باور نکردنی مکان برای بازدید در تیچونگ

داشتن پیشی گرفته کائوسیونگ در سال 2017, Taichung تایوان دومین شهر بزرگ. با آب و هوای مطلوب تر نسبت به تایپه, T

توسط NEWSSHANS در 26 خرداد 1399

داشتن پیشی گرفته کائوسیونگ در سال 2017, Taichung تایوان دومین شهر بزرگ. با آب و هوای مطلوب تر نسبت به تایپه, Taichung است که اغلب به نام "قابل زندگی ترین شهر در تایوان است." وجود دارد بسیار به انجام در این منطقه شهری بزرگ با آن ردیف هایی از حومه اطراف. تا جایی که ما باید شروع کنم ؟

رنگین کمان ایجاد کرد

بر اساس در Nantun منطقه رنگین کمان ایجاد کرد مانند نام نشان می دهد, رنگارنگ ایجاد کرد. خانه در حال نقاشی در سایه روشن با شخصیت های مانگا و بسیاری از, نشاط بخشی, تصاویر. گردشگران عاشق این محل بنابراین مطمئن شوید که برای آمدن در صبح زود قبل از آن شلوغ است. داستان از روستا می رود که در زمانی که سربازان فرار کمونیست سرزمین اصلی آنها داده شد خانه که آنها بعد از رها به دنبال فرصت های بیشتر. خانه بدتر در طول زمان اما یک سرباز که مردم محبت را "پدر" مانده و رنگ آمیزی شده خانه ها در رنگ های پر جنب و جوش, صرفه جویی در آنها را از کل تخریب شده است.

راه های طبیعی شش هنر مرکز فرهنگ (Taichung هنرهای رزمی سالن)

تایوان صرف کوتاه اما قابل توجه, زمان, زیر, ژاپنی, حکومت استعماری. ژاپنی ها کمک زیادی به این جزیره دموکراتیک حکومت و زیرساخت و اقتصاد است. وجود دارد بسیاری از ساختمان ها یادآور دوره و راه شش هنر مرکز فرهنگ یک مثال درخشان از معماری درخشندگی و گردشگری را تجربه کنند. ژاپنی معماری خود را به شدت تحت تأثیر سلسله تانگ.

این ساختمان ساخته شده بود برای آموزش کارگران در تیچونگ زندان است. سوزانده هنگامی که ساختمان بود با دقت بازسازی شده و دارای یک باغ در پشت با یک درخت انجیر هندی. نیز وجود دارد یک رستوران توسط سمت. در تیچونگ هنرهای رزمی سالن باید بازدید برای علاقمندان تاریخ و دوستداران معماری.

(Image: Screenshot / YouTube)

معماری از راه طبیعی شش هنر مرکز فرهنگ مبتنی بر سنتی ژاپنی هنرهای رزمی سالن. (تصویر: Screenshot / YouTube)

معبد کنفوسیوس

یک مثال کلاسیک از آهنگ سلسله-سبک معماری معبد کنفوسیوس است یک عقب نشینی آرام و دور از فشار این شهرستان است. ساخته شده بین سال 1972 و 1976 آن در نظر گرفته شده است یک معبد مدرن است که به شرح زیر طرح از کنفوسیوس معبد در قوفو شاندونگ. آرامگاه و پرستشگاه شهر در چین کنفوسیوس که در آن متولد شد. رنگ در رنگ های زنده و معماری مشخص و ساده و پاک کردن خطوط با تزئین تیرها و سقف ها.

در حالی که بیش از وجود دارد, عضویت در برخی از کلاس های سنتی مانند خوشنویسی و صرف برخی از زمان در کتابخانه. وجود شهدا در کنار درب حرم اختصاص داده شده به کسانی که جان خود را برای مبارزه با تایوان است.

ملی تایوان موزه هنرهای زیبا

گنجینه ای از تایوان و چین این موزه دارای 24 سالن های نمایشگاه با همه چیز از هنر غربی و چینی مجسمه سازی به قلم آثار هنری و قطعات ارزشمند است. وجود دارد یک باغ زیبا که در آن مسافران می توانند با استراحت همراه با یک بچه بازی منطقه در زیرزمین. این بخشی از خوشنویسی Greenway و موزه وجود دارد فروشگاه را به خانه برخی تایوانی سوغاتی. قبل از اینکه شما سر وجود دارد مطمئن شوید که شما می دانید آنچه که نمایشگاه در حال وقوع است.

Wufeng Lin, خانواده, خانه

این است که ظاهرا یکی از بزرگترین و جذاب ترین و سنتی بهترین ترکیب خانه ها در تایوان است. عمارت متعلق به Lin خانواده Wufeng. بیش از تایوان تاریخ Lin خانواده نقش قابل توجهی. عمارت تقسیم شده است فوقانی خانه مجلس و لین خانواده باغ. هر دو مجلس در ترکیب پوشش یک محیط بیش از نیم مایل است. در حال حاضر در دست نوسازی خانواده عمارت باید بازدید با یک راهنمای تور. اعضای خانواده هنوز هم در خانه زندگی می کنند.

(Image: Screenshot / YouTube)

این Lin خانواده مرکب متشکل از مجلس مجلس و لین خانواده باغ. (تصویر: Screenshot / YouTube)

اگر شما مشتاق در بررسی تاریخ Lin, خانواده, اتمام مستند درام Attabu (بومی نام Wufeng).

Taichung یکی از مقصد های مورد علاقه تایوانی مردم است. علاوه بر این ذکر شده در بالا مکان وجود دارد شب بازارها و رستوران های مشهور جهان. Taichung است به خصوص معروف آن چشمه های آب گرم. وجود دارد, باور نکردنی مسیرهای پیاده روی پیاده روی و تالاب ها — و مردم به خوبی شما می دانید مردم تایوان دوستانه هستند اما آنها بیشتر از آن در شهرستان تیچونگ.

چگونه برای رسیدن به تیچونگ

از تایپه شما می توانید هیئت مدیره تایپه با سرعت بالا راه آهن (THSR). در آن طول می کشد در اکثر 40 دقیقه ای فوق العاده-قطار سریع. با استفاده از Klookشما می توانید بلیط خود را به صورت رایگان بدون هیچ زحمتی سفر با تخفیف.

به طور منظم قطار یا اتوبوس طول می کشد تا 2.5 ساعت است. وجود ایستگاه های اتوبوس در تیچونگ. انتخاب "Taichung ایستگاه" اگر شما در حال رفتن به مرکز شهرستان.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

بررسی گل بنفش از Sapa, ویتنام


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن