Homebuilders صعود حتی به عنوان مسکن چشم انداز باقی مانده ابری

توسط ALEX VEIGA لس آنجلس (AP) — اقتصاد آمریکا و بازار مسکن تنظیم کرده بود homebuilders برای قوی 2020. بود که ق

توسط NEWSSHANS در 1 خرداد 1399

توسط ALEX VEIGA

لس آنجلس (AP) — اقتصاد آمریکا و بازار مسکن تنظیم کرده بود homebuilders برای قوی 2020.

بود که قبل از تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس زدم و اقتصاد را در یک ترمز کم رنگ مصرف کننده اعتماد به نفس و در سمت چپ یک رکورد تعداد آمریکایی بیکار.

بازار مسکن متوقف شده در مارس به عنوان بسیاری از می تواند خریداران برگزار شد خاموش در خرید. فروش تازه ساخته شده و قبلا اشغال خانه های ایالات متحده به شدت کاهش یافت. صفحه اصلی ساخت و ساز کاهش یافته است. آوریل داده ها تا کنون نشان می دهد که رکود مسکن ادامه داد: در ماه گذشته.

و در عین حال شما نمی دانید آن را با نگاه به homebuilder سهام. در حالی که ارزش سهام در بسیاری از سازندگان هنوز هم در قرمز برای سال, اکثریت از آنها بریده دستاوردهای بزرگ تا کنون در این ماه است که تحت الشعاع قرار دادن کسانی که از S&P 500 با حاشیه ای. شاخص S&P از homebuilders است تا 11.8 درصد در ماه مه در مقابل 1.2% افزایش به صورت گسترده در بازار S&P 500 index.

در هفته های اخیر به عنوان سازندگان گزارش سه ماهه نتایج بسیاری گفته اند که کسب و کار بزرگ قرار بود تا اواسط ماه مارس زمانی که coronavirus خاموش شدن ناگهانی آغاز شد. اما چندین همچنین اشاره کرد که کسب و کار شروع به بهبود اواسط ماه مارس و ادامه داد: برای انجام این کار به مه گفت: Carl Reichardt یک homebuilding تحلیلگر BTIG.

"این سوال بسیار مهم است این است که چه مقدار از بهبود دیده ایم به سادگی انتشار مقید کردن تقاضا از مدت زمان چهار هفته در اواسط ماه مارس تا اواسط آوریل هنگامی که کسب و کار بود یخ زده" Reichardt گفت. "این سخت است برای پاسخ به این سوال در حال حاضر."

سازندگان که تمایل به آب و coronavirus کاهش سرعت بهتر شده اند کسانی مانند D. R. Horton و Lennar که فروش پایین تر از قیمت خانه را برای ورود به سطح بخش از بازار به خصوص در غرب و کسانی که در ساخت, آماده به فروش خانه به جای ساخته شده و به منظور مدل Reichardt گفت.

بازار مسکن به نظر می رسد مجموعه ای برای گسترش جامد اجرا در فروش آغاز شد که در پاییز گذشته به عنوان نرخ وام مسکن به رهبری پایین تر است. موجودی از خانه های ایالات متحده برای فروش تا به حال کاهش یافته و به پایین ترین سطح در بیش از یک دهه و یک جامد در بازار کار و نرخ بیکاری پایین همراه با بیشتر millennials ورود 30s خود را به رهبری اقتصاددانان پیش بینی افزایش تقاضا برای مسکن در این سال است.

Homebuilders شد در جایگاه نخست به سرمایه گذاری در این روند به عنوان بهار homebuying فصل با کمک یکی دیگر از عقب نشینی در نرخ وام مسکن. نرخ متوسط 30 سال ثابت نرخ وام مسکن به تدریج کاهش یافته و از یک در حال حاضر کم 3.72% هفته اول ژانویه به 3.24% در این هفته است.

خرید و فروش خانه های جدید شروع به پریدن کرد و 7.5% در ماه ژانویه پس از آن کاهش یافت و 4.6% ماه آینده. در ماه مارس, اما, اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر زدم بازار مسکن فعالیت به یک موازنه در هواپیمای دوباله.

جدید فروش خانه های غرق 15.4 درصد در ماه مارس به عنوان نصب از دست دادن شغل و حکم به پناهگاه در محل در بسیاری از شهرستانها قرار داده بسیاری از می تواند به خریداران. آوریل ارقام در هفته آینده و تحلیلگران برآورد فروش skidded 15.5% در ماه گذشته. مسکن شروع می شود, یکی دیگر از فشارسنج برای مسکن و سازندگان فرو 22.3 درصد در ماه مارس و حفره حفره 30.2% در ماه گذشته به پایین ترین سطح در پنج سال.

انجمن ملی از Realtors روز پنجشنبه گفت که خرید و فروش که قبلا اشغال شده آمریکا, خانه های به مراتب بزرگتر تکه از بازار از تازه ساخته شده خانه و تضعیف به تنظیم فصلی نرخ سالانه 4.33 میلیون واحد در ماه آوریل به کمترین رشد از سپتامبر 2011.

پیش بینی صادر شده در اوایل این ماه توسط Zillow اقتصاددانان خواستار فروش خانه در ایالات متحده به کاهش آنجا که 60% این بهار را از طریق پایان سال به بهبود می یابند. یکی دیگر از پیش بینی این یکی از Haus, وام دهنده است که شرکت سرمایه گذاری با خریداران به عنوان یک جایگزین برای وام مسکن سنتی, پروژه تعداد تکمیل خانه های جدید تا حد زیادی کاهش خوبی به 2021.

در حالی که متحده را آغاز کرده اند برای استراحت و اقامت در خانه داشتیم و در حال پاکسازی راه را برای کسب و کار که تعطیل شد, به بازگشایی, برخی از اقتصاددانان پیش بینی رشد اقتصادی آمریکا می تواند سال ها طول بکشد تا به طور کامل به گزاف گویی. و بسیاری از انتظار می رود نرخ بیکاری به پایین آمدن به آرامی در طول چند سال آینده.

"کلید, البته, است, استخدام, به معنی مسکن بزرگ ارتجاعی سال است که به دنبال به عنوان اگر آن رخ می دهد در سال 2021," استیون حمله رعد اسا ارشد ایالات متحده اقتصاددان در TS Lombard نوشت: در گزارش این هفته است. "فراتر از آن و بر خلاف گسترش فقط به پایان رسید مسکن خواهد بود به عنوان یک انتقادی راننده از رشد است."

حتی اگر تنبل اقتصادی و بازار کار بازیابی به پایان می رسد تا به تأخیر انداختن برخی می-تواند خریداران را از خرید یک خانه در بازار مسکن باقی می ماند تا حد زیادی مطلوب برای سازندگان بزرگ.

در علاوه بر این به نرخ پایین وام مسکن و افزایش قیمت خانه و سازندگان و بهره مندی از مزمن نازک موجودی خانه برای فروش در سراسر کشور یک روند است که به شدت در طول این بیماری همه گیر به سرعت از ساخت و ساز جدید کاهش یافته و به عنوان خانه نشین فروشندگان کشیده خانه های خود را خارج از بازار است. تعداد قبلا اشغال خانه ها برای فروش در سراسر کشور کاهش یافت و به پایین ترین رکورد در ماه گذشته که سوار متوسط قیمت خرید و فروش بیش از 7 درصد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب