چینی مدافع حقوق بشر محکوم به 4 سال زندان در راز محاکمه

خانواده چینی وکیل حقوق بشر یو Wensheng آموخته است که او به طور مخفیانه محکوم به چهار سال زندان برای "تحریک به

توسط NEWSSHANS در 2 تیر 1399

خانواده چینی وکیل حقوق بشر یو Wensheng آموخته است که او به طور مخفیانه محکوم به چهار سال زندان برای "تحریک به براندازی دولت قدرت است."

یو است همسر Xu Yan دریافت یک تماس تلفنی از مردم Procuratorate از فرودگاه شهر در ژوئن 17, گفت: بیانیه مشترک ایران و گروه های مدنی از جمله چین وکلای حقوق بشر نگرانی گروهی, پاریس, کانون و وکلا برای وکلا.

جمعی بیانیه ای گفت که یو 53 محکوم شد در طول یک راز دادگاه در مارس 2019. همراه با 4 سال حکم زندان او بود محروم از حقوق سیاسی برای بیشتر از سه سال است.

یو برگزار شده بود بازداشت و پس از بازداشت او در حالی که پسر نوجوان خود را به مدرسه در تاریخ 19 ژانویه 2018. قبل از آن او "منتشر در پست درخواست کنگره ملی CCP [دیروز] برای حذف چین از دفتر و برای اصلاح قانون اساسی به منظور بهبود حقوقی و سیستم های سیاسی" بیانیه ای گفت:.

در طول بازداشت یو "بود محروم از حق ملاقات با خانواده و وکلای دفاع منصوب شده توسط او و یا خانواده اش" در این بیانیه اضافه شده است.

یکی از امضا کنندگان این بیانیه وکلا برای وکلا اشاره کرد که آنچه رخ داده است به یو بود "بر خلاف چینی رویه قانون است."

سازمان دیده بان این گزارش DW از نوامبر سال 2019 در چه زو را تحمل کرده است در حالی که شوهرش در زندان است. این گزارش شامل تجارب خانواده های دیگر.

در بیانیه ای جداگانه این گروه حقوق بشر سازمان عفو بین الملل گفت که نه یو و همسر و نه وکیل او می دانست که در مورد دادگاه.

عفو توصیف یو به عنوان برجسته پکن وکیل حقوق بشر که وکالت همکار وکیل حقوق بشر وانگ Quanzhang و پزشکان فالون گونگ در میان دیگران.

یو نیز قبلا بازداشت 99 روز در سال 2014 پس از ابراز حمایت خود را از دموکراسی تظاهرات در هنگ کنگ است. او گفت: عفو که او شکنجه در بازداشت است.

"یو Wensheng را صدور حکم چیزی جز اذیت و آزار سیاسی تا لباس پوشیدن و به عنوان یک روند قانونی گفت:" نیکلاس Bequelin سازمان عفو بین الملل آسیا و اقیانوس آرام در منطقه ای مدیر.

"نه تنها یو تحت تعقیب قرار اتهامات بی اساس به صورت قانونی و مشروع کار او انجام شد به عنوان وکیل خود وکیل بود و نه حتی مجاز به حضور در صدور حکم شنیدن" Bequelin گفت.

"در حالی که دولت چین به سیاست تحمل صفر نسبت به منتقدان شناخته شده راز صدور حکم دیگری وکیل حقوق بشر علائم کم جدید برای چه مانده است از حاکمیت قانون در چین است."

اتحادیه اروپا نیز با ابراز نگرانی خود را بیش از آنچه که رخ داده است به یو, و به دیگران. "ما خواستار آزادی فوری یو Wensheng به عنوان به خوبی به عنوان دیگر بازداشت و به اعدام محکوم وکلای حقوق بشر و دیگر مدافعان حقوق بشر از جمله هوانگ چی Li Yuhan Ge Jueping, شین Yongmin Gao Zhisheng, استاد سابق اقتصاد, Tashi Wangchuk, Wu گن و لیو Feiyue" گفت: اتحادیه اروپا, سخنگوی.

در مارس, حقوق بشر, وکیل وانگ Quanzhang دستگیر شد و در "709" سرکوب در سال 2015 منتشر شد بعد از تقریبا پنج سال زندان برای "اخلال قدرت دولت است." سازمان دیده بان وانگ اتحاد دوباره با همسر و پسرش در زیر:

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

چین امنیت ملی قانون: چگونه هنگ کنگ خواهد بود نهفته


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن