پلیس فرانسه مرحله ممنوع نمایشی به تقاضای حمایت دولت

توسط آرنو پدرام و لری HINNANT پاریس (AP) — پلیس فرانسه به مبارزه طلبیده ممنوعیت تجمع جرم در اعتراض به آنچه آنه

توسط NEWSSHANS در 23 خرداد 1399

توسط آرنو پدرام و لری HINNANT

پاریس (AP) — پلیس فرانسه به مبارزه طلبیده ممنوعیت تجمع جرم در اعتراض به آنچه آنها را به عنوان عدم حمایت دولت راهپیمایی شانه به شانه در روز جمعه در خیابان شانزلیزه برای نشان دادن خشم خود در برابر محدودیت های جدید در مورد تاکتیک ها و انتقاد از نژادپرستی در صفوف خود را.

فرانسه این هفته اعلام کرد ممنوعیت chokeholds بخشی از تلاش های دولت برای جلوگیری خشونت پلیس و نژادپرستی در پی تظاهرات جهانی بیش از جورج فلوید مرگ در ایالات متحده, اما پلیس به ویژه موضوع را با هر مفهوم از نژادپرستی نظاممند میان پلیس فرانسه.

وزیر کشور کریستف Castaner گفت: در اوایل این هفته هر "ظن قوی" نژادپرستی بود در پاسخ به تحقیقات نژادپرستانه نظرات به بسته Facebook و WhatsApp گروه برای پلیس.

روز جمعه در اعتراض کوچک بود اما بسیار قابل رویت با بوق پرچم و دود آبی باد در زیر بارانی آسمان. به عنوان افسران راهپیمایی نزدیک به هم به سختی و با یک ماسک در چشم, پاریس, پلیس صادر بولتن تایید که ضد پلیس تظاهرات برنامه ریزی شده در این آخر هفته ممنوع شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

روز جمعه گروه راه می رفت آزادانه به وزارت کشور است که در کنار کاخ ریاست جمهوری شده است و سنگر در برابر تظاهرکنندگان پس از 2018 زرد-جلیقه تظاهرات که غالبا به پایان رسید, در درگیری های خشونت آمیز. یونیفورم نگهبانان مبهوت به نظر می رسد در ورود اعتراض اما دخالت ندارد. پس از یک دقیقه سکوت برای مرده افسران پلیس آنها خواند, فرانسوی, سرود ملی صحبت به طور خلاصه و پراکنده.

"پلیس فرانسه هستند کنترل شده در جهان تا زمانی که وجود دارد برخی ساقط توسط یک اقلیت کوچک نیست به همه پلیس" گفت: Fabien Vanhemelryck از اتحاد اتحادیه. او را متهم سیاستمداران در پاسخ عجله به یک بحران در ایالات متحده "است که هیچ ربطی به ما ندارد."

پلیس اتحادیه ملاقات پنج شنبه و جمعه با Castaner به بحث در مورد تغییرات در تاکتیک های پلیس پس از وزیر روز دوشنبه اعلام کرد که پلیس دیگر نمی خواهد آموخت برای به دست گرفتن مظنون توسط گردن یا فشار بر روی گردن خود را. Castaner متوقف کوتاه ممنوعیت یکی دیگر از تکنیک فشار دادن بر روی مستعد شک قفسه سینه — که همچنین متهم شده است که منجر به خفگی و مرگ ممکن است.

چنین حرکتی تکنیک های زیر در حال رشد انتقاد فلوید پس از مرگ است. اما پلیس فرانسه می گویند محدودیت های جدید بیش از حد.

"او حتی نمی داند آنچه که او صحبت کردن در مورد" گفت: Jean-Paul Megret یکی دیگر از پلیس اتحادیه رهبر. "گاهی اوقات شما فقط نمی تواند از مردم به دنبال شما بود دستگیر شد. هر روز شما در حال برخورد با افرادی که کاملا دیوانه است."

اتحادیه های شناور ایده در این هفته از گسترش استفاده از بی حس کردن-اسلحه های که در دسترس هستند فقط به یک تعداد انگشت شماری از تخصصی افسران.

فرانسه دیده است چندین ضد پلیس در اعتراض برانگیخت توسط Floyd مرگ و دیگری برنامه ریزی شده است روز شنبه. روز جمعه در اعتراض به شروع در شانزه لیزه خیابان بود که بارها و بارها صحنه خشونت میان پلیس و زرد "جلیقه" معترضان سال گذشته است.

هفته گذشته دفتر دادستان پاریس افتتاح تحقیقات مقدماتی به توهین نژادپرستانه و تحریک نفرت نژادی بر اساس نظرات گفته نوشته شده در پلیس Facebook ،

سایت Streetpress منتشر شده یک رشته از پیام های توهین آمیز که در آن گفته شد منتشر شده در گروه هر چند اذعان کرد که مشخص نیست که آیا نویسندگان بودند ماموران یا مردم تظاهر به پلیس. برخی از گزارش نظرات مسخره مردان جوان از رنگ که فوت کرده اند در حال فرار از پلیس.

به طور جداگانه شش افسر پلیس در نرماندی شهر روان هستند تحت تحقیقات داخلی بیش از نظرات نژادپرستانه در گروه واتساپ. هر دو حوادث باعث شد که نگرانی عمومی در مورد دیدگاه های افراطی در میان پلیس فرانسه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب