کینگستون پلیس بلومسبورگ مرد به قصد دیدار دختر برای رابطه جنسی

Hannan KINGSTON — پلیس بازداشت یک مرد از بلومسبورگ آنها ادعا سفر به یک پارک به قصد دیدار با یک دختر برای را

توسط NEWSSHANS در 21 خرداد 1399
 Hannan

Hannan

KINGSTON — پلیس بازداشت یک مرد از بلومسبورگ آنها ادعا سفر به یک پارک به قصد دیدار با یک دختر برای رابطه جنسی.

گلن مایکل Hannan, 51 دستگیر شد در کلیسای خیابان زمین بازی روز سه شنبه هنگامی که او در بر داشت در داخل خود پارک هامر در حال انتظار برای یک دختر او بنا به گزارش صحبت با رسانه های اجتماعی, پلیس گفت:.

به گفته پلیس:

Hannan ادعا خود را در یک برنامه رسانه های اجتماعی به 37 سال از بلومسبورگ و شروع به ارسال پیام که به اعتقاد او یک دختر است. دختر بود و در واقع پلیس Det. استفان گیبسون.

Hannan درخواست یک عکاسی از خود و خواسته دختر سن او گفته او 15 سال.

پلیس ادعا Hannan به طور مداوم خواسته برای به اشتراک گذاشتن عکس های سلفی با او چون او می خواستم تا مطمئن شوید که او واقعی بود و اعلام کرد به ساختگی دختر او می تواند به اشتراک گذاری "selfies, و هر آنچه شما می خواهید."

Hannan گفت که گفته دختر او همواره یک هامر و "ایمنی کار" و در مورد مراقبت از مردم است. پلیس گفت: Hannan در ارتباط برقرار کردن با دختری که او قرار بود در این منطقه در روز سه شنبه به ماهی.

خیالی از دختر پرسید: Hannan آنچه که او قرار بود به ماهی و او در پاسخ گفته, "lol هر چه گاز گرفتن lol."

پلیس گفت: Hannan ارسال پیام به دختر در 4:45 صبح و 7:47 صبح روز سه شنبه.

یک پاسخ ارسال شد به Hannan در 8:45 صبح در آن زمان Hannan گفته اظهار داشت: او در کلیسای خیابان پارک و همچنین متوقف در یک فروشگاه در پلیموث جایی که او خریداری کاندوم, پلیس گفت:.

خیالی از دختر پرسید: Hannan اگر آنها هر دو تفکر همان چیزی را تایید و اگر او را حفاظت و Hannan پاسخ داد: "بله همه ما خوب است" به پلیس گفت:.

زمانی که Hannan دستگیر شد پلیس گفت که او تا به حال نرم افزار تلفن بر روی صفحه نمایش تلفن همراه خود را و پاپ تا پیام های آن اظهار داشت: "با تشکر از شما برای گزارش خود است."

Hannan با فساد متهم شده بود از افراد زیر سن قانونی, غیر قانونی تماس با جزئی و جنایی با استفاده از ارتباطات. او arraigned منطقه قاضی دیوید Barilla در چهل و قلعه و دربند در Luzerne County, Correctional Facility برای عدم $50,000 وثیقه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن