وزارت امور خارجه منتشر بازگشایی راهنمایی برای ارشد مراکز بزرگسالان روز مراکز

تورس WILKES-BARRE — وزیر پیری رابرت تورس شنبه روند بازگشایی مراکز که در خدمت سالمندان انجام خواهد شد به تدر

توسط NEWSSHANS در 27 خرداد 1399
 Torres

تورس

WILKES-BARRE — وزیر پیری رابرت تورس شنبه روند بازگشایی مراکز که در خدمت سالمندان انجام خواهد شد به تدریج استراتژیک و با احتیاط در حالی که اجازه می دهد انعطاف پذیری در سطح محلی برای نگه داشتن افراد مسن و کارکنان امن است.

"وجود ندارد 'one-size-fits-all' روش برای از سرگیری عملیات و هدف مهم ما این است که برای اطمینان از سلامت و ایمنی افراد مسن و کارکنان" تورس گفت.

پنسیلوانیا وزارت پیری (PDA) صادر شده و بازگشایی راهنمایی برای پیری ارائه دهندگان خدمات واقع در شهرستان است که در حال ورود به سبز فاز.

در همکاری با نمایندگان سازمان های منطقه در پیری (AAAs) و بزرگسالان روز مراکز (ADCs) PDA توسعه داده است, راهنمایی و روش های برای از سرگیری عملیات بزرگسالان روز مراکز ارشد جامعه مراکز (SCCs) و پیری و محافظ خدمات است که شامل در فرد مصرف کننده تماس و در خانه بازدیدکننده داشته است.

راهنمایی برای SCCs است هر AAA در یک شهرستان که وارد سبز فاز شناسایی که SCCs می تواند بازگشایی در حضور کامل و پایبندی به مراکز کنترل بیماری و PA وزارت بهداشت پیشگیرانه و اجتماعی فاصله دستورالعمل; که SCCs می تواند بازگشایی اما با کاهش حضور و غیاب برای اطمینان اجتماعی فاصله; و آن SCCs اگر هر کدام را بازگشایی بلافاصله و ارائه دلیل برای PDA.

"برخی از سازمان های منطقه در پیری و ارشد جامعه مراکز ممکن است انتخاب کنید برای بازگشایی, برای فرد مصرف کننده خدمات در سرعت کندتر از آنجا که آنها ممکن است مربع به عمل اجتماعی فاصله و یا ممکن است در حال حاضر عدم داوطلبان و یا کارکنان" تورس گفت. "ما حمایت مداوم برای آنها را به تمرکز بر روی کار های موجود در راهنمایی به خدمات و فعالیت های تصمیم گیری است که بهترین متناسب با خود فرد ظرفیت و شرایط است."

SCCs که به طور کامل و یا جزئی بازگشایی در حال توسعه جدید سیاست های عملیاتی به آدرس شیوه های بهداشت اجتماعی, فاصله, تعداد شرکت کنندگان از حضور در هر زمان تغییرات در برنامه نویسی و ارتباطات از قوانین جدید به شرکت کنندگان است. SCCs ملزم به طور معمول انجام نمایش های بهداشتی و PDA ارائه شده است یک ابزار غربالگری سلامت برای این منظور است.

هر SCC است که یک وعده غذایی سیاست خدمات در محل است که اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله تغییرات در خدمات غذا و چگونه آن را مدیریت خدمات غذا اگر آن را باید در خدمت کمتر شرکت کنندگان با توجه به اجتماعی فاصله. به رسمیت شناختن است که سالمندان ممکن است مداوم نگرانی و ترس خدمات جایگزین و شیوه های اجرا شده در شروع این بیماری همه گیر مانند حفظ حالت های مختلف گرفتن وعده های غذایی به سالمندان ادامه خواهد داد برای برخی از زمان. افراد مسن نیاز به یک وعده غذایی و یا در صفحه اصلی پشتیبانی و تشویق به تماس خود را محلی AAA.

PDA تنظیم بیش از 250 ADCs که غیر مسکونی امکانات است که حمایت از سلامت تغذیه ای و نیازهای اجتماعی سالمندان و بزرگسالان معلول است. بازگشایی ارشاد توصیه های بهداشتی روزانه چک برای شرکت کنندگان و کارکنان قبل از آنها وارد مناطق برنامه و استفاده از نوشته های سلامتی چک لیست تهیه شده توسط PDA. ADCs هستند برای ایجاد مناطق جداگانه هم برای غربالگری شرکت کنندگان که در حال ورود به ساختمان ستاد برگزاری و یا شرکت کنندگان با COVID-19 علائم به صبر کنید تا زمانی که آنها می تواند حمل و نقل خارج از مرکز.

"گروه ما به رسمیت می شناسد نگرانی و ترس از افراد مسن و کارکنان در مورد COVID-19 و در نتیجه نیاز به صورت مداوم احتیاط و انعطاف پذیری در طول انتقال به عادی عملیات" تورس گفت.

هر کسی مشکوک سالمند آزاری باید تماس ایالت, گزارش تدریس خصوصی در 1-800-490-8505 [تماس: 1-800-490-8505] که در عمل در 24 ساعت شبانه روز 7 روز هفته.

رسیدن به لایحه O'Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب