شیکاگو انتشار تصویری از سابق پلیس بالا خواب رفتن در چرخ

توسط هربرت G. McCANN شیکاگو (AP) — اسناد صوتی از یک غیر نظامی 911 تماس بگیرید و پلیس فیلم دوربین نشان دادن رئی

توسط NEWSSHANS در 10 تیر 1399

توسط هربرت G. McCANN

شیکاگو (AP) — اسناد صوتی از یک غیر نظامی 911 تماس بگیرید و پلیس فیلم دوربین نشان دادن رئیس سابق پلیس شیکاگو گفته خواب در ماه اکتبر در چرخ از وسیله نقلیه خود را منتشر شد به روز شنبه در شهر شیکاگو است.

یک غیر نظامی را دیدم سابق پلیس شیکاگو سرپرست ادی جانسون SUV متوقف در یک سمت جنوب گوشه خیابان, سقوط در صندلی خود را. صوتی از تماس 911 نشان می دهد مردی گفتن یک پلیس توزیع کننده که SUV چراغ ها خاموش بودند, اما دود بیرون می آید این خودرو اگزوز.

این شهر بازرس کل گفت: آن بررسی آنچه اتفاق افتاده است که در ماه اکتبر از شب اما آژانس ندارد انتشار یک گزارش در یافته های آن است.

شهردار در ماه دسامبر با استناد به "اخلاقی ساقط" که شامل دروغ گفتن در مورد در بر داشت خواب رفتن در چرخ از ماشین خود را پس از نوشیدنی است. او در اظهارات اولیه در مورد این موضوع جانسون مقصر شکست خود را به گرفتن فشار خون و احساس بد را به عنوان او سوار از شام با دوستان است.

در زمان او شلیک جانسون Lightfoot گفت: او سرانجام اعتراف کرد به او که او را به صرف شام با دوستان و تا به حال چند نوشیدنی قبل از برکناری خود راننده و مصرف خود را خانه.

پلیس بدن دوربین فیلم دوشنبه منتشر شد نشان می دهد که جانسون در چرخ هنگامی که یک افسر می رسد و طول می کشد تا اطلاعات خود را. افسر می پرسد Johnson اگر او می خواهد به نشستن در خودرو و یا رفتن به خانه. او می گوید: او می خواهد برای رفتن به خانه و سپس درایوهای پس از افسر خواسته های او را خوب شب.

جانسون در دفاع از خود به سمت خانه رانندگی بدون اینکه آزمایش که آیا او تا به حال شده است نوشیدن و گفت: "کسی در خواب در یک ماشین بدان معنا نیست که آنها دچار اختلال میشود."

پس از شلیک Johnson او نیست "عمدا گمراه کردن یا فریب" هر کسی در مورد این حادثه اضافه کرد که او ساخته شده یک "تصمیم ضعیف" و "گذشت از قضاوت است."

قبل از اخراج Johnson, که منصوب شد شهردار سابق, رام امانوئل از اداره پلیس شیکاگو پس از سه سال به عنوان سرپرست گفت: او می خواست به صرف زمان بیشتری را با خانواده. جانسون در حال جمع آوری یک حقوق بازنشستگی در حدود $16,000 ماهانه با توجه به شهر ،

قبل از دوشنبه مقامات شهرستان کاهش یافته است به انتشار ویدئو و اسناد با اشاره به بازرس کل یوسف فرگوسن در ادامه بررسی است. پس از انتشار اطلاعات سه شنبه شیکاگو قانون سخنگوی وزارت کاتلین Fieweger حاضر به گفتن نیست که در این شهرستان دریافت اسناد از فرگوسن.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de