دست به خودتان است ؟

اتباع واشنگتن' گنج ترنر جهش به آغوش هم تیمی پس از انفرادی خود را در خانه اجرا در سومین دور از بازی مقابل نیو

توسط NEWSSHANS در 8 مرداد 1399
 The Washington Nationals’ Trea Turner jumps into the arms of a teammate after his solo home run during the third inning of a game against the New York Yankees at Nationals Park on Sunday in Washington.

اتباع واشنگتن' گنج ترنر جهش به آغوش هم تیمی پس از انفرادی خود را در خانه اجرا در سومین دور از بازی مقابل نیویورک یانکیز در اتباع پارک روز یکشنبه در واشنگتن است.

<p>The Baltimore Orioles’ Rio Ruiz, center left, and Renato Nunez, center right, jump as they celebrate along with Chris Davis, left, and Jose Iglesias, right, following their win over the Boston Red Sox in a game on Sunday in Boston. (AP Photo/Steven Senne)</p>

بالتیمور اوریولز' ریو رویز, مرکز چپ و رناتو Nunez, مرکز, مناسب, پرش آنها به عنوان جشن همراه با کریس دیویس چپ و خوزه ایگلسیاس, راست, پس از پیروزی بر Boston Red Sox در بازی روز یکشنبه در بوستون. (AP Photo/استیون Senne)

از بازیکنان نادیده گرفتن ممنوعیت handshakes بالا-سپاس و آغوش به برخی از نشسته به طرز محسوسی نزدیک تر از شش فوت از هم جدا در dugouts در طول بازی به تازگی راه اندازی بیس بال فصل فراهم کرده است شواهد کافی عادات قدیمی سخت به لرزش حتی زمانی که این تغییرات به معنای کاهش خطر گسترش coronavirus.

شیوع بیماری در میان Miami Marlins بازیکنان برجسته لیگ های بزرگ' آسیب پذیری هر چند تیم در حال حاضر مهلت روش پس از چند روز اول بازی.

"ما به انجام یک کار بهتر" Seattle Mariners مدیر اسکات Servais گفت. "من فکر می کنم ما در حال گفت همه چیز راست اما هنگامی که شما تماشای بازی ما باید برای انجام کار درست است."

لیگ اصلی بیس بال در روز سه شنبه به حالت تعلیق Marlins' نجومی از طریق پنج شنبه پس از مثبت آزمون در تیم فیلادلفیا فیلیز که به میزبانی میامی آخر هفته گذشته باقی خواهد ماند idled تا جمعه. این روشن نیست که چگونه این ویروس در میان Marlins بازیکنان هر چند آبشاری تعویق باید توجه متمرکز بر پروتکل های ایمنی.

تیم تهاجمی بود در سطح شیب دار بالا به فصل در حالی که آماده شدن برای بازگشت به میدان در طول بیماری همه گیر. داشتن بازیکنان لباس خارج از تنگ clubhouses استفاده خالی می ایستد به عنوان کمکی ستاره شرق فضا دادن به بازیکنان گزینه ای به پوشیدن ماسک در طول بازی و محدود کردن خبرنگاران ورزش' دسترسی به پرسنل تیم هستند و طبیعی جدید در سراسر لیگ.

اما آنها نتوانسته اند به طور کامل مهار بازیکنان طبیعی گرایش به شرکت در تماس فیزیکی در طول جزر و مدی از بازی های واقعی.

در اوکلند یک سری بین دو و میدانی و بازدید از فرشتگان ویژه چندین موارد مشکوک اجتماعی فاصله. یکی از واضحترین بود در روز جمعه هنگامی که بازیکنان swarmed مت اولسون بازی بعد از پایان گرند اسلم در 10 زمین باز یافته که مربوط خود 7-3 پیروز شود.

