دویل McManus: مغلوب ساختن پیشی جستن گیر کرده است در پیچ و تاب زمان در مسابقه

واشنگتن — یک بارقه امید برای آینده اقدام پلیس اصلاحات و روابط به نظر می رسد در کاپیتول هیل هفته گذشته است.

توسط NEWSSHANS در 26 خرداد 1399

واشنگتن — یک بارقه امید برای آینده اقدام پلیس اصلاحات و روابط به نظر می رسد در کاپیتول هیل هفته گذشته است. ما باید مزه آن را قبل از آن از بین می رود.

پیشرو جمهوری خواهان در واکنش به خشم عمومی پس از یک افسر پلیس خفه جورج فلوید در مینیاپولیس باید stampeded برای قرار دادن حزب خود را در سمت راست از تاریخ است.

"ما هنوز در حال کشتی با امریکا را گناه اصلی" گفت: رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., یک مرد اغلب با توجه به اعتراف. او قول داد قانون "برای پاسخ به آشکار از تبعیض نژادی است که ما دیده ایم."

در خانه رهبر جمهوریخواهان Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا گفت: او می خواهد به کار با اکثریت دموکرات ها نسبت به هر دو حزب راه حل.

"بد پلیس باید پاسخگو باشند, دوره," او گفت:.

مک کارتی گفت: او از ممنوعیت پلیس استفاده از chokeholds در مظنون در حال حاضر در دستبند به عنوان فلوید بود و قبل از مرگ او. Rep. تام McClintock, R-کالیفرنیا گفت که او موافق با دموکرات ها که افسران پلیس باید خود را از دست مصونیت مدنی مناسب.

سناتور. Tim Scott, R-S. C. گفت که او می خواهد برای پایان دادن به "بدون کشیدن" جستجوهای که تولید تیراندازی منجر به مرگ است. و چندین سناتور جمهوریخواه پیوست و دموکرات ها در درخواست از ارتش برای تغییر نام 10 پایگاه در جنوب که خرس نام مؤتلفه ژنرال.

این نبود فروشی تبدیل. هیچ کس پیوست سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا در شجاعانه اعلام کرد که "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است." هیچ کس جرأت نام مشکل به صراحت به عنوان رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش که اعلام کرد "نژادپرستی نظاممند."

وجود یک فاصله ای بین خفیف ترین اقدامات جمهوری خواهان پشتیبانی و گسترده تر اقدامات دموکرات پیشنهاد شده از جمله ممنوعیت کامل پلیس chokeholds و مقررات است که آن را آسان تر به نگه دارید افسران از نظر قانونی پاسخگو باشد.

هنوز هم آن لحظه نادر از فرصت در کنگره برجسته عمدتا به صورت حزبی gridlock. تشکر. کارن باس, D-کالیفرنیا و از سوی دیگر ، Cory Booker, D-N. J., چندساله خوش گفت: آنها معتقد بودند دو حزبی عمل ممکن است — و این که به اشتراک گذاشته خشم بیش فلوید مرگ نباید حیف و میل.

پس از آن وجود دارد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او در پیچ و تاب زمان درمان نژادی و نابرابری به عنوان اگر ما گیر شد در 1950s.

سنتی جمهور در یک بحران مانند این — جمهوری خواه و یا دموکرات — ممکن است به یک statesmanlike گفتار به دنبال اتصال ملت با هم. او ممکن است تشکیل یک کاخ سفید پنل به شنیدن از قربانیان خشونت پلیس و کارشناسان پلیس اصلاحات. او حتی ممکن است پیشنهاد شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن آیا هیچ یک از کسانی که همه چیز. او را تهدید به از بند باز کردن نیروهای نظامی علیه شهروندان آمریکایی و محکوم فرمانداران و شهرداران که در گفتن نیاز به سرکوب رادیکال و آنارشیست ها از "antifa," حتی اگر اکثر اعتراضات صلح آمیز است.

با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن مشکل نیست تبعیض نژادی و یا خشونت پلیس. این نظم و قانون — و یا به عنوان او فریاد بارها و بارها در توییتر, "LAW & ORDER!" (او هرگز توییتی "عدالت و برابری!" من بررسی می شود.)

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و به دالاس در روز پنج شنبه گفت که یک میزگرد است که پلیس باید "تسلط بر خیابان." او تنها به ذکر برابری نژادی در چه صدا مانند یک چاره اندیشی موقت است.

"ما به همکاری با یکدیگر برای مقابله با تعصب و تعصب" او گفت:. "من فکر می کنم ما در حال رفتن به انجام (از آن) به راحتی. آن را به سرعت خواهد رفت."

دقیقا چگونه او کاهش یافته است می گویند. و نه او نشان می دهد هر گونه اقدامات برای جلوگیری از سوء استفاده پلیس.

پرسید: بعد از آن توسط Fox News, اگر او به نفع ممنوعیت chokeholds تهمت به نظر می رسید به هر دو طرف است. "به طور کلی باید آن را به پایان رسید," او گفت: "مگر اینکه "یک افسر پلیس است که در درگیری."

که مبهم هدایت نمی خواهد کمک عصبی جمهوریخواهان در کنگره که به نگرانی در مورد گرفتن یک موقعیت است که رئیس جمهور به طور ناگهانی ممکن است محکوم می کنند.

مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده شده یک مقدار واضح تر خط به نفع مؤتلفه ژنرال. اگر چه پنتاگون باز شده است به تغییر نام 10 پایگاه ارتش تهمت توییتی که دولت او "حتی نمی خواهد در نظر گرفتن تغییر نام از این شکوه و افسانه تاسیسات نظامی."

که ایجاد یک گوه موضوع در حزب خود. محکم محافظه کار اوباما از جمله Roy Blunt از میسوری و جیمز Lankford از اوکلاهما اعلام کرد که زمان برای حذف شورشیان نام از ایالات متحده پایگاه. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواهم وتو چنین لایحه.

بخشی از مشکل این است که مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد استراتژی مبتنی بر انرژی های سفید رای دهندگان محافظه کار در حال گسترش خود را تجدید نظر.

رئیس جمهور برنده در سال 2016 تا حدودی با stoking ترس از مهاجران و تروریست های اسلامی. در حال حاضر او را در برگرفته ترس از "غارتگران" و "اراذل و اوباش" کد کلمات اغلب اختیار داشت در برابر مردم از رنگ.

اگر خواهان پلیس اصلاحات قوانین مک کانل و مک کارتی نیاز به متقاعد کردن رئیس جمهور آن را در منافع خود را به ثبت نام در صورتحساب. آن را می تواند تعیین کند که آیا جمهوری خواهان خود را حفظ اکثریت سنا که در آن حداقل سه GOP کاربران از نوسان متحده در معرض خطر جدی است.

این علم موشک نیست. مغلوب ساختن پیشی جستن "نظم و قانون" توییتهایی ممکن است او اسیر پایه اما نظرسنجی ها نشان می دهد اکثریت روشن از آمریکایی ها نیز می خواهید پلیس اصلاحات و نژادی عدالت است. که باعث ایجاد یک فرصت برای سازش.

"اکثر رای دهندگان می خواهند پلیس مسئوليت" یک استراتژیست ایران به من گفت. "ما دریافت کنید که. اگر هر دو طرف توافق می تواند در چند گام اول ما در واقع می تواند تغییر کشور بهتر است."

اقدامات رهبران ایران در حال تهیه پیش نویس هرگز برآورده ترقی خواهان, اما آنها هنوز هم می خواهم به اضافه کردن پیشرفت.

آن را نمی خواهد بود آسان برای جمهوری خواهان و دموکرات ها به توافق برسند. آنها از عمل و آن را در انتخابات سال است.

اما آنها را به موفقیت تهمت نیاز به خارج شدن از راه.

دویل McManus یک مقاله نویس برای لس آنجلس تایمز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب