DC معترضان پایین کشیدن سوزاندن مجسمه مؤتلفه کلی

توسط اشرف خلیل و اشلی توماس واشنگتن (AP) — معترضان را سرنگون کرد تنها مجسمه مؤتلفه عمومی در پایتخت کشور و تنظی

توسط NEWSSHANS در 31 خرداد 1399

توسط اشرف خلیل و اشلی توماس

واشنگتن (AP) — معترضان را سرنگون کرد تنها مجسمه مؤتلفه عمومی در پایتخت کشور و تنظیم آن را بر روی آتش در Juneteenth این روز به مناسبت پایان برده داری در ایالات متحده در میان ادامه ضد نژادپرستی تظاهرات پس از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس.

تشویق تظاهرکنندگان شروع به پریدن کرد به بالا و پایین به عنوان 11-پا (3.4 متر) مجسمه آلبرت پایک پیچیده با زنجیر — wobbled در آن بالا گرانیت پایه قبل از سقوط به عقب فرود در یک توده ای از گرد و غبار. معترضان پس از آن مجموعه یک اتش ایستاده بود و اطراف آن را در یک دایره به عنوان مجسمه سوخته شعار "نه عدالت بدون صلح!" و "هیچ نژادپرستانه پلیس!"

گفته های شاهدان عینی و فیلم پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد که پلیس در صحنه اما نمی مداخله. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت توییتی در مورد سرنگونی تماس d. C. شهردار موریل Bowser خود و نوشتن: "DC پلیس در حال انجام کار خود را به عنوان آنها به تماشای یک مجسمه بود پاره پاره کردن و سوزاندن. این افراد باید بلافاصله دستگیر شد. یک ننگ برای کشور ما!"

خیلی خوشحال معترضان خواندن مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر بیش از یک تصادف تعقیب درهم bullhorn و تشویق می کردند. پس از مجسمه کاهش یافت و بسیاری از معترضان بازگشت مسالمت آمیز به پارک لافایت در نزدیکی کاخ سفید است.

پایک مجسمه شده است یک منبع اختلاف در طول سال. سابق کنفدراسیون عمومی نیز دیرین رهبر با نفوذ و از فراماسون ها که پایک ریور و چه کسی پرداخت برای مجسمه. چیز نوک تیز سوراخ کردن بدن است دفن در سی ستاد اسکاتلند مناسک فراماسونری, که همچنین شامل یک موزه کوچک به افتخار او.

مجسمه اختصاص داده شده در سال 1901 بود واقع در قوه قضائیه مربع حدود یک و نیم مایل از کنگره. آن را ساخته شده در درخواست از فراماسون بوده که با موفقیت لابی کنگره برای اعطای زمین آنها را به صورت مجسمه به عنوان طولانی به عنوان پیک خواهد بود به تصویر کشیده شده غیر نظامی و نه نظامی ،

تنش های نژادی در این کشور به یک نقطه جوش ریخته و به خیابان ها پس از فلوید را به قتل اواخر ماه گذشته. ویدیو نشان داد یک افسر پلیس سفید فشