ژاپن مرد پلیس در کیوتو انیمیشن آتش سوزی که منجر به کشته شدن 36

توسط MARI یاماگوچی توکیو (AP) — پلیس ژاپن روز چهارشنبه از دستگیری یک مظنون در این آتش سوزی مرگبار در یک کیوتو

توسط NEWSSHANS در 7 خرداد 1399

توسط MARI یاماگوچی

توکیو (AP) — پلیس ژاپن روز چهارشنبه از دستگیری یک مظنون در این آتش سوزی مرگبار در یک کیوتو انیمیشن استودیو در سال گذشته پس از بهبود به اندازه کافی از خود و سوختگی های شدید برای پاسخ به تحقیقات پلیس است.

کیوتو پلیس گفت: آنها دستگیر شینجی Aoba, 42, در قتل و آتش سوزی اتهامات 10 ماه پس از اخذ حکم از آنجا که آنها تا به حال به صبر برای Aoba به بهبود می یابند. پلیس همچنین گزارش منتظر به دستگیری او تا زمانی که ژاپن coronavirus اضطراری شد به طور کامل برداشته این هفته است.

Aoba است که متهم از طوفان به کیوتو انیمیشن شماره 1 استودیو در 18 جولای سال گذشته تنظیم آن را به آتش و کشته شدن 36 نفر و مجروح شدن بیش از 30 نفر دیگر. این حمله شوکه ژاپن و درو ابراز غم و اندوه از طرفداران انیمیشن در سراسر جهان است.

پلیس به نقل از شاهدان به این حمله مدعی شده اند که Aoba وارد حامل دو ظروف مایعات قابل اشتعال وارد استودیو قفل درب جلو انداختند مایع و تنظیم آن را شعله ور با فندک.

حدود 70 نفر مشغول به کار بودند در داخل استودیو در جنوب کیوتو ژاپن باستان سرمایه در زمان حمله.

یکی از بازماندگان یک انیماتور گفت: رسانه های ژاپنی او شروع به پریدن کرد از پنجره ساختمان سه طبقه در نفس نفس زدن برای هوا در میان گرمای سوزان بعد از دیدن یک "سیاه و سفید قارچ ابر" رو به افزایش از طبقه پایین.

بسیاری دیگر سعی کردم اما موفق به فرار به پشت بام آتش, مقامات گفت. بسیاری در اثر مسمومیت با مونوکسید کربن.

Aoba پایدار سوختگی های شدید در چهره اش تنه و اندام و ناخودآگاه بود برای هفته ها. او بنا به گزارش ها هنوز نمی تواند راه برود و یا خودش بدون کمک. پلیس به دنبال تحقیقات خود را در حالی که به دقت نظارت بر سلامت خود را.

"ما در حال حاضر تمرکز بر روی مظنون بازجویی و دنبال ما بررسی به منظور به طور کامل بررسی جرم" پلیس محقق Toshiyuki Kawase به خبرنگاران گفت:.

تلویزیون ژاپن فیلم نشان داد Aoba صورتش زخمی و ابرو از دست داد ظاهرا از آتش بسته به یک برانکارد به عنوان او انجام شد به یک ایستگاه پلیس.

پلیس گفته اند که Aoba به آنها گفت که او مجموعه ای آتش زیرا او فکر کرد "(کیوتو انیمیشن) به سرقت برده رمان." او گفته محققان دوشنبه که او فکر او می تواند کشتن بسیاری از مردم با بنزین ژاپنی گزارش های رسانه ها گفت.

دادستان انتظار می رود به دنبال رسمی اتهامات جنایی علیه او در چند هفته.

کیوتو انیمیشن بازدید شامل "ستاره بخت و اقبال" 2008 "K-On!" در سال 2011 و "Haruhi Suzumiya" در سال 2009. آن ویژگی های جدید فیلم "بنفش Evergarden" در مورد یک زن است که حرفه ای می نویسد: نامه برای مشتریان برنامه ریزی شده بود در ماه آوریل باز شد اما به تعویق افتاد و با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.

آتش ژاپن مرگبارترین پس از سال 2001 زمانی که فروغ در توکیو Kabukicho سرگرمی منطقه به کشته شدن 44 نفر در این کشور در بدترین شناخته شده مورد آتش سوزی در دوران مدرن.

___

دنبال کردن Mari یاماگوچی در توییتر در https://www.twitter.com/mariyamaguchitinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن