دنور اعتراض devolves به 2 شب از رویارویی

توسط کالین SLEVIN دنور (AP) — صدها نفر از مردم برگزار خشن غربت اعتراض در دنور در روز جمعه بود که به طور کلی صل

توسط NEWSSHANS در 10 خرداد 1399

توسط کالین SLEVIN

دنور (AP) — صدها نفر از مردم برگزار خشن غربت اعتراض در دنور در روز جمعه بود که به طور کلی صلح آمیز تا زمانی که شب فرا زمانی که پلیس مستقر کپسول های گاز و شلیک گلوله اسلحه برای دومین شب متوالی برای متفرق کردن جمعیت جمع آوری بیش از مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس در مینه سوتا است.

شهردار مایکل هنکاک و اعتراض سازمان به نام برای آرامش و وحدت برای تظاهرات آغاز شد که ظهر در مرکز شهر دنور. اما به عنوان شب آمد وضعیت تفویض.

برخی از معترضان lobbed بطری آب و دیگر اشیاء در افسران با توجه به KUSA-تلویزیون. آنها پراکنده و عقب نشینی بر روی کنگره چمن به عنوان پلیس اقدام تلافی جویانه زدند و گاز اشک آور و پر از خیابان. ویدیو نشان داد مردم در پیاده رو, سرفه و استفراغ.

"آنها در حال کشتار با گاز اشک آور! در اطراف پایتخت!" سازمان و دنور, عضو هیئت مدیره مدرسه تی اندرسون فریاد زد: با توجه به دنور پست.

قبلا در این روز معترضان شعار می دادند "جورج فلوید" و "نه عدالت بدون صلح" را به عنوان آنها در راهپیمایی از کاپیتول به دنور شهر و شهرستان ساختمان. آنها اقدام همراه مرکز شهر دنور مرکز عابر پیاده و پشت به خیابان نزدیک Capiol که در آن زمین طبقه ویندوز سوار شد ، عبور رانندگان honked حمایت خود را به عنوان اعتراض ادامه داد: بیش از شش ساعت پس از آن آغاز شده است.

پلیس بازداشت حداقل سه نفر — دلایل نبودند بلافاصله شناخته شده — و بنا محافظ نرده در اطراف مقر پلیس به عنوان یک احتیاط. برخی از افراد نقاب دار در مورد فرز کنگره نقاشی دیواری بر روی یک مجسمه در نزدیکی ساختمان غرب گام.

"اجازه دهید داستان در مورد شورش و اعتراض. بیایید نگه داشتن تمرکز بر روی زندگی که از دست داده بود" هنکاک اعلام کرد پس از پنج خشونت است.

"من می توانم به شما بگویم نه به بیرون بروید و نشان می دهد. اما واقعیت این است که آن را به اتفاق می افتد" هنکاک گفت: تاکید او به خشم بیش از آنچه که او به نام "بی معنی و غم انگیز قتل" فلوید یک آفریقایی آمریکایی توسط افسر پلیس سفید.

مینیاپولیس افسر پلیس دیده می شود در فیلم زانو زدن در Floyd گردن دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد پس از سه روز از اغلب خشونت آمیز تظاهرات در مینیاپولیس و اطراف کشور است.

هنکاک و رئیس پلیس پل Pazen مقصر آنچه که آنها به نام اقلیت از آشوبگران در میان معترضان مسالمت آمیز برای تحریک به خشونت در سراسر مرکز شهر در روز پنج شنبه. که خشونت شامل پرتاب سنگ در, افسران پلیس, تنظیم کوچک آتش سوزی و آسیب رساندن به اتومبیل ها و کسب و کار آنها گفت. هر دو تقدیر مسالمت آمیز معترضان و افسران پلیس برای خود داری.

"ما را به نگه داشتن مردم پاسخگو اگر نگاه آنها به ربودن درد مردم را برای مقاصد خود" هنکاک گفت.

سه افسر پلیس زخمی شدند که 13 نفر دستگیر و به سرقت جنایی فساد و حمله پنجشنبه Pazen گفت.

معترضان Mahlet Brhamesal, 24 روز جمعه گفت که به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار او را دیدم یک ارتباط بین مکرر پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید و ظریف و آشکار نژادپرستی او را تجربه کرده و در زندگی خود از جمله به عنوان متهم به سرقت یک نابجا حلقه زمانی که او مشغول به کار در یک فروشگاه طلا و جواهر و به نام N کلمه.

"من می تواند بود. من می تواند آینده جورج فلوید" او گفت:.

در روز پنج شنبه زمانی که صدها نفر با تجمع در مقابل ساختمان کنگره برخی از معترضان را شکست ویندوز و اسپری-نقاشی دیواری بر روی ساختمان که در آن یک دولت گشت و یک نماینده مجلس کامیون بودند به شدت آسیب دیده است. در مناطق دیگر پلیس ضد شورش اخراج کپسول های گاز استفاده می شود گلوله های لاستیکی و راه می رفت در یک بند از طریق خیابان. اعتراض به اختصار ریخته بر روی ایالتی 25 تا زمانی که پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت.

پلیس مشغول تحقیق که اخراج عکس های خارج از دولت کاپیتول که مردم در حال اجرا Pazen گفت.

معلوم بود اگر معترضان بودند هدف قرار داده و هیچ کس دستگیر شد سخنگوی پلیس کورت بارنس گفت.

افسران نیز بررسی های متعدد حوادث دیگر از جمله یکی که در آن رانندگان به نظر می رسد به عمد حمله تظاهر کنندگان Pazen گفت.

هر دو شهردار و رئیس گفت: آنها پشتیبانی ادامه تظاهرات مسالمت آمیز رفتن به جلو. زیادی اعتراض نامیده شده است برای شنبه.

"من افتخار می کنم که شما ایستاده و می خواهید به نگه داشتن مردم پاسخگو برای این اقدامات" هنکاک گفت. "زمانی که افراد مسیر را انتخاب کنید از خشونت آن غرق کردن مسیر صلح آمیز را تغییر دهید."

کارگران تمیز گرافیتی کردن کنگره گام در روز جمعه به عنوان بوی گاز اشک آور درنگ. چند بلوک دور شیشه از پنجره شکسته آشغال پیاده رو خارج از یک فروشگاه مبلمان. کارمند فرناندو مارتینز گفت KDVR-تلویزیون که او در بر داشت سنگ شکسته و جداول در داخل و آیتم های کوچکتر مانند بالش و یک دستگاه کارت اعتباری بین رفته اند.

مرکز اتحادیه ایستگاه اتوبوس و راه آهن نور hub بسته شد به دلایل ایمنی. منطقه ای حمل و نقل منطقه به حالت تعلیق در اتوبوس و راه آهن نور و خدمات به داخل و خارج از مرکز شهر با اشاره به برنامه ریزی شد.

در کنگره حزب دموکرات به رهبری مقننه دولت به حالت تعلیق در کار خود را در پیش بینی از تظاهرات. حزب دموکرات روز جمعه گفت تعلیق شد "در احترام به خواست برای پلیس پاسخگویی" در حالی که محکوم فلوید مرگ به عنوان "بی معنی وحشتناک عمل خشونت پلیس."

آمریکا در توئیتر خود نوشت: "ما از همه 1st متمم حق تجمع مسالمت آمیز اما ما محکوم کردن خشونت و تخریب است. که شامل آسیب های ناشی از برخی از معترضان در کنگره آمریکا شب گذشته است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب