چهار سال بعد، بارلتا افتخار می کند که او 'انتخاب اسب مناسب'

لو بارلتا، نماینده سابق آمریکا، همان طور که در اینجا دیده می شود، روز پنجشنبه در سخنرانی پذیرش رئیس جمهور دو

توسط NEWSSHANS در 8 شهریور 1399
 Former U.S. Rep. Lou Barletta attended President Donald Trump’s acceptance speech Thursday at the White House, as seen here. Submitted photo

لو بارلتا، نماینده سابق آمریکا، همان طور که در اینجا دیده می شود، روز پنجشنبه در سخنرانی پذیرش رئیس جمهور دونالد ترامپ در کاخ سفید شرکت کرد.

عکس ارسال شده

WILKES-BARRE — به عنوان نماینده سابق ایالات متحده لو بارلتا نشست و گوش دادن به رئیس جمهور دونالد ترامپ ارائه سخنرانی پذیرش خود را پنجشنبه شب در چمن جنوبی کاخ سفید، او فکر بازگشت به مارس 22، 2016.

آن موقع بود که بارلتا ترامپ را برای نامزدی حزب جمهوری خواه برای ریاست جمهوری تأیید کرد. همکار او، نماینده سابق ایالات متحده تام مارینو، سریع به بارلتا پیوست - باعث شد که ترامپ بعدها آن ها را «تندر و رعد و برق» نامید.

پس از رعد و برق زیادی در جریان مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶، رعد و برق برخورد کرد و ترامپ به عنوان ۴۵مین رئیس جمهور آمریکا انتخاب شد.

بارلتا پنج شنبه شب ۱۰ ردیف عقب نشسته بود و آرنج ها را با افسانه فوتبال هرشل واکر و بنیانگذار MyPillow مایک لیندل مالید.

بارلتا گفت: «ترامپ پس از یک قرن انجام کارها به شیوه خود (دموکرات ها') همه چیز را تغییر داد. "واشنگتن دونالد ترامپ را تغییر نداده است - دونالد ترامپ واشنگتن را تغییر داده است."

بارلتا درست به هسته اصلی آنچه که همیشه باور داشت رفت - که حزب دموکرات همیشه از «الیتیست های هالیوودی» پذیرایی کرده است: در حالی که ترامپ «مردم واقعی، آمریکایی های خوب» را برجسته می کرد.

بارلتا گفت: رئیس جمهور ترامپ در مورد قرار دادن مردم در درجه اول است. "اون هميشه به طور متوسط آمريکايي ها سخت کوش بوده"

بارلتا سپس این موضوع را بایدن گفت: «جو بایدن ۴۷ سال است که در واشنگتن است. هنگامی که او برای اولین بار انتخاب شد، با افرادی که در دهه ۱۸۰۰ به دنیا آمده بودند خدمت کرد.»

2016

پیروزی ترامپ بر هیلاری کلینتون در بخش بزرگی از کسب ۲۰ رای انتخاباتی پنسیلوانیا تشکر شد. شهرستان لوزرن نقش کلیدی در پیروزی ترامپ - اولین بار برای یک نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری برای پیروزی پنسیلوانیا از سال ۱۹۸۸ داشت.

ترامپ هر جا که می رفت جمعیت عظیمی را کشید - در دو حضور در ورزشگاه موهگان سان آرنا در کیسی پلازا، ترامپ هر بار بیش از ۱۱٬۰۰۰ نفر حضور داشت و هزاران نفر دیگر از در رد می شدند.

بارلتا خیلی زود ترامپ را در این کمپین تأیید کرد و ترامپ او را به تیم انتقال ریاست جمهوری خود منصوب کرد. بارلتا حتی ادعا کرد که او و ترامپ در مورد پیوستن بارلتا به کابینه ترامپ - ابتدا به عنوان وزیر حمل و نقل و سپس به عنوان وزیر کار صحبت کردند. بارلتا تصمیم گرفت در کنگره باقی بماند و گفت احساس می کند می تواند بیشتر به ترامپ کمک کند و همچنین نفوذ بیشتری با ترامپ در کاخ سفید داشته باشد.

بارلتا بعدها برای مجلس سنای ایالات متحده نامزد می شد و به سن باب کیسی، رئیس جمهور دموکرات باخت.

پیام ترامپ از «آمریکا را دوباره بزرگ کن» با رای دهندگان در سراسر کشور و در شهرستان لوزرن طنین انداز شد. رای دهندگان به مدت دو و سه ساعت در صف ایستادند تا برگه های رای خود را برای بازرگان میلیاردر به صندوق بیندازد.

هنگامی که بارلتا در سال ۲۰۱۶ ترامپ را تأیید کرد، گفت حزب جمهوری خواه باید از تلاش برای کشف چگونگی متوقف کردن ترامپ دست بردارد و در عوض سعی کند بفهمد چرا اینقدر محبوب است.

بارلتا در آن زمان گفت: «رای دهندگان باهوش هستند.» او می گوید: «ما باید به جای اینکه الیتیست ها سعی کنند درست از اشتباه به ما بگویند، به حرف رای دهندگان گوش کنیم. در ایالت پس از ایالت، رای دهندگان روشن کرده اند که خواهان تغییر هستند و از نحوه انجام کارها در واشنگتن خسته شده اند. من فکر می کنم دونالد ترامپ بهترین کسی است که تغییری را که آمریکایی ها خواستار آن هستند به ارمغان بیاورد.»

جای تعجب نیست که موضع سخت ترامپ در مورد مهاجرت غیرقانونی توجه بارلتا را به خود جلب کرد. هنگامی که او شهردار هازلتون بود، بارلتا برای سرکوب مهاجرت غیرقانونی مبارزه کرد و از عبارت صید استفاده کرد که «قانونی قانونی است». او آن مبارزه را در واشنگتن ادامه داده است.

بارلتا تنها یکی از چند جمهوری خواه در کنگره بود که ترامپ را در اوایل مبارزات انتخاباتی سال ۲۰۱۶ تأیید کرد.

او سپس در مورد همکاران GOP خود گفت: «مطمئنم که آنها در این باره هیجان زده نیستند.» وی می گوید: «اما فکر نمی کردم که تشکیلات واشنگتن باید در روند اولیه دخالت می کرد تا با آن آغاز شود. حدود 75 درصد مردم آمریکا معتقدند که این کشور در مسیر اشتباهی پیش می رود و 25 درصد دیگر در واشنگتن اینجا هستند.»

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب