ارزش های خانواده شما باید فرزندان خود را

دوران مدرن است که به شدت فردی. هدف اولیه هر فرد است که برای ارضای خود و یا خواسته های او. برخی می گویند که چنی

توسط NEWSSHANS در 1 تیر 1399

دوران مدرن است که به شدت فردی. هدف اولیه هر فرد است که برای ارضای خود و یا خواسته های او. برخی می گویند که چنین نگرش ایجاد یک نسل از مردم که اجتناب ارزش های خانواده و مرتبط با هنجارهای اجتماعی یک تغییر رفتاری آنها این باور را در جامعه پایین راه خراب کردن. چگونه به این نقطه ؟ پاسخ نهفته در تخریب آمریکایی ارزش های خانواده.

"چه چیزی می تواند مهم تر به کودک از ثبات دانستن که خود و یا خانواده خود را همیشه وجود دارد خواهد بود برای حمایت از وقتی که همه چیز به شکل گلابی است. عدم وجود این واحد خانواده می تواند منجر به انواع مشکلات یعنی فقدان هویت است که اغلب می تواند منجر به اضطراب و افسردگی و کم ارزش خود را در زندگی آینده" با توجه به خانوادگی و دوستانه. در اینجا برخی از ارزش های خانواده است که باید از دوران کودکی آموزش داده.

عشق به بزرگان

بسیاری از شهروندان ارشد به تنهایی زندگی می کنند در خانه های خود و یا در خانه های قدیمی. در حالی که بعضی از آنها خوش شانس به کودکان بازدید از آنها را در هر حال حاضر و پس از آن بسیاری از آنها به ندرت خود را, کودکان و یا نوه. هر کودکی باید آموزش داده شود حق را از دوران کودکی خود را در مورد اهمیت در تماس بودن با بزرگان خود را. باید آنها را تشویق به صرف زمان با هم. پیوند نزدیک با پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ اطمینان حاصل شود که کودکان نه تا پایان دور ماندن از آنها را هنگامی که آنها در حال رشد است. این خواهد بود که یک درمان برای تنهایی احساس توسط شهروندان است. علاوه بر آموزش کودکان به عشق و احترام بزرگان خود را در خانه خواهد اطمینان حاصل شود که آنها جذب بهترین رفتار از بزرگان.

اخلاق کار

داشتن اخلاق کاری قوی است که تضمین می کند که یکی به مراتب در زندگی است. اما یک اخلاق کاری چیزی است که شما توسعه یک شبه. این رفتاری است که برای چندین سال. دوران کودکی بهترین سن برای شروع با تمرکز بر اخلاق کار از آنجایی که آنها به احتمال زیاد برای انجام این عادت را در سال بالغ.

اجازه دهید کودک خود را توسعه اخلاق کاری قوی. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

هر زمان که شما در حال تمیز کردن خود را در اتاق ذخیره سازی و یا پاک کردن چمن از فرزندتان بخواهید به شما کمک کنند. و زمانی که آنها می دانند که چگونه به انجام این کار بخواهید آنها را به انجام آن خود را. پاداش آنها را مناسب برای کارهای از این قبیل. به عنوان آنها رشد می کنند تا قوی اخلاق را به طور طبیعی خود را تبدیل از ویژگی های standout و یک افزایش بزرگ به حرفه خود.

مهربانی

مهربانی می تواند کمک به قالب شخصیت کودکان خود را و آنها را به احساس مسئولیت بیشتر در مورد خود و مردم در اطراف آنها. شرکت در فعالیت های داوطلبانه خود را با کودکان است. کمک به مردم فقیر هنگامی که شما به زمان. کودکان به احتمال زیاد به انتخاب کنید تا این رفتار و عمل به آن در طول زندگی خود. زمانی که آنها رشد طبیعی خود را نوع رفتار را با ارائه آنها را با صلح از ذهن و چشم انداز واقع بینانه تر نسبت به زندگی. چنین بزرگسالان نیز بهتر است در دست زدن به استرس است.

ارزش های مذهبی

تمرکز خود را فرزندان معنوی زندگی می کند. هنگام رفتن به کلیسا معبد و یا هر مذهبی دیگر جای مطمئن شوید که کودکان خود را با شما. همین کار را برای شیوه های معنوی ایران ،

توسعه مذهبی/ارزش های معنوی در کودکان خود را. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

قوی معنوی و مذهبی بنیاد کمک خواهد کرد که کودکان خود را به باقی می ماند ریشه در ارزش های اخلاقی. آیا به یاد داشته باشید به فشار دین بر روی کودکان و اصرار دارد که آنها به دنبال هر سنت است که شما انجام دهد. چنین اقداماتی تنها فرزندان خود را نفرت هر چیزی مربوط به معنویت یا دین.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

مسن ترین مرد می میرد در خواب خود را و طول عمر داستان


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب