10 میلیارد دلار کمک مالی برای آلمان لوفت هانزا عبور از مانع

برلین (AP) — آلمان گل سرسبد شرکت هواپیمایی لوفت هانزا توافق روز شنبه به یک سازش کار بین دولت و اتحادیه اروپا غ

توسط NEWSSHANS در 10 خرداد 1399

برلین (AP) — آلمان گل سرسبد شرکت هواپیمایی لوفت هانزا توافق روز شنبه به یک سازش کار بین دولت و اتحادیه اروپا غلبه بر یک مانع عمده نسبت به تصویب نهایی از 9 میلیارد یورو (10 میلیارد دلار) کمک مالی از برلین.

لوفت هانزا در بیانیه ای گفت: این موافقت کرده بود به سازش کار می کرد بین آلمان و اتحادیه اروپا در آن شرکت هواپیمایی را مجبور به رها کردن چند باارزش فرود اسلات در مونیخ و فرانکفورت فرودگاه. Dpa گزارش خبرگزاری دولت آلمان نیز موافقت کرد که به سازش.

دولت اعلام کرد که کمک های بسته بندی در روز دوشنبه برای کمک به لوفت هانزا که مانند اکثر شرکت های هواپیمایی شده است مبارزه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اتحادیه اروپا تحمیل شرایط با این حال گفت که کمکهای مالی باید شامل اقداماتی است که حفظ یک سطح میدان بازی برای دیگر شرکت ها است.

جزئیات اتحادیه اروپا خواسته بودند اعلام کرد اما لوفت هانزا گفت: دامنه تعهدات آن توافق شده بود کاهش نسبت به اولیه طرح dpa گزارش شده است.

تحت قرارداد شرکت هواپیمایی باید حذف چهار تا هواپیما از دو فرودگاه معادل سه روزانه را خاموش و سه حقوق فرود هر هواپیما اجازه می دهد تا رقبا را به اسلات های هواپیمایی گفت.

این شکافها را دوباره اختصاص داده شده از طریق یک پیشنهاد روند. تخفیف هواپیمایی Ryanair و easyJet هر دو فکر می کردم علاقه مند می شود.

لوفت هانزا هیئت نظارت در حال حاضر نیاز به تایید کامل بسته نجات از جمله این شرایط دولت آلمان نیاز برای نهایی کردن برنامه های خود را با کمیسیون اروپا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن