فرماندار معترضان می پیوندد; فیلادلفیا تحت مقررات منع رفت و آمد دوباره

HARRISBURG, Pa. (AP) — فیلادلفیا را تحت حکومت نظامی دوباره برای پنجمین شب متوالی چهارشنبه به رژیم صهیونیستی اس

توسط NEWSSHANS در 15 خرداد 1399

HARRISBURG, Pa. (AP) — فیلادلفیا را تحت حکومت نظامی دوباره برای پنجمین شب متوالی چهارشنبه به رژیم صهیونیستی است. تام گرگ راهپیمایی در هریسبورگ با تظاهرکنندگان در اعتراض به خشونت پلیس علیه مردم سیاه و نژادی و بی عدالتی در پی قتل جورج فلوید.

گرگ با مقامات Harrisburg راهپیمایی از کاپیتول مراحل را به یک مرکز و موزه پارکینگ حدود یک مایل دور به عنوان تظاهر کنندگان شعار می دادند "سیاه زندگی ماده" "دست ندهید شلیک" و "می گویند نام او جورج فلوید."

مردم معترض در پی فلوید مرگ نشان داده اند در شهرستانها در سراسر ایالات متحده و پنسیلوانیا از جمله فیلادلفیا پیتسبورگ و هریسبورگ.

تظاهرات سه شنبه شب و در جای دیگر در اطراف پنسیلوانیا عمدتا مسالمت آمیز بر خلاف قبلی چند شب.

در فیلادلفیا که در آن گرگ اعزام گارد ملی و ایالتی پنسیلوانیا پلیس برای حمایت از پلیس و مقامات شهر دستور داد مقررات منع رفت و آمد برای پنجمین شب متوالی از 6 بعد از ظهر تا 6 صبح روز شنبه.

در آن زمان مردم تنها اجازه داده می شود به ترک خانه های خود به کار ضروری در کسب و کار و یا به دنبال توجه پزشکی یا کمک از پلیس.

بسیاری از مرکز این شهرستان باقی می ماند بسته به جز برای ساکنان و صاحبان کسب و کار و همچنین به عنوان کسانی که ارائه یا دریافت خدمات ضروری است.

فلوید درگذشت, on May 25 تا زمانی که مینیاپولیس افسر درک چوین فشرده زانو خود را بر روی دستبند فلوید گردن برای چند دقیقه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن