیلومتر مربع است. اندونزی به شدت به آن بخش دریایی که حساب برای بیش از 6.5 درصد از این کشور به تولید ناخالص داخلی. به عنوان بسیاری از 11.34 درصد از مردم اندونزی را در بخش شیلات طبقه بندی شده به عنوان فقیرترین در کشور است.

کاهش تعداد ماهیگیران

به گزارش سازمان غذا و کشاورزی (FAO) وجود دارد اخیرا یک کاهش شدید در خانواده ها درگیر شدن در ماهیگیری حرفه ای در بسیاری از نقاط جهان از جمله آمریکای شمالی و اقیانوسیه است. ماهیگیری شغل هستند به تدریج در حال جایگزین شدن با پیشرفت فن آوری و سیاست است که محدود کردن صید بی رویه. برخی مطالعات نشان می دهد که کاهش نرخ جدید ماهیگیران ورود به این حرفه است که ناشی از درآمد کم, شدید, دریا, شرایط و جدایی از عزیزان برای دوره های طولانی از زمان. اما تحقیقات نشان می دهد اندونزی ماهیگیران هستند که با وجود فقر و عدم اطمینان به طور کلی با مواضع خود.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

در سراسر جهان کمتر مردم در حال گرفتن ماهیگیری به عنوان یک حرفه. (تصویر از طریق pixabay / CC0 1.0)

نقش دولت

دولت یک وظیفه برای حفاظت از ماهیگیران به خاطر حرفه ای آینده. به عنوان مثال دولت می تواند موضوع را بهتر مقررات شیلات و سیاست برای حفاظت از مقیاس کوچک ماهیگیران. شکست این مقیاس کشتی های ماهیگیری ممکن است حمل بر بهره برداری از آبهای اندونزی. بسیاری از صخره های مرجانی و شیلاتی منابع یافت شده کاهش یافته است تا حد زیادی. این می تواند تا حدودی به دلیل این شیوه از دینامیت و سیانید ماهیگیری.

حامی-مشتری سیستم و یا آنچه که مردم محلی از آن به عنوان "punggawa-sawi," بسیار رایج در سراسر جنوب شرق آسیا. آن را آزادانه بر اساس سیستم اعتباری که متصل افراد ثروتمند با گروه از ماهیگیران. مراجعان ارائه تجهیزات ماهیگیری و جذاب وام به ماهیگیران در ازای نعمت خاص مانند نیروی کار و انتخاب را جلب. ماهیگیران هستند و سپس تحت فشار قرار دادند به استفاده از روش های مانند سیانید ماهیگیری برای گرفتن ماهی زندگی می کنند. این روش اساسا خطرناک به صخره های مرجانی اکوسیستم. سیانید پتاسیم استفاده می شود برای بی حس کردن و ماهی گرفتن آنها زنده است. پس از گونه ماهی شامل ماهی خال مخالی اسپانیایی و ناپلئون Wrasse.

مطالعات نشان داده اند وجود دارد و نیز وجود دارد یک شبکه به موجب آن کاربران رشوه مقامات و حفاظت از ماهیگیران مورد پیگرد قانونی قرار گیرند حتی اگر سیانید ماهیگیری غیر قانونی در اندونزی.

تقویت اقدامات عملی توسط دولت به ممنوعیت مخرب ماهیگیری می تواند کمک به گونه های بازیابی. سیانید ماهیگیری اعتقاد بر این است به طور مستقیم باعث مرگ و انقراض مرجانی زندگی و زندگی دریایی. آن هم در نهایت باعث کاهش بگیر از ماهیگیران.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

به خاطر این حرفه آینده دولت نیاز به اجرای اقدامات عملی برای ممنوعیت مخرب ماهیگیری شیوه های. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

غیر منتظره ای شاد با بسیاری

مطالعات نشان داده است که ماهیگیران به طور کلی خوش بینانه در مورد زندگی است. آنها تاکید بیشتر بر خانواده و روابط اجتماعی از خود به وضعیت. آنها هنوز درک حرفه ای خود را به عنوان در رقابت با دیگران در بخش کشاورزی و یک است که ارزش پیگیری برای سال آمده است. آزادی ماجراجویی و نزدیک به طبیعت است یک نوع از "درمان" که به نظر می رسد برای کمک به سهولت یک ماهیگیر زندگی سخت است. با توجه به برخی از مطالعات آب های آرام کارائیب منجر به روابط اجتماعی و پرورش سالم و ذهنیت است. این امر می تواند ترحم واقعی به از دست دادن ماهیگیری حرفه ای با توجه به کاهش تعداد افراد وارد در این زمینه است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

بالا 5 گران ترین کشورهای جهان


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن