فرانسه اعلام $16.9 میلیارد دلار در کمک به صنعت حمل و نقل هوایی

پاریس (AP) — فرانسه دولت اعلام کرد 15 میلیارد یورو ($16.9 میلیارد دلار) در نجات پول روز سه شنبه برای pandemic-

توسط NEWSSHANS در 20 خرداد 1399

پاریس (AP) — فرانسه دولت اعلام کرد 15 میلیارد یورو ($16.9 میلیارد دلار) در نجات پول روز سه شنبه برای pandemic-کتک صنعت هوا و فضا از جمله ساز هواپیما ایرباس و شرکت ملی هواپیمایی Air France.

وزرای امور حمل و نقل دفاع و محیط زیست رونمایی از طرح نجات برای یک صنعت است که در استخدام صدها هزار نفر از مردم در, فرانسه, که معیشت پرتاب شده است به قطعیت با محدودیت های مسافرتی را وادار توسط ویروس.

در ازای کمک های اولیه شرکت ها را ملزم به سرمایه گذاری بیشتر و سریع تر در برق هیدروژن یا دیگر پایین تر-انتشار هواپیما به فرانسه با هدف خود را از صنعت حمل و نقل هوایی به "تمیزترین در جهان است."

"ما همه چیز را برای حمایت از این صنعت که بسیار حیاتی برای حاکمیت ما ما شغل و اقتصاد ما" وزیر دارایی Bruno Le Maire گفت.

این پول شامل سرمایه گذاری مستقیم دولت یارانه وام و وام تضمین می کند. این همچنین شامل یک صندوق ویژه به طور مشترک توسط دولت تامین می ایرباس و دیگر تولید کنندگان بزرگ برای حمایت از کوچک تامین کنندگان.

آن شامل 7 میلیارد یورو وام و وام تضمین می کند که دولت در حال حاضر وعده داده شده به هوایی فرانسه که هواپیما تقریبا به طور کامل مبتنی توسط ویروس.

شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان به دنبال کمک مالی دولت به عنوان آنها مبارزه برای زنده ماندن نزدیک به خاموش شدن در فعالیت های خود را وادار توسط ویروس.

ایرباس گفته است که برش تولید 35 درصد به 40 درصد و رقیب بوئینگ اعلام کرد در طول این ویروس مستند است که این امر کاهش 10 درصد از آن 161,000 نفر نیروی کار از طریق ساییدگی زودرس-را ارائه می دهد و اخراج.

"بهبود طولانی خواهد بود" Le Maire هشدار داد. دولت پیش بینی آن خواهد بود 2023 قبل از این صنعت می رسد سطح قبل از بحران.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن