آیا شما نیاز به ترس از قتل اورلئانز?

ایالات متحده در حال حاضر در وضعیتی وخیم از عواقب ناشی از CCP coronavirus. در حال حاضر مردم وحشت زده بیش از یک

توسط NEWSSHANS در 1 خرداد 1399

ایالات متحده در حال حاضر در وضعیتی وخیم از عواقب ناشی از CCP coronavirus. در حال حاضر مردم وحشت زده بیش از یک تهدید جدید – "قتل اورلئانز." هر چند آنها می تواند کشنده باشد, شما نیاز نمی شود در حالت دیوانگی از آنجایی که آنها نه به عنوان خطرناک به عنوان نام خود را نشان میدهد.

قتل اورلئانز

در ژاپن که در آن این حشرات وجود داشته است برای قرن ها تنها در حدود 50 نفر می میرند هر سال از زنبور نیش. در منطقه مرکزی کشور, قتل اورلئانز به ظرافت در نظر گرفته و خورده و به عنوان تنقلات در طول یک ساعت یک مبارک! اعتقاد بر این است که این اورلئانز وارد در آمریکای شمالی و کانادا از طریق. یک بارور ملکه ظاهرا وارد شده از طریق یک ظرف حمل و نقل و به پایان رسید تا ایجاد یک مستعمره بود که کشف شده در شمال غربی ایالت واشنگتن در سال 2019. نام واقعی حشرات غول های آسیایی هورنت. ترک آن را به رسانه ها به اعتیاد به مواد مخدره آنها را به "قتل اورلئانز."

در یک دنیای واقعی سناریو یکی را به گزیدگی توسط صدها نفر از این اورلئانز به مرگ از خود سم. و این کاملا نادر است. بسیاری از مرگ و میر در ژاپن اتفاق می افتد با توجه به واکنش های آنافیلاکتیک و نه از سموم است. در حال حاضر این به این معنا نیست که شما باید بروید تعقیب در اطراف پس از هورنت اگر شما یکی را ببینید. پس از همه, خود را نیش لطمه می زند و بسیار.

S حتی اگر وحشت مورد نیاز نمی باشد احتیاط این است که قطعا ضروری است. این اورلئانز تمایل به حدود 2 اینچ یا بیشتر در طول بال حدود 3 اینچ است. سر خود را در حال رنگ نارنجی در حالی که شکم از ویژگی های راه راه نارنجی و سیاه و سفید باند. آنها نگاه کاملا متفاوت از آمریکا اورلئانز که زرد یا سفید بدن همراه با علائم.

(Image: KENPEI via wikimedia CC BY-SA 3.0)

این اورلئانز به رنگ نارنجی در حالی که شکم از ویژگی های راه راه نارنجی و سیاه و سفید باند. (تصویر: KENPEI از طریق ویکیمدیا CC BY-SA 3.0)

تا کنون اورلئانز شده اند دیده می شود خارج از شمال غربی اقیانوس آرام, اما اگر شما زندگی می کنند در این زمینه شما باید هشدار برای آنها در حالی که در خارج از منزل در این تابستان و پاییز. اگر شما پیدا کردن یک قتل هورنت در مجاورت خود را حفظ فاصله خود و اطلاع واشنگتن وزارت کشاورزی. اگر وجود دارد تعداد کمی از آنها وزوز در اطراف و یا شما کشف یک مستعمره در نظر بگیرید تماس با آفات سازمان. هنگامی که در مقایسه با برخی از حشرات مانند زنبورها نیش قتل هورنت تمایل به کمتر زهر. اما تفاوت بزرگ این است که در حالی که نیش زنبورها تنها یک بار قتل اورلئانز می تواند نیش بسیاری از بار. به علاوه اورلئانز می تواند ارائه حداقل 10 برابر بیشتر سم در مقایسه با زمانی که به زنبور عسل است.

زهر از قتل هورنت ساخته شده است از یک ترکیبی از مواد شیمیایی است که می تواند باعث درد شدید به قربانی است. "استیل کولین و هیستامین در سم باعث درد و تورم کمک مواد شیمیایی به نام kinins که گشاد شدن عروق خونی. ماده ای به نام mastoparan نه موجود در زهر زنبور عسل و فسفوليپاز بگیرید عمل به کاهش سلول های ایمنی و خار گسترده التهاب است. در ترکیب با kinins این مواد شیمیایی می تواند شکستن خون و سلول های عضلانی" با توجه به National Geographic.

حشرات خطرناک

در حال حاضر زنبورها تمایل به علت بیشترین مرگ و میر در میان آمریکایی ها تا آنجا که به نیش حشرات نگران هستند. هر سال حدود 100 شهروندان ایالات متحده جان خود را از نیش زنبور عسل. در واقع یک استاد از دانشگاه ایندیانا آنها را به نام "امریکا کشنده ترین حیوانات." بسیاری از مردم در نظر گرفتن تعداد مرگ و میر ناشی از نیش زنبور عسل به بالاتر از گزارش از پزشکان اغلب به اشتباه برچسب برخی از مرگ و میر به عنوان ناشی از گرمازدگی حمله قلبی و....

(Image via pixabay / CC0 1.0)

در حال حاضر زنبورها تمایل به علت بیشترین مرگ و میر در میان آمریکایی ها تا آنجا که به نیش حشرات نگران هستند. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

یکی دیگر از خطرناک حشرات خواهد بود پشه ها می بینید وزوز در اطراف خانه خود را. در این صورت مردم نمی میرند از نیش اما از بیماری آنها گسترش یافته است. میلیون ها نفر از مردم می میرند هر سال با توجه به تب دانگ و مالاریا و غیره. پشه ها اعتقاد به کشته شدن حدود 50 میلیارد نفر تا کنون پس انسان برای اولین بار به نظر می رسد بر روی زمین است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

کمک به کودکان مبتلا به اوتیسم مقابله با ماسک صورت


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن