کارآفرین آنلاین: نرم افزار محبوب برای مدیریت فرآیندهای کسب و کار

"محل سکونت استقلال, آزادی, جنبش های مالی انعطاف پذیری و ثبات است. که پایه همه ما به دنبال" می گوید دن اندروز ا

توسط NEWSSHANS در 11 تیر 1399

"محل سکونت استقلال, آزادی, جنبش های مالی انعطاف پذیری و ثبات است. که پایه همه ما به دنبال" می گوید دن اندروز از Tropicalmba یک شیوه زندگی, کسب و کار, پادکست. برای چندین سال همراه با کسب و کار خود شریک ایان هاردکور, کون بزرگ, Dan شده در بازار کسب و کار مستقل. آنها ساخته شده است یک جامعه موفق مترجمان آزاد و چند میلیون دلار شرکت تجارت الکترونیکی است.

این نه فقط آنها. بسیاری از مردم تبدیل به دیجیتال عشایر: متکی به خود و مستقل از افرادی که کار از راه دور در خانه یا در هر نقطه با اتصال به اینترنت. اما آن را به عنوان آسان به عنوان یکی فکر می کنم. برای موفقیت در این مدل شما باید با استفاده از برخی از ابزارهای آنلاین و نرم افزار به نگه داشتن کسب و کار چالاک و قابل کنترل است. برای شروع در اینجا برخی از برنامه عالی است که می تواند کمک به کسب و کار شما.

Airtable

Airtable ساده و کاربر پسند راه برای سازماندهی لیست مشتری, پروژه, مهلت یا فقط ایده. این صفحه گسترده-slash-پایگاه داده را روز به روز سازمانی و ورق-بر اساس وظایف ساده تر برای ضبط, ویرایش و مدیریت.

آیا شما می خواهید با کشیدن و رها کردن فایل ها کامل با پیش نمایش پیوست در ورق? این نرم افزار به شما کردم. ویژگی های دیگر مانند قابلیت تنظیم نمایش برای مطالب خود لینک سوابق و یکپارچه برنامه های آن را به خوبی به ارزش زمان خود. فکر می کنم از آن را به عنوان گسترده ای ارتقا از اکسل و یا ورق های گوگل.

(Image: Screenshot / YouTube)

شما می توانید از فکر می کنم Airtable به عنوان گسترده ای ارتقا از اکسل و یا ورق های گوگل. (تصویر: Screenshot / YouTube)

همانطور که برای مرتب سازی داده های این سه تم را انتخاب کنید: زندگی روزمره برنامه ریزی رویداد و املاک و مستغلات. در آن تم های مختلف قالب از جمله کاربر مطالعات, کتاب, فروشگاه, رشد, آزمایش, کمپین های تبلیغاتی, متقاضی, ردیاب و غیره.

همکاری نیز یک جزء کلیدی از Airtable, اجازه دادن به افراد مختلف برای کار بر روی همان پایگاه داده. این نرم افزار در دسترس است به هر کسی که با نرم افزار برای Windows, macOS, آندروید و iOS. Airtable همچنین دارای یک نسخه وب.

Zapier

ساده ترین شغل ها می تواند گاهی اوقات خوردن یک تکه از وقت خود را. این شامل ارسال ایمیل در مورد آخرین خرید و فروش, ارسال محتوا به وب سایت رسانه های اجتماعی و غیره. با کمک Zapierکاربران می توانند با اتصال دو یا چند برنامه به طور خودکار وظایف تکراری. این نرم افزار کمک می کند تا کاربران ایجاد یکپارچگی و بدون نیاز به یک توسعه دهنده. با "zap" — اتوماتیک گردش کار متشکل از یک ماشه و یک یا چند اعمال وظایف مانند پر کردن گوگل ورق و ارسال ایمیل در همان زمان ممکن است. اجازه رد کردن انجام نوکر و وظایف خسته کننده در حالی که شما تمرکز بر روی مسائل مهم تر است.

شل

شل در سطح است که مانند یک نرم افزار پیام. اما یک دلیل وجود دارد که چرا آن را در میان کسب و کار. چرا که آن را به مراتب قوی تر از معمولی خود نرم افزار پیام. آن را تا به بسیاری از ویژگی های ساده برای پروژه های همراه با برنامه های یکپارچه سازی و اجازه می دهد تا همکاری با کاربران متعدد است. این است که از طریق کانال های که در آن مشتریان و یا اعضای تیم می توانید پیوستن به ترک پیام رها کردن فایل پیوست در و اضافه کردن ابزار مانند گوگل درایو و زوم. فکر می کنم از آن به عنوان یک سریع تر پاسخگو و فراگیر تر جایگزینی برای ایمیل.

نیز وجود دارد یک تنظیم شل API است که اجازه می دهد تا به کاربران برای طراحی نرم افزار منحصر به فرد خود را کسب و کار نیاز دارد. به عنوان مثال می توان به ایجاد یک شل برنامه که پست یادآوری هر روز در همان زمان. اما اجازه دهید تصورات خود را اجرا وحشی و سفارشی کردن شل API فراتر از خودکار پیام با یکپارچه سازی با برنامه های دیگر.

(Image: Screenshot / YouTube)

وجود دارد یک تنظیم شل API است که اجازه می دهد تا به کاربران برای طراحی نرم افزار منحصر به فرد خود را کسب و کار نیاز دارد. (تصویر: Screenshot / YouTube)

نعناع

گاهی افراد آنقدر غرق در کسب و کار است که آنها از دست دادن آهنگ از درآمد خود را. سرمایه گذاری نیروی حیاتی از هر کسب و کار و نعناع ایجاد شده است برای کمک به کاربران مدیریت امور مالی خود را.

از مانده حساب و صورت حساب به حساب های دریافتنی, نرم افزار نگه می دارد همه چیز قابل کنترل در یک مکان. آن را به طور خودکار به روز رسانی اطلاعات. بنابراین هنگامی که یک کاربر به یک وام از موسسه مالی و, نرم افزار به روز رسانی اطلاعات موجود در حساب.

اما آن را نه فقط یک محل برای بررسی اطلاعات مالی. این نرم افزار دارای ویژگی های ردیابی برای صرف, و به شما هشدار اگر شما صرف بیش از حد. نیز وجود دارد portfolio tracker شما با اشاره به فرصت های سرمایه گذاری.

وجود دارد مقدار زیادی از سرد برنامه های نرم افزاری است که شما می توانید استفاده کنید برای رشد کسب و کار شما. چرا به برخی از آنها را امتحان کنید ؟

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

5 چینی قوانین و مقررات کسب و کار


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن