آهنگ امپراتور Huizong: حامی هنر

در سال 1100, Huizong زمان تاج و تخت به عنوان شمال آهنگ دودمان هشتم امپراتور. در آن زمان او فقط 17 سال. امپراتو

توسط NEWSSHANS در 21 خرداد 1399

در سال 1100, Huizong زمان تاج و تخت به عنوان شمال آهنگ دودمان هشتم امپراتور. در آن زمان او فقط 17 سال. امپراتور Huizong همیشه به عنوان یک سیاسی شکست. متاسفانه او از دست تاج و تخت به متعصب یورگن رهبری Jin رژیم است. با وجود رسوایی امپراتور Huizong به رسمیت شناخته شده است به عنوان یک محترم جد چینی و یک حامی هنر.

هنری-استعداد امپراتور

در طول Huizong اولین سه سال به عنوان امپراتور او آموخته است که چگونه به انجام مراسم و آداب و رسوم نقش خود را. بعد او را دنبال هنر شد و با استعداد شاعر نقاش و calligrapher. او همچنین اختراع یک سبک منحصر به فرد از خوشنویسی به نام "بلند و باریک طلا." به عنوان انجام یک هنرمند امپراتور Huizong وقت خود را صرف mingling با بسیاری از شاعران برجسته نقاشان و نوازندگان از روز خود را.

اما امپراتور خوب قصد در به دنبال هنری تحسین برای خود قلمرو شگون نداشت به خوبی با نقش خود به عنوان امپراتور از دودمان سونگ. او به جای بسیاری از مقامات ارتش با هنرمندان مشهور به عنوان وزرای دربار.

سیاسی animosities با توجه به اختلاف نظر در دربار به خصوص در مورد چگونه برای مقابله با چین تهاجمی همسایگان شمالی شد که مهمترین آنها ناپایدار است. نیازی به گفتن نیست امپراتور تبدیل توجه خود را به تمرکز بر روی مسائل داخلی و رفت و به ساخت قصر Daoist معابد و باغ از شکوه و جلال بی همتا.

Huizong دنبال هنر شد و با استعداد شاعر نقاش و calligrapher. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

جنگ و کناره گیری

آهنگ ارتش متفقین با جین به شکست لیائو. این منجر به قدرتمند Jin سواره نظام decimating این لیائو نیروهای. سپس در بسیار غیر عاقلانه حرکت می کند که برخی به طور کلی پناهنده به آهنگ دربار تصمیم گرفت او را به عنوان افتخاری. کل اراضی جذب شد به آهنگ های موجود در خاک. این Jin رژیم خشمگین شد و بلافاصله اعلام جنگ بر روی آهنگ.

امپراتور Huizong در پاسخ abdicating تاج و تخت به نفع او پسر ارشد Qinzong و فرار وحشت زده به حومه شهر. جین را ربوده امپراتور جوانترین پسر نگه داشتن او را برای گرفتن باج در طول متعاقب آن مذاکرات صلح. در نهایت, آهنگ با ارائه پول به عنوان به خوبی به عنوان یک کل شهرستان — برای دلجویی از جین. آنها را منتشر گروگان و Huizong دوباره پسر ارشد او امپراتور Qinzong در کاخ سلطنتی.

یکی دیگر از بد در نظر گرفته شده حرکت مربوط به یک ضد Jin داد باعث جین به اعلام جنگ بر روی آهنگ امپراتوری دوباره. پیشنهادات ترانه ژنرال برای افزایش مرزی گشت زنی بودند رد Qinzong در دستور خود "هنری" وزیران.

پیشنهادات ترانه ژنرال برای افزایش مرزی گشت زنی بودند رد Qinzong. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

مرگ یک سلسله

امپراتور Huizong و پسرش Qinzong ربوده شدند, قرار دادن آهنگ Empire به مطلق شرم آور است. کل دربار فرستاده شد در ماه مارس اجباری به منچوری. غمگین می گویند بسیاری از فوت قبل از آنها وجود دارد.

آهنگ سلسله تحت حاکمیت بی تجربه امپراتور Gaozong, Huizong جوانترین پسر. یک فاسد کینه توز دادگاه رسمی به نام شین هوی به پیشنهاد امپراتور Gaozong که این امر می تواند بسیار بهتر است که برای نجات پدر و برادر بزرگتر از جین رژیم است. او گفت: "اگر آنها آمد به شما نمی باید به عملکرد تاج و تخت?"

The exiled آهنگ امپراتوران نگهداری می شدند به عنوان زندانیان در Jin سرمایه است. Huizhong خود را صرف آخرین روز چادری در پوست بز نشسته اند در یک انبار. مرگ او در ژوئن 4th, 1135, در سن 52.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

دانشمندان برتر در که: 'واکسن ممکن است خطرناک'


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب