سوانسون روابط شغلی بالا با 5 RBIs, بریوز تار و مار متس 14-1

نیویورک — Dansby سوانسون گره خورده است کار خود را با پنج RBIs و آتلانتا بریوز تعقیب یک نامنظم ریک Porce

توسط NEWSSHANS در 6 مرداد 1399

نیویورک — Dansby سوانسون گره خورده است کار خود را با پنج RBIs و آتلانتا بریوز تعقیب یک نامنظم ریک Porcello در سومین دور از New York Mets اولین در یک 14-1 blowout یکشنبه شب.

آتلانتا تا به حال 17 بازدید 11 برای پایگاه های اضافی و زمان دو سه بار در این فصل باز سری بعد از باخت 1-0 در روز جمعه آینده در یک اعتصاب از شکست شنبه قبل از محوری.

Porcello مجاز سون اجرا کردم و فقط شش outs.

سوانسون Marcell Ozuna و آستین رایلی همه رفت و عمیق در برابر کوری Oswalt که اجازه 18 خانه اجرا می شود در 20 لیگ بزرگ ظاهر. رایلی درایو رفت نما از سمت چپ میدان عرشه فوقانی و خواهد سفر کرده اند 458 پا آزادانه با توجه به Statcast.

Ozzie Albies تا به حال سه بازدید و سه RBIs از جمله دو اجرای هومر کردن پل Sewald.

سوانسون blooped یک RBI واحد به مرکز برای دومین اجرا از اولین ورود ضربه دو اجرا دو که تعقیب Porcello در پنج اجرای سوم بود و دو اجرا روبروی میدان هومر به راست و مرکز در چهارم برای 9-1 منجر شود. Shortstop نیز تا به حال پنج RBIs در تاریخ 4 ژوئیه سال گذشته در برابر فیلادلفیا بوده و آخرین بار او homered.

Porcello به طول انجامید 15 مورد اجازه می دهد هفت اجرا می شود — شش به دست آورده — هفت بازدید و سه پیاده روی در دو نوبت به علاوه. او fastball در حدود 92 mph اما او بارها و بارها در اعتصاب منطقه و در مرکز صفحه.

برنده 2016 AL Cy جوان جایزه Porcello پیوست متس با 10 میلیون دلار قرارداد یک ساله پس از رفتن 14-12 سال گذشته برای بوستون با 5.52 دوران بالاترین در میان 61 واجد شرایط استارت.

او صدمه دیده بود توسط جف مک نیل که تغییر از پایه سوم به چمن در سمت راست میدان و اجازه Albies' leadoff grounder سوم به گزاف گویی کردن از دستکش خود را برای خطا.

با توجه به هشت اجرا منجر شان Newcomb برداشته شد و پس از 3 1/3 نوبت و شکست خورده برای به دست آوردن پیروزی. او تلاش می کرد با فرمان شروع هفت از اولین و نه مورد با توپ پرتاب 42 82 زمینهای برای حملات هدف قرار دادن دو batters و پرتاب وحشی بشه.

او جایگزین شد Jhouyls Chacín (1-0) پس از اجازه می دهد دو به شماره 8 hitter وظیفه پشتیبان گیر توماس نیدو برای نیویورک سوم رسید. منتشر شده توسط مینه سوتا در اواسط ماه جولای Chacín اجازه ضربه بیش از 3 2/3 بدون گل نوبت در اولین بریوز ظاهر پس از سال 2016.

مت آدامز که تصمیم گرفتند از یک جزئی لیگ مقابله با متس به ثبت نام با بریوز قرار داده آتلانتا پیش رو در این دو برای اولین بار اجرا هنگامی که او به صف یک RBI تنها از طریق shortstop سوراخ های خالی توسط دفاعی تغییر است.

کاهش یافته است

نیویورک 2B رابینسون Canó کاهش یافته بود به هفتم در پنبه حلاجی شده به منظور به طور منظم در یک فصل بازی برای اولین بار پس از آخرین روز از فصل 2009. او رفت 0 برای 3 رها به 1 به 9 با هیچ RBIs در سری.

پا کار

متس اول baseman پیت آلونسو, NL Rookie از سال, عرضه rakish آبی روشن خوشه با یک الگوی است که شبیه یک ورق یخ. نام مستعار خود را توسط خرس قطبی.

جاده رزمندگان

نیویورک به رهبری پس از بازی به بوستون برای اولین سفر خود در شش منشور اتوبوس به جای هواپیما خصوصی.

مسکن جاستین Wilson را از دست ندهید تیم شام در جاده میان تلفات از پروتکل.

"که چیزهای سرگرم کننده اما ما درک مزایای هنوز تمرین های اجتماعی فاصله و نه از دست دادن بچه ها," او گفت:.

مایکل Conforto پیش بینی Call of Duty رقابت و ستایش براندون Nimmo.

"بسیاری از بچه ها در حال آوردن خود ایکس باکس, پلی استیشن," او گفت:. "Nimmo واقعا بازی یک کل بسیاری از بازی های ویدئویی, اما, او, استراتژیک, خواستار خارج شدن این طرح است. او فقط فوق العاده هوشمند."

نوآوری

بریوز مدیر برایان Snitker فکر می کند برخی از قوانین موقت برای این سال "ممکن است نگه دارید. ما ممکن است که آن را به شدید یا نه آنچه که ما فکر رفتن به آن."

حتی شروع هر اضافی از زمین باز یافته با یک دونده در پایه دوم.

"اگر آن کاهش می یابد و درنتیجه خود را bullpens و چیزهایی مانند آن ممکن است چیزی است که ما با" او گفت:. "DH, من قطعا می توانید ببینید که حلق آویز در اطراف."

مربی اتاق

Braves: LHP Will Smith بهبود از COVID-19 بازی گرفتن در Truist پارک و زمین خواهد شد یک تپه در چند روز آینده. ... Snitker در Cs تایلر گل و تراویس d'Arnaud که در رفت و مجروح فهرست جمعه با علائم ممکن است coronarvius. "آنها هنوز هم احساس بزرگ. آنها هنوز هم به نوعی تحت آب و هوا, پس به صحبت می کنند. آزمون آینده منفی است. ... آنها نیست گوشه ای تبدیل شده بود و در عین حال فقط در چگونه آنها احساس."

متس: Eduardo نونز مجروح پا زمانی که او سقوط کرد در حالی که عبور اول پایه هشتم پس از ضرب و شتم یک زمین زیر کشت رسید.

بعدی

Braves: RHP مایک Foltynewicz (8-6 سال گذشته) شروع می شود دوشنبه در خلیج تمپا در برابر RHP تایلر Glasnow (6-1)

متس: RHP مایکل Wacha (6-7 برای سنت لوئیس در سال گذشته) باعث می شود او اولین نیویورک در روز دوشنبه بازکن از یک سری بازی در بوستون.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب