شهرهای توریستی تعادل و ترس و بقا در ساختن یا شکستن تابستان

توسط جیلیان FLACCUS توپ ساحل, سنگ. (AP) — به عنوان coronavirus شتافت در سراسر امریکا عجیب و جالب این شهر ساحلی

توسط NEWSSHANS در 14 خرداد 1399

توسط جیلیان FLACCUS

توپ ساحل, سنگ. (AP) — به عنوان coronavirus شتافت در سراسر امریکا عجیب و جالب این شهر ساحلی آنچه را که به طور معمول خواهد بود غیر قابل تصور برای یک مقصد توریستی.

Spooked توسط سیل از بازدید کنندگان کوچک اورگان جامعه shooed مردم از آن گسترده سواحل و تعطیل صدها نفر از هتل ها و تعطیلات اجاره یک شبه. نشانه رفت و اعلام کرد که این گریز به تعطیلات 80 مایل (129 کیلومتر) از پورتلند شناخته شده برای قوی ساحلی صخره بود به روی گردشگران بسته — بدون استثنا.

"این بی سابقه بود گفت:" پاتریک Nofield که مهمان نوازی شرکت فرار از محل سکونت صاحب چهار هتل در ساحل کانن و ناگهان گذاشته شدن بیش از 400 کارکنان در ماه مارس است. "ما واقعا رفت و به حالت زنده ماندن."

در حال حاضر با تابستان بلندی و coronavirus محدودیت های بلند انتخاب رو به توپ ساحل در حال حاکی از آن مقابله با هزاران نفر از دیگر کوچک توریستی وابسته به شهرهای سراسر کشور که در حال مبارزه برای تعادل ساکنان خود را' ترس از سرایت با بقای اقتصادی. آن را در تابستان در این نقاط تعطیلات — و آینده است که هنوز هم terrifyingly مشخص نیست.

"چگونه می توانم به شما در تنظیم مردم inundating شهر خود را در یک روز به صورت روز?" Nofield گفت. "یکی از چیزهایی که بزرگ درباره اورگن است و ما سواحل رایگان برای همه. ما نمی خواهیم به دور از حقوق مردم, اما چگونه ما آن را مدیریت و هنوز اقامت امن است ؟ که چیزی نیست."

پاسخ دادن به این سوال بسیار مهم است برای کوچک روستایی و شهرهای کوچک مانند توپ ساحل که خیلی دور از شهرهای بزرگ برای بهره مندی از اقتصاد خود و از راه دور به اندازه کافی است که آنها در مورد مراقبت های پزشکی باید عفونت سنبله دوباره. پرت و دور افتاده جوامع هستند که دروازه به پارک های ملی و یا پرواز ماهیگیری و یا پیاده به مقصد مشابه با نگرانی گفت: Carl وینستون مدیر Payne دانشکده هتلداری و گردشگری در دانشگاه ایالتی سن دیگو.

"چگونه می توانم شما تنوع اگر شما توپ های ساحل و همه دیگران ؟ وجود دارد مقدار زیادی از امکان وجود دارد گفت:" وینستون که تماشا دانش آموزان خود را' کارآموزی تابستان در شهر رفت و آمد مکرر ، "سوال این است که چقدر است survivable برای آنها؟"

Clatsop County, است که خانه را به توپ ساحل و کوچک دیگر شهرهای ساحلی است فقط 45 تایید موارد coronavirus تا کنون. اما پورتلند — اورگان بزرگترین شهرستان — کمتر از دو ساعت دور و دیدم آن بیمارستان با غرق COVID-19 بيمار در طول همه گیر اوج. صدها نفر از گردشگران نیز به توپ ساحل از سیاتل که این ویروس برای اولین بار در زمان برگزاری در آمریکا

ملت گزارش داد بیش از 106 ، 000 coronavirus مرگ و میر نزدیک به یک سوم از سراسر جهان در مجموع بیش از 380,000 با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

سالانه هجوم بازدید کنندگان یک نگرانی برای این tight-knit, جامعه, بهترین و شناخته شده برای یاد ساحلی تشکیل انبار کاه و راک که در آن درصد زیادی از آن از 1700 سال-دور ساکنان مسن تر هستند و بیشتر مستعد ابتلا به COVID-19. که یکی از عوامل موثر بر تصمیم به تعطیل کردن شهر به طور ناگهانی پس از جمعیت عظیمی swarmed سواحل آن در یک گرم مارس آخر هفته گفت: جیم Paino, مدیر اجرایی, از, توپ, ساحل, اتاق بازرگانی است.

شورای شهر برگزار شد جلسه اضطراری و در زمان اقدام فوری ساخت عناوین در سراسر منطقه یک روز قبل از رژیم صهیونیستی است. کیت براون صادر شده خود در سطح ایالت اقامت در خانه سفارش در مارس 23.

"The big ترس مردم که نمی احترام به اقدامات ایمنی. که احتمالا بزرگترین ترس در جامعه ما در حال حاضر -- و آن است که هنوز" Paino گفت. اما "کسب و کار هستند چه درایو اقتصاد ما و اگر ما از دست دادن بیش از حد بسیاری از ما در حال رفتن به از دست دادن شخصیت توپ ساحل و دلیل این همه عاشق آمدن به اینجا."

برای دو ماه در این شهر یک شبح از خود یک تابلو از متروک خیابان ها و توقیف کسب و کار. بسته شدن اجباری حداقل چهار کسب و کار به درهای بسته خود را برای خوب و صدها نفر از کارگران — تقریبا تمام مردم محلی گذاشته شد ، توپ ساحل متکی در یک هتل اسکان مالیاتی برای نزدیک به سه چهارم از آن صندوق به طور کلی می ایستد و به از دست دادن صدها هزار نفر به این بیماری همه گیر.

شهر بازگشایی شد در مارس 15 و هتل خود را در زمان رزرو 10 روز بعد و در روز های اخیر گرم و آفتابی روز توپ ساحل به نظر می رسد به بازگشت به زندگی.

پرچم آمریکا در تقریبا در هر گوشه خیابان, خانواده, پرواز بادبادک ها در ساحل مردم درنگ بیش از ناهار در محلی brewpub و یک خط شکل گرفته در یک مغازه همبرگر. محبوب کسب و کار مانند بروس آب نبات آشپزخانه شلوغ شد دوباره با مشتریان و مشاهده از طریق شیشه پنجره به عنوان مالک در قانون کشیده نوعی اب نبات آب شور روی یک چرخ بزرگ. گردشگران پر, پیاده رو, گاهی اوقات ساخت اجتماعی فاصله دشوار است.

یوری ویدال جشن خود را در رستوران کرپ نپتون نهم فصل تابستان و او نیاز به بازگشایی برای زنده ماندن. اما او گفت: او همچنین ترس از آوردن coronavirus خانه به خانواده اش.

"در حال حاضر ما فقط تو کار به عنوان سخت به عنوان ما می توانیم" ویدال گفت. "من یک احساس است که چیزی است که همه را به انجام به عقب از دست رفته رخصتی بهار — و ناشناخته است که همه آن را می تواند خاموش کردن دوباره."

اما گردشگران همیشه برابر با مشتریان یکی دیگر از درس سخت توپ ساحل یادگیری است.

گوئن Partlow سوار از پورتلند برای چند ساعت از مهلت و بادبادک پرواز با خواهر, خواهر, پدر و مادر و دو پسر سنین 5 و 2. خانواده بسته بندی شده خود را در پیک نیک و رهبری مستقیم برای شن و ماسه, مطمئن شوید برای اقامت 6 فوت (2 متر) از دیگران است.

تنها پول آنها را صرف خواهد بود در بستنی, او گفت:.

"من شنیده ام آنها آغاز شده اما ما نمی آمد با قصد رفتن به هر گونه کسب و کار" Partlow گفت. "ما امیدواریم که فقط اقامت در خارج."

___

دنبال جیلیان Flaccus در توییتر در .

___

دنبال AP همه گیر پوشش و .tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب