آیا به اشتراک گذاری و اهداف خود را با دیگران

ما همه احساس کردند که عجله در برخی از نقطه در زندگی ما است. شما احساس می کنید این تکان خوردن ناگهانی انرژی برا

توسط NEWSSHANS در 10 خرداد 1399

ما همه احساس کردند که عجله در برخی از نقطه در زندگی ما است. شما احساس می کنید این تکان خوردن ناگهانی انرژی برای شروع چیزی جدید. این می تواند ایده برای نوشتن یک فیلمنامه برای یک فیلم, یک هدف به از دست دادن وزن و یا شروع خود را در کانال یوتیوب. شما پیدا کردن یک علاقه جدید و شما فقط نمی تواند حاوی شور و هیجان. قبل از شما آن را بدانید شما در حال رفتن در رسانه های اجتماعی فراخوانی دوستان و فریاد از پشت بام ها در مورد چگونه شما هدف خود را در زندگی.

بیشتر از نه چنین اعلامیه ها هستند هرگز به دنبال تا با به اشتراک گذاری دستاوردهای اهداف و یا حتی شروع در آن شور و پروژه ها. دلیل این امر به سادگی بود که شما فقط سقوط کوتاه در واقع به دنبال آن احساسات را به ثمر. تحقیقات جدید نشان می دهد که افرادی که به اشتراک گذاشتن اهداف به ندرت واقع در اطراف برای دستیابی به آنها. در اینجا به همین دلیل است.

بازخورد منفی

این است که اغلب مورد اگر شما یک مبتدی هستید. با توجه به مطالعات انجام شده توسط استاد آیلت Fishbach و تیم خود را از دانشگاه شیکاگو به عنوان یک مبتدی شما با انگیزه تنها زمانی که شما دریافت بازخورد مثبت است که نشان می دهد تعهد به هدف به جای بازخورد است که نشان می دهد پیشرفت است. بنابراین اگر شما در حال تلاش برای چیزی, برای اولین بار هر بازخورد منفی که ممکن است شما دریافت خواهید کرد به عنوان نتیجه های هدف خود را با کسی که به احتمال زیاد برای منصرف کردن شما از دنبال کردن این هدف در دراز مدت.

نادرست پیروزی

گرفتن که اوایل شات در بازو هنگامی که شما در حال تنظیم مورد حمله با چنگال در خواب شما ممکن است احساس خوب در ابتدا, اما آن را مشاهده کرد که در اوایل ستایش در حالی که به دنبال یک هدف در واقع ممکن است به شما یک احساس کاذب پیروزی مانند شما در حال حاضر به دست آورد هر آنچه که شما مجموعه ای برای رسیدن به, که در واقع کاهش درایو برای رسیدن به پایان خود را پیگیری. محقق پیتر Gollwitzer بررسی در این پژوهش و به این نتیجه رسیدند که زمانی که شما به اشتراک گذاشتن یک هدف است که از نزدیک متصل به هویت شما کمتر احتمال دارد برای رسیدن به این هدف است.

چیزی برای از دست دادن

هنگامی که شما اعلام هدف خود را بر روی یک پلت فرم رسانه های اجتماعی شما احتمالا رفتن به یک مقدار زیادی از ستایش و قدردانی خود را برای حل و فصل. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

هنگامی که شما اعلام هدف خود را بر روی یک پلت فرم رسانه های اجتماعی شما احتمالا رفتن به یک مقدار زیادی از ستایش و قدردانی خود را برای حل و فصل اما چگونه بسیاری از مردم در واقع پیگیری پیشرفت خود را با این اهداف است ؟ آنها البته شما خود را دوست دارد و "بهترین جوانه" پاسخ اما پس از آن در عرض چند روز آن را فقط به یکی دیگر ارسال می شود که دفن شده در زیر یک حیطه اطلاعات جدید است.

وجود دارد بدون ترس از اینکه علنا توهین در سناریوی شما نه در دستیابی به هدف خود است که در واقع می تواند به شما کمک کند برای رسیدن به هدف خود را. بنابراین اساسا وجود دارد ساخته شده است در هیچ انگیزه ای به شما درایو به سمت هدف خود.

رقابت

این است که اغلب مورد — شما سهم خود را از نوشتن یک اسکریپت برای یک طرح کمدی برای یک کانال یوتیوب با کسی. چیزی که بعد از شما می دانید که شما در حال گوش دادن به یک لیست طولانی از افرادی که در حال حاضر انجام می شود که و ملاقات با موفقیت یا افرادی که به سختی شکست خوردند در آن است. صرف نظر از آنچه که فرد نیت شما خیلی بیشتر احتمال دارد به عقب نشینی از تلاش خود را به عنوان یک نویسنده و پیدا کردن چیز دیگری برای انجام این کار ندارد خشن رقابت تنفس پایین گردن خود را.

در پایان روز شما نیاز به درک که آن را ممکن است یک احساس بسیار خوبی به کسی که برای به اشتراک گذاشتن اهداف و رویاهای خود را, اما شما باید مراقب باشید در مورد چه کسانی و چگونه شما در حال به اشتراک گذاری آن را با. آن را همیشه بسیار بهتر است فقط سر خود را پایین کار قرار دهید و اعلام کند که شما وارد کرده اند!

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چگونه به را به معنای مرگ خود را


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب