AP منبع: nhl on nbc هیئت مدیره رای گیری در حذفی فرمت برای بازگشت

توسط استفان stefanie marie و جان WAWROW NHL بازیکنان' Association اجرایی هیئت مدیره رای گیری در یک 24-تیم حذفی

توسط NEWSSHANS در 2 خرداد 1399

توسط استفان stefanie marie و جان WAWROW

NHL بازیکنان' Association اجرایی هیئت مدیره رای گیری در یک 24-تیم حذفی پیشنهاد به بازگشت به بازی با فرمت, با توجه به یک فرد با آگاهی از این وضعیت است.

این فرد صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود پنجشنبه شب به دلیل رای گیری شد و هنوز هم ادامه دارد. نتایج رای گیری می تواند به عنوان به زودی به عنوان شب جمعه.

حتی اگر هیئت اجرایی رای به تایید فرمت آن را ندارد و در عین حال مهر و موم معامله برای NHL فصل از سرگیری. لیگ و اتحادیه بازیکنان هنوز هم نیاز به مذاکره جزئیات دیگر از جمله بهداشت و پروتکل های ایمنی.

اما قالب یک قطعه قابل توجهی از بازگشت به بازی پازل.

تحت این طرح به پیشنهاد مشترک NHL/nhl on nbc بازگشت به بازی بازی های کمیته چهار تیم برتر در هر یک از کنفرانس شرق و غرب را از یکدیگر به صورت بذر در حالی که باقی مانده 16 تیم در بهترین پنج سری بازی دور به مجموعه نهایی از 16 به رقابت برای جام استنلی.

که به معنی byes برای بوستون خلیج تمپا واشنگتن و فیلادلفیا در شرق و دفاع از قهرمان St. Louis, کلرادو, Vegas و دالاس در غرب است. Pittsburgh, Carolina, the New York Islanders و رنجرز, تورنتو, کلمبوس فلوریدا و مونترال نیز آن را در شرق و ادمونتون, Nashville, ونکوور, ونکوور, وینیپگ, مینه سوتا, آریزونا و شیکاگو در غرب است.

"من احساس می کنم اگر شما در حال انجام 24-تیم چیزی که آن را اساسا یک تیم یک فرصت است که تا به حال هیچ شانسی برای ساخت آن است که اگر شما بازی 82 وجود دارد شاید 6, 8% شانس که این تیم در محل 12th (در کنفرانس) باعث می شود آن را" کارولینای بازیکن نماینده اردن Martinook گفت: بیش از 24 ساعت قبل از اجرایی جلسه هیئت مدیره. "هیچ کس تا به حال دیده می شود قبل از این اما در پایان روز, آف جام استنلی 16 تیم در هفت بازی یک سری."

این فرمت می تواند منجر به سنتی چهار دور از هفت بازی از سری بازی های.

"من فکر نمی کنم وجود دارد رفتن به یک سناریو کامل که در آن هر کس را فوق العاده هیجان زده در مورد" نشویل را Ryan Johansen گفت: صبح روز پنج شنبه. "تا زمانی که همه می توانند به توافق برسند و تصمیم گیری است که ساخته خواهد شد که واقعا همه که مهم است."

اگر nhl on nbc اجرایی هیئت مدیره و لیگ حکام تصویب این طرح که از بازگشت تعیین خواهد شد. از کجا و چگونه باید هنوز مشخص شود از جمله چگونه بسیاری از شهرستانها میزبان بازی ها, مقررات قرنطینه و آزمایش است.

"هیچ چیز واقعا خاص تا زمانی که آن را خاص, بنابراین همه چیز می تواند به سرعت تغییر و آنها را در چیزهای مختلف" بازگشت به بازی عضو کمیته جیمز ون Riemsdyk از آگهی های روز چهارشنبه گفت. "ما در حال تلاش برای نگه داشتن به عنوان بسیاری از گزینه های باز و حرکت را از طریق چیزهای مختلف و امیدوارم آمده تا با یک چشم انداز است که بدیهی است که اولین و مهمترین این است که سلامت و ایمنی از همه است."

کمیسر گری Bettman این هفته گفت: لیگ برتر دنبال شد و در هشت یا نه محل خدمت به عنوان hub شهرستانها برای از سرگیری این فصل است.

این معلوم نیست که لیگ و بازیکنان موافقت خود را با آغاز فاز دوم آماده سازی برای بازگشت خواهد بود که بازگشایی تیم تمرین امکانات و داوطلبانه تمرینات. مرحله بعد پس از آن به احتمال زیاد در سه هفته اردوی تمرینی قبل از بازی سر.

"بدیهی است که آن چیزی که مهم است به حرکت از طریق تمام مسائل مختلف که وجود دارد به طوری که در نهایت ما می توانید سعی کنید برای پیدا کردن یک راه امن برای گرفتن چیزهایی که در اینجا" ون Riemsdyk گفت. "شده است وجود دارد برخی از های مختلف مذاکرات و چیزهایی مانند آن و صحبت کردن در مورد یک دسته از چیزهای مختلف و تلاش برای مرتب سازی از طریق برخی از مسائل مختلف است."

___

AP ورزشی نویسنده Teresa M. Walker در نشویل, تنسی, کمک به این گزارش.

___

برای اطلاعات بیشتر AP NHL پوشش: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن