در زمان COVID-19 برخی از مژده

در حالی که CCP coronavirus همه گیر است که بدترین شیوع ویروسی جهان دیده می شود در حالی که آن نیز باعث اعمال و ا

توسط NEWSSHANS در 25 اردیبهشت 1399

در حالی که CCP coronavirus همه گیر است که بدترین شیوع ویروسی جهان دیده می شود در حالی که آن نیز باعث اعمال و افکار است که ممکن است به طور دائم بر راه ما زندگی می کنند. به عنوان عاقلانه مردم می گویند همیشه این احتمال وجود دارد که چیزی را از چیزی بد است. و در اینجا برخی از راه هایی که در آن COVID-19 همه گیر خواهد شد و تغییر جهان برای بهتر.

درایو برای خودکفایی

اگر این ویروس ساخته شده است که هر چیزی را برای مردم روشن و دولتها آن است که نیاز به خودکفایی. هنگامی که مستندات و پایان جهان است به حالت عادی بازگشت سرمایه گذاری را به راه حل برای ایجاد یک منطقه خود کافی را ببینید یک افزایش بزرگ است. خودکفایی در واقع شامل سه چیز — مواد غذایی, محصولات و انرژی است. انتظار برای دیدن چیزهایی مانند گلخانه ای, کشاورزی, aquaponics, باغ, کشاورزی و.... ترویج شود در یک مقیاس بزرگ است. توسعه و فروش پرینتر 3D نیز خواهد بود و توپ رو به بالا.

با یک چاپگر 3D شما می توانید اساسا ایجاد بسیاری از اشیاء شما نیاز به حق از خانه خود را که آیا آن یک قاشق یا یک صندلی. همه شما نیاز دارید این است که مواد خام است. وجود خواهد داشت یک فشار به سمت استقلال انرژی از طریق به کارگیری از پانل های خورشیدی و بادی و مزارع و غیره. در حالی که منابع نفت شده اند نه به عنوان یک مشکل هنوز این امر به وضوح بهتر خواهد بود اگر یک منطقه قادر به قطع آن بیش از حد وابستگی به واردات برای دیدار با انرژی محلی نیاز دارد.

With a 3D printer, you can create most of the objects you need right from your home. (Image: YouTube/Screenshot)

با یک چاپگر 3D شما می توانید بسیاری از اشیاء شما نیاز به حق از خانه خود را. (تصویر: یوتیوب/تصویر)

ساعات کار انعطاف پذیر

بسته شدن دفاتر شرکت های لازم برای تایید کار از راه دور. حتی اگر coronavirus تهدید فروکش بسیاری از شرکت ها خواهد شد به احتمال زیاد حرکت پیش رو با کار از راه دور گزینه های, یا به طور کامل و یا جزئی. برای کارکنان این امر به معنای امکان به دست آوردن زمان بیشتری را صرف با عزیزان خود. و برای شرکت های, از آن خواهد شد کاهش هزینه های عملیات. برای هر دو طرف این است که مطلق برنده شوید. "آنها (شرکت ها) رفتن به پیدا کردن که آن را به عنوان غیر ممکن است به آنها فکر آن بود و با وجود برخی دستاوردهای بهره وری است که از نه نیاز به رفت و آمد و رفتن به محل کار که در آن شما می خواهید" Adam Grant استاد در مدرسه Wharton گفت: به مجمع جهانی اقتصاد.

قدردانی غفلت مشاغل

افرادی که کار در, بهسازی حفظ فاضلاب تحویل کالا به افراد دیگر حفظ خدمات برق و غیره. اغلب نادیده گرفته شده توسط جامعه است. این مستند ساخته شده است که همه متوجه اهمیت این مشاغل است. اگر این کارگران نشسته در خانه انجام نمی دهد شغل خود را تصور کنید که چگونه جامعه خواهد بود. برخی از آنها شروع به درک چنین کارگران است. اجازه دهید ما امیدواریم که که این امر اطمینان از شرایط کاری خوب و مناسب پولی مشوق هایی برای این کارگران در آینده است.

بهتر تجربه سفر هوایی

در گذشته شما را به حال زمان سخت شدن یک شرکت هواپیمایی به لغو بلیط بدون تحمیل هزینه و یا اتهامات دیگر. Coronavirus شیوع بسیاری از مردم مجبور به لغو سفر خود را برنامه. با کمال تعجب چند شرکت هواپیمایی را ارائه انعطاف پذیر, لغو سیاست. امیدوارم این تغییرات ادامه خواهد داد حتی بعد از مستندات و پایان سفر هوایی به حالت عادی بازگشت. به علاوه دیگر این است که شرکت های هواپیمایی در نظر گرفتن منافع بیشتر در ضد عفونی و تمیز کردن هواپیما.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

در گذشته شما را به حال زمان سخت شدن یک شرکت هواپیمایی به لغو بلیط بدون تحمیل هزینه و یا اتهامات دیگر. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

بهبود آمادگی اضطراری

بسیاری از کشورها شده اند و غافلگیر گسترش سریع coronavirus. در حالی که این وضعیت شده است قابل کنترل تا به حال همه چیز ممکن است به خوبی در آینده اگر حتی جدی تر اضطراری باعث شده است. تجربه جهان را با زمان coronavirus حاصل خواهد شد که کشور آماده اقدامات مناسب که می توان از آنها به عنوان به زودی به عنوان یک وضعیت غیر منتظره ناشی می شود. این بهبود آمادگی اضطراری را نجات دهد زندگی های بی شماری در آینده و اطمینان حاصل شود که شیوه زندگی ما مختل شده است به عنوان کوچک که ممکن است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

سفر قهرمان: ماجراجویی نهایی


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de