"Instinctually شما می خواهید برای جشن یک پیروزی بزرگ بود که بنابراین من فکر می کنم شما سعی می کنید برای پیشرفت" یک مدیر باب ملوین گفت. "من در ضبط و گفت آن را به صورت کامل در ابتدا و شاید چیزی شبیه به این است که رفتن با Marlins ایجاد آگاهی بیشتر و بیشتر احتیاط تا آنجا که می رود. اگر که مورد سپس آن را احتمالا چیز خوبی است."

در شنبه بوستون جکی Bradley رد و بدل آرنج ضربه با چند هم تیمی های او به عنوان وارد ستاره شرق پس از غواصی گرفتن تنها به یک پربرکت طبیعی بالا-پنج تن از هم تیمی J. D. مارتینز.

در مثال دیگری یکشنبه, Washington Nationals shortstop گنج Turner شروع به پریدن کرد به گیر Kurt سوزوکی در حال انتظار اسلحه در ستاره شرق برای یک آغوش خرس پس از ترنر صفحه اصلی اجرا کنید.

دزدان دریایی پیتسبورگ پارچ جو Musgrove گفت: اجتماعی فاصله می کند و اثرات منفی بر روی تیم تعامل است که سخت برای غلبه بر.

"احساس می کند در نوع خود عجیب و غریب, نشستن در غرفه مانند یک فن و تشویق تیم خود و قادر به در ستاره شرق و فقط ارتباط" او گفت:. "من فکر می کنم که بزرگترین قطعه ای که از دست رفته است. قادر به خود را با تیم در طول بازی واقعی و پایین در ستاره شرق جشن با هم نگه داشتن انرژی بالا است. که بزرگترین یاس, من حدس می زنم."

یکی از تغییرات فوری در لس آنجلس فرشتگان مدیر جو Maddon گفت: تیم خود را برای اجرای طرح های است که با داشتن یک اتاق بزرگ در کنار جاده که در آن بازیکن می تواند جمع آوری باقی می ماند اما فاصله در حالی که بازی های ویدئویی و یا حلق آویز کردن پس از بازی شب. نیز وجود خواهد داشت یک اتاق دیگر برای مربیان است.

"من فکر می کنم این واقعا مهم است برای ردیابی چگونه آن را (Marlins شیوع) رخ داده است که یک چیز ما نیاز به دانستن قبل از پرش شما را به بسیاری از نتیجه گیری های مختلف," Maddon گفت. "به نظر من اگر قرار بود با نقض پروتکل توسط هر یک از کسانی که بازیکنان آن را بیشتر به راحتی توجیه و اگر پس از آن مشکل تر می شود."

ملوین گفت این یک را هنوز در حال کار بر روی چه, و یا اگر به نیشگون گرفتن و کشیدن پروتکل های آنها در حال حاضر در محل. ماسک نیست اجباری برای بازیکنان, اما آنها برای کادر مربیگری.

Servais گفت: نقض پروتکل او را دیده اند در این زمینه بیش از آن است.

"من واقعا نمی آن را ببینید در محل باشگاه وانجمن و پنبه حلاجی شده قفس pregame. آن را واقعا خوب است," او گفت:. "اما زمانی که بازی شروع می شود و ماهیت رقابتی از همه نوع از طول می کشد بیش و احساسات خود را دریافت کنید در حال اجرا بالا است."

اگر هیچ چیز دیگری, Red Sox مدیر Ron Roenicke امیدوار است تحولات اخیر در اطراف این لیگ کمک خواهد کرد که بازیکنان را افزایش می دهد آگاهی.

"من امیدوارم که آن را می ترساند و آنها را کمی به (تفکر)," او گفت:. "ما خوب بوده است این, اما ما می تواند بهتر شود."

اما حقیقت این است که آن را هرگز ممکن است کامل است.

"این یک کمی محیط متفاوت نسبت به دیگر محیط های کار است که مردم در حال تلاش برای سالم ماندن در طبیعت از ورزش گفت:" Cincinnati Reds مدیر دیوید بل. "نمی توان به بهانه این واقعیت است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب