چرا ما پرچم مطرح شد در کنگره برای جشن یک تمرین معنوی

در مارس 13 میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان جشن معنوی و انضباط از فالون گونگ نیز شناخته شده به عنوان فالون

توسط NEWSSHANS در 3 خرداد 1399

در مارس 13 میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان جشن معنوی و انضباط از فالون گونگ نیز شناخته شده به عنوان فالون دافا. در این سال دو پرچم ایالات متحده بودند برافراشتند بیش از ساختمان کاپیتول در واشنگتن در به رسمیت شناختن فالون دافا و موسس آن آقای لی هنگجی.

Li اول تدریس فالون دافا به عموم مردم در آن روز در سال 1992 در شمال شرقی چین شهر چانگچون آموزش یک گروه از حدود 80 نفر از دانشجويان در تمرینات مدیتیشن و اخلاقی خود بهبود با توجه به اصول صداقت و محبت و تحمل. پس از حدود 70-100 میلیون نفر در بیش از 100 کشور گرفته اند تا عمل.

پیروان توجه May 13 عنوان جهانی فالون دافا در روز است. و در حالی که بسیاری از مقامات در سراسر جهان با صدور اعلامیه در حمایت از تمرین قبل از این سال نشانه اولین بار چنین رویدادی اتفاق افتاده در آمریکا در سطح فدرال.

پرچم-افزایش درخواست شد پنسیلوانیا در کنگره برایان فیتزپاتریک و پرچم بودند بعد از طریق پست به فالون دافا پزشک ساکن در دولت است.

Certifications of the two American flags flown over the U.S. Capitol in honor of World Falun Dafa Day on May 13, 2020. (Image: Courtesy of Jennie Sheeks/via The Epoch Times)

گواهینامه از دو پرچم آمریکا پرواز بیش از این کنگره به افتخار جهانی فالون دافا بعد در روز 13 مه سال 2020 است. (تصویر: حسن نیت ارائه میدهد از جنی Sheeks/از طریق Epoch Times)

با وجود آن صلح آمیز و غیر سیاسی تعالیم فالون دافا شده و مورد آزار و اذیت در کمونیست چین از سال 1999 هنگامی که پس از آن-رهبر جیانگ Zemin دیدم تمرین معنوی به عنوان یک تهدید به قانون است.

بیش از 20 سال پس از سرکوب را آغاز کرد دولت ایالات متحده است که در حال حاضر با توجه حزب کمونیست به وظیفه خود را برای آزار و اذیت از کشور های مختلف برخوردار است.

"روز جهانی فالون دافا روز, ما در تلاش برای حمایت جهانی از اصول صداقت و محبت & تحمل آرمان که در حال اساسی به بیان فالون گونگ ایمان" سام براون بک سفیر ایالات متحده در مقیاس بزرگ برای آزادی بین المللی مذهبی گفت: در روز 13 مه در یک پیام پشتیبانی در توییتر.

فالون دافا یکی از مهمترین و مورد آزار و اذیت گروه ها در چین همراه با مسلمانان و مسیحیان است. تحت جیانگ Zemin به دستور پزشکان فالون گونگ که حاضر به تسلیم و ایمان خود را می تواند پرتاب به اردوگاه های کار اجباری شکنجه و یا کشته شدن حتی برای اندام های خود را. حقوق بشر محققان در حال بررسی این جنایت بر این باورند که صدها هزار نفر از مردم ممکن است به قتل رسیده اند توسط این رژیم در این راه.

مقامات منتخب در کشورهای مختلف حمایت فالون دافا در سالگرد Li اول آموزش تمرین در چین نامیده می شود و با توجه به ادامه سرکوب در چین است.

"این روز را به رسمیت می شناسد میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان است که باید این فرهنگ چینی باستان عمل به کلیدی در مقابله با تنش و اضطراب ناشی از زندگی مدرن امروزی," Rep. دوایت Evans پنسیلوانیا در نامه ای نوشت.

Falun Gong practitioners perform the exercises at a rally commemorating the 20th anniversary of the persecution of Falun Gong in China, on the West Lawn of Capitol Hill on July 18, 2019. (Samira Bouaou/The Epoch Times)

پزشکان فالون گونگ انجام تمرینات در یک تظاهرات بزرگداشت سالگرد 20th باشد از آزار و اذیت فالون گونگ در چین در غرب چمن از کاپیتول هیل در جولای 18, 2019. (تصویر: سمیرا Bouaou/The Epoch Times)

ایالتی پنسیلوانیا سناتور تام Killion گفت که فالون گونگ بود "یک مکانیزم قدرتمند برای از بین بردن استرس و درمان است." Senator John Cornyn تگزاس ستایش فالون گونگ برای تنظیم یک "مثال مثبت به جهان است."

در بیش از دو دهه از آزار و اذیت فالون دافا پیروان و حامیان آنها به دنبال مسالمت آمیز افزایش آگاهی در مورد تمرین و حزب کمونیست چین دایر است. در چین گروه های حقوق بشر می زنند که میلیون ها نفر از پزشکان هنوز هم فعال است.

در حالی که جهانی فالون دافا روز معمولا شامل رژه بزرگ و مراقبه حوادث COVID-19 همه گیر در این سال به معنی پیروان مجبور به مناسبت فعالیت های در خانه و یا در گروه های کوچک.

تامارا Jansen, یک عضو حزب محافظه کار کانادا در مجلس نوشت: "هر چند این جشن در حال وقوع در شکل های مختلف در این سال های فالون دافا اصول صداقت و محبت و تحمل بودن افتخار و جشن گرفته می شود."

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

Pro-هنگ کنگ تهدید به اخراج در استرالیا


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب