هنگ کنگ کانون چالش های پکن پیش نویس قطعنامه

در 25 مه سال 2020 در جلسه سوم از 13th ملی (NPC) حزب کمونیست چین (CCP) بررسی خود پیش نویس قطعنامه ای را برای ای

توسط NEWSSHANS در 15 خرداد 1399

در 25 مه سال 2020 در جلسه سوم از 13th ملی (NPC) حزب کمونیست چین (CCP) بررسی خود پیش نویس قطعنامه ای را برای ایجاد یک دلار هنگ کنگ نسخه از امنیت ملی قانون هدفمند به جرم تجزیه طلبی فتنه براندازی و دخالت خارجی در هنگ کنگ است. آنها ادعا می کنند که این تظاهرات در هنگ کنگ در سال گذشته تضعیف "امنیت ملی" است. از این رو CCP است تا با بهانه ای به هنگ کنگ مردم از تمام حقوق مدنی و تحمیل حکومت توتالیتر.

در همان زمان و در همان روز هنگ کنگ کانون با صدور بیانیه ای به چالش های پیش نویس قطعنامه و استدلال کرد که پیشنهاد امنیت ملی عمل خود را در برابر ماده 23 از قانون اساسی که سبب هنگ کنگ دولت به تصویب خود را امنیت ملی قانون.

کانون به یاد می آورد که زمانی که دلار هنگ کنگ دولت اقدام به تصویب قوانین امنیت ملی (مفاد قانونی) لایحه 2003 مطابق با نیاز طبق ماده 23 از قانون اساسی جامعه نگران است که مفاد آن را نقض حقوق مدنی و سیاسی از هنگ کنگ به مردم و همچنین آزادی بیان و مطبوعات است. این لایحه پیشنهاد قابل توجهی باعث بهت و حیرت در هنگ کنگ و تظاهرات ناشی از آن را به خارج و کنار گذاشته به طور نامحدود.

Beijing is planning to impose new national security legislation on Hong Kong that would effectively end the autonomy of the city. (Image: via pixabay / CC0 1.0)

پکن در حال برنامه ریزی برای اعمال جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است که به طور موثر به پایان استقلال این شهر است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

این پیش نویس لایحه سبب NPC ایستاده کمیته خود را برای اضافه کردن هر خودسرانه قوانین به ضمیمه III از قانون اساسی و نادیده گرفتن محلی هنگ پادشاه مقننه که کانون عنوان کرد نگرانی از این قانون ممکن است مطابق با مفاد میثاق بین المللی حقوق مدنی و سیاسی. نیز وجود دارد هیچ ارائه هر گونه مشاوره عمومی. مردم باید از این فرصت به درستی نظر و بحث در قانون پیشنهادی که بر شخصی خود را در حقوق و تعهدات. پکن در حال حاضر گرفته شده امور را در دست خود. CCP گرفتن کنترل کل. این پا در تحمیل آن راه و هنگ کنگ را از دست دادن استقلال خود را.

این انجمن تاکید کرد که استقلال قضایی سنگ بنای هنگ کنگ منطقه ویژه اداری و نباید تضعیف و متزلزل در هر راه. اخبار پیش نویس قطعنامه همچنین از ایجاد اضطراب شدید در بازارهای مالی هر دو در هنگ کنگ و بین المللی است.

آن را بیشتر اشاره کرد که چین یکی از اعضای دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد. شورای امنیت بارها و بارها تاکید کرد که تمام اقدامات مربوط به امنیت ملی از جمله مبارزه با تروریسم اقدامات نیاز به تطابق با الزامات بین المللی حقوق بشر.

این کینه و توتالیتر قانون پیشنهاد شده توسط پکن به هنگ کنگ برابر است با از بین بردن پایه اساسی یک کشور و دو سیستم. به اصطلاح دو سیستم شامل سه بخش است: قوه مقننه قضایی و اداری. CCP reneged در وعده های خود را; آن را اجازه نمی دهد هنگ کنگ مردم را به رای حق رای همگانی و در زمان کنترل قدرت اجرایی. علاوه بر این راه پیش نویس قطعنامه doctored را تضعیف قوه مقننه. در نتیجه نظام حقوقی هنگ کنگ خواهد بود واژگون.

The Association emphasized that judicial independence is the cornerstone of the Hong Kong Special Administrative Region and should not be weakened or shaken in any way. (Image: via pixabay / CC0 1.0)

این انجمن تاکید کرد که استقلال قضایی سنگ بنای هنگ کنگ منطقه ویژه اداری و نباید تضعیف و متزلزل در هر راه. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

ایالات متحده آمریکا و جامعه اروپا را ساخته اند برخی از اظهارات که اعمال این قانون خواهد بود "بسیار بی ثبات." منتقدان همچنین می گویند که این اقدام به شدت تضعیف دلار هنگ کنگ چارچوب قانونی تاسیس و تحت شرایط مستعمره سابق بریتانیا را تحویل به چین در سال 1997. بسیاری از مشخصات آن را به عنوان بین المللی موضوع است.

وجود دارد یک نقطه نظر در میان مردم محلی در هنگ کنگ — کسانی که حمایت و همکاری با حزب کمونیست چین در حال بی وفا و خیانت به میراث خود و اجداد. داشتن سود از هنگ کنگ به سیستم قضایی و سپس تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال و آزادی است خائنانه و ناعادلانه است. به دنبال در تاریخ CCP می توان نتیجه گیری منطقی — اگر CCP طول می کشد کنترل از هنگ کنگ موج بعدی تصفیه می تواند آن بسیار افرادی که حمایت کرده اند و کمک کرده CCP. اگر آنها خیانت به مردم خود چگونه می تواند هر کسی اعتماد آنها ؟

بزرگ آمریکایی پاتریوت ساموئل آدامز موقع پیام برای همه کسانی که خیانت به میراث فرهنگی خود و مردم:

ترجمه شده توسط Chua سال قبل از میلاد و ویرایش شده توسط Michael Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

ساخت پیدا کردن شجاعت


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب