حال مهمان نواز: تجربه کلید

ارزشمند صفت در هر حرفه و دانستن است که شما نمی دانید همه چیز در مورد کار خود را. نه هر کس می داند و این اکث

توسط NEWSSHANS در 20 تیر 1399

ارزشمند صفت در هر حرفه و دانستن است که شما نمی دانید همه چیز در مورد کار خود را.

نه هر کس می داند و این اکثریت را برای مسلم است این واقعیت است که وجود دارد و کسی که به انجام کار خود را طولانی تر و احتمالا دیده می شود آنچه می بینید به یک مشکل جدید صد بار در طول حرفه خود. این مربیان وجود داشته اند و انجام داده است و آنهایی که خوب هستند و همیشه مایل به اشتراک گذاشتن تجارب گذشته خود را به آنهایی که جدید به عنوان صاف به عنوان آنها می توانند.

سخت سر مردم باید به دقت بخوانید و برای اعطا عقل است که این پیر سگ انباشته شده در طول سال.

خوشبختانه من شده است پر برکت برای کار با چند اختصاص داده شده و بسیار آگاه مردم در طول سال من از مهمان نوازی. آگاهانه یا نه این چند نفر نگه داشته و هنوز هم حفظ درایو زنده در زندگی حرفه ای من. من هم به اندازه کافی خوش شانس است که زمانی که من جوانتر بود من به اندازه کافی هوشمند به گوش دادن قبل از اینکه من صحبت کرد از آنجا یادگیری اول و سپس عمل دوم.

رهبری قوی و mentorships هستند چه کردم من به جایی که من امروز هستم. این چیزی است که من هرگز فراموش نخواهم کرد و امیدوارم چیزی از من عبور می تواند به افراد جوان که می خواهند به رشد در مهمان نوازی.

زندگی حرفه ای من واقعا پرش زمانی آغاز شد که من در اوایل 20s.

من در زمان یک کار به عنوان یک سرور در یک رستوران ناهار خوری خوب برای یک مرد که من می دانستم اما نمی دانستم. او منشعب از بسیار موفق هتل کنفرانس و پذیرایی محل به سعی کنید به آن را در خود.

یک مهاجر این مرد ایجاد یک زندگی برای خود در مهمان نوازی با کار سخت و شور و شخصیت. از طریق گذراندن هشت سال بعد در داخل و خارج با این مرد یاد گرفتم در مورد فداکاری و رانندگی به سوی موفقیت است. متاسفانه این مرد گذشت چند سال پیش اما من سهم من fondest حافظه او را با شما.

آن روز را هرگز فراموش نخواهم کرد. من هرگز دیده می شود کسی که به عنوان شاد به عنوان او و من نمی دانم چرا ؟ ما کار را از طریق روز و پس از تغییر او باز یک بطری شامپاین. او به من گفت که او به پرداخت کردن وام در کسب و کار و از آن نقطه او می خواهم شناخته شده او در نهایت از آن ساخته شده. من دوست داشتم و مورد احترام است که انسان از صمیم قلب و شما را به خواندن داستان های بی شماری در مورد او, اما این چیزی است که من هنوز هم لبخند بزنم.

2010 محوری سال برای من. من برای اولین بار مربی خود را فروخته رستوران و بزرگ هشت سال, من پیدا کردم خودم را در یک چهارراه.

خوشبختانه من در بر داشت یک خانه جدید یک زن و شوهر از بلوک های دور و ملاقات یک مرد که می داند که بسیاری از مردم است. او شنیده بود در مورد من از طریق دوستان است و ما بلافاصله متصل می شود. برخی از خوانندگان ممکن است بدانید که من با اشاره به زمانی که من می گویم اگر شما تا به حال چیزی برای انجام در کل Kingston منطقه بیش از زندگی خود را, شما احتمالا در سراسر یک داستان یا دو مورد این شخص.

نوار صاحب رستوران و تمام اطراف پسر خوب این مرد داستان برای گفتن در مورد همه چیز و همه کس. این کسی که به من آموخت درس محبت و دوستی است. یک دوست به همه, من او را دیده ام با یک جدول و داستان را از طریق شب میزبان کنسرت, جشن تولد و, همه چیز قابل تصور در بین بهترین میزبان او می تواند.

من آموخته بینش ارزشمندی از او را از طریق بعد از پنج سال از زندگی حرفه ای من و در نهایت آنچه که من در زمان دور بیشتر است: 1. شما هرگز نمی تواند بیش از حد بسیاری از دوستان و 2. ایجاد روابط قوی کلیدی است برای حفظ یک کسب و کار قوی. او خود آموخته کارآفرین و آموزشی بسیار ارزشمند بود به کنده کاری من به شخص من امروز هستم.

زمانی که او بازنشسته در سال 2015 من در اصل دست کلید ماشین. او به فروش رستوران به یک خانواده که می خواستم به در کسب و کار رستوران. من لذت می برد و من هم با آنها بسیار زیاد است زیرا او یک شماره پسر که به من آموخته زیادی در مورد bookwork و رشد یک کسب و کار از طریق اعداد و همسر خود را شگفت انگیز بود چرا که او یک ایده فرد است.

ما را به نشستن در مناسبت و بحث در مورد آنچه که ما می تواند انجام دهد برای تنظیم روند. ما سعی کردیم بسیاری از مسائل را از طریق دوره تصدی خود را و چیزی که من درک بیشتر و در نهایت آنچه که من بیشتر از این است که یک رستوران موفق نیاز به یک trendsetter. دیگران که کپی کردن ایده های خود را باید به بهترین شکل از حسادت و من احساس خوبی در مورد.

پس از آن آنها را به فروش کسب و کار به یک مرد با چنین فراست کسب و کار. آن را بیش از یک لذت برای او کار کند چرا که او به من داد از آزادی به اجرای خود روز به روز کسب و کار. او بسیار روشنگری و آگاه ، چیزی که من یاد گرفتم در مورد او این بود که شما می توانید اعتماد کسی برای انجام این کار بهتر از شما اگر شما به آنها ارائه ابزار برای رسیدن به موفقیت. همه این افراد هنوز هم بسیار موفق امروز.

من پذیرفته شده و موقعیت در یکی از قدیمی ترین باشگاه های معتبر در شهر Wilkes-Barre. رشد خودم به عنوان یک مدیر یک رستوران موفق شد در یک نقطه در زندگی من جایی که من فکر کردم من سقف بود و در مهمان نوازی و روزی شاید افکار باز تا خود رستوران را به بازی می آیند.

همه چیز را تغییر زمانی که من قبول این موقعیت است. من اتفاق افتاد پس از یک مرد است که در بالای کوه در مدیریت مهمان نوازی. پذیرش این موقعیت ایجاد شده کاملا جدید تجربه یادگیری برای من. تقریبا همه چیز من می خواهم در گذشته آموخته بود مورد رو.

شخص من کار برای امروز اعطا شده است بالاترین تمجید در باشگاه مدیریت درایو است که من فکر می کردم فقط من و یک تعداد انگشت شماری از دیگران بود و یک عمر از دانش در مورد یک کسب و کار است که من تا به حال هیچ سرنخی در مورد.

این تجربه یادگیری شده است چیزی جز یک سوار خوب تا کنون و در ادامه به من آموزش چیزهای جدید هر روز.

تعهد به هنر و صنعت چیزی است که من به دست آورد اما به تازگی این فرد کار آتش روشن زیر من برای رسیدن به حتی بیشتر سعی کنید سخت تر و در نهایت تلاش برای یک میراث است که او حک شده برای خودش.

رهبری یک ویژگی است که نمی توان آموخت. مشاهده و یادگیری از یک رهبر بزرگ است و بزرگ روزانه تجربه می کنند.

من فکر می کنم من شخصا آمار قرعه کشی که قادر به یادگیری از همه از این مردان و زنان در طول سال. من خدا را شکر برای هر دست انداز در جاده ها و هر تجربه یادگیری من رفته چرا که بدون آنها برای نگه داشتن من و من فشار رو به جلو من نمی تواند شخص من امروز هستم.

مربیان و مدیران به طور معمول نمی کنید با تشکر از شما در پایان روز. آنها فقط انجام کار خود را و کمک در طول راه.

با تشکر از شما.

جان Lahr است clubhouse مدیر در Westmoreland باشگاه. او در ستون هفتگی به نظر می رسد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب