نظم و انضباط مبالغه شده است: شخص شما می خواهید به

ما نگاه دیگران و سخن گفتن چگونه منظم آنها برای آنچه انجام می دهند در حالی که شکایت در مورد ضعف ما نیست که قادر

توسط NEWSSHANS در 15 خرداد 1399

ما نگاه دیگران و سخن گفتن چگونه منظم آنها برای آنچه انجام می دهند در حالی که شکایت در مورد ضعف ما نیست که قادر به دستیابی به سطح خود را از فداکاری است. همه ما آن را انجام دهد. ما نذر و سپس به هر حال: برای دریافت تا اوایل شروع به کار کردن خوردن مواد غذایی سالم بهتر است زن یا شوهر یا پدر یا رئیس یا کارمند. و سپس ما را در آن قصد بازگشت به روال معمول ما. شاید ما را در بهبود کمی اینجا و آنجا, اما هیچ چیز قابل توجه است.

پس چه می تواند ما را در مورد آن انجام? چگونه می تواند به ما در ایجاد تغییرات دائمی در زندگی ما است که به ما اجازه درو ابدی و شکوه و جلال است ؟ و یا فقط به ما کمک کند از خواب بیدار ساعت 5

بیایید نگاهی به انگیزه. مردم می گویند که انگیزه های موقت و بی ثبات است. آنچه شما واقعا نیاز به نظم و انضباط. اما بدون انگیزه و چگونه شما می توانید انتظار برای شروع و یا ماندن در یک مسیر ؟ چگونه می تواند به شما انتظار می رود به شن دندان های خود را سرپا ایستادن و حفظ و انجام چیزی است که شما واقعا لذت بردن از ؟ مطمئن شوید که آن را به اتفاق می افتد برای یک روز شاید دو. اما که در آن است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

مردم می گویند که انگیزه های موقت و بی ثبات اما نظم و انضباط دائمی است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

زمان پروفایل

ما شروع با تعریف ما هستند — نه که ما فکر می کنیم ما یا که ما خواهید بود — اما که ما واقعا در حال حاضر چه اولویت های ما هستند که ما را دوست دارد و مواردی که در آن زمان ما است که عمدتا صرف امور خارجه ما ذهن ما شرایط فیزیکی منافع ما, دوستان ما, خانه ما, حرفه, محل کار, تعیین, درآمد, سرگرمی و وضعیت مالی. یک تکه کاغذ و نوشتن این همه پایین جزئیات هر جنبه ای است. این است که مشخصات خود را. این است که شما هستند. شما لازم نیست برای نشان دادن این را به هر کسی. فقط با پر کردن صفحات. شما شگفت زده خواهد شد. ما اغلب خودمان را در نظر بهتر یا بدتر از ما واقع هستند. از طریق این تمرین شما را در درک خود را در بیشتر شخص ثالث چشم انداز بدون (مقدار) تعصب. وقت خود را. انجام این کار بیش از 2-3 روز. به سادگی اشفتگی فکری موقتی و نوشتن هر آنچه که به ذهن می آید.

فرد ایجاد

در حال حاضر ترتیب آنچه شما نوشت به بخش. نوشتن این بخش را در یکی دیگر از تکه کاغذ خالی. نگه داشتن آن را کنار گذاشته است. فکر می کنم عمیقا در مورد که شما می خواهید. که در آن ورزش اول بود که تحلیلی با این فرد خلاق است. نمی نوشتن چیزهایی که شما می خواهید برای رسیدن به مانند بیدار شدن از خواب در ساعت 5 و یا انجام تمرینات روزانه. بدون این چیزی است که باید انجام شود. کسانی که فقط فعالیت های. هنگامی که شما تمرکز بر روی فعالیت های شما در حد خودتان را در بسیاری از راه های دیگر. برای ایجاد یک تغییر دائمی شما نیاز به تغییر که شما هستند.

اجازه بدهید با یک مثال است. شما می خواهید به یک تاجر موفق ، چه مردم معمولا انجام دهید ؟ آنها را به کلاس امتحان کنید برخی از ایده های شبکه با همفکر مردمی ، همه اینها خوب هستند شکی نیست. اما اینها به سادگی اقدامات است. به یک تاجر موفق شما نیاز به یک. گیج کننده است ؟ شما نیاز به تغییر کل از خود از جمله محیط زندگی خود را به منعکس کننده شخص شما خواهید بود.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

اگر شما می خواهید به یک تاجر موفق و یا زن شما ممکن است سعی کنید برخی از چیزهایی مانند در نظر گرفتن چند کلاس و یا شبکه. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

شما یک تاجر موفق نشده است, اما شما نیاز به لباس مانند یک. شما نیاز به صحبت کردن مانند یک. درک ؟ شما نیاز به مانند یک زندگی. البته شما نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه یک خانه بزرگتر. اما شما نیاز به راه اندازی یکی از شما را مانند یک تاجر موفق خواهد آن را راه اندازی. شما نیاز به کار سخت. شما را مشابه دوستان و خودتان را احاطه کرده با افرادی که یک تاجر موفق را در اطراف او. و به تدریج شما شروع به فکر کردن مانند یک. و وقتی اتفاق می افتد که آن را تنها یک ماده از زمان قبل از اینکه شما تبدیل به یک تاجر موفق است.

بیایید به این ورزش است. شما در حال حاضر باید حذف مشخصات و جزئیات که شما می خواهید برای تبدیل شدن به. اتخاذ بسیاری از ویژگی های به عنوان امکان پذیر است برای شما. شخص شما خواهید بود. اقدامات خواهد بود یک محصول جانبی از شخصیت خود را تغییر و تحول است. شما به طور خودکار از خواب بیدار ساعت 5 شما لذت بردن از بیدار شدن از خواب در اوایل. آن را دشوار خواهد بود به خواب در اواخر. به دلیل این نیست که شما هستند.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

7 مواد غذایی از چین شما باید از خوردن


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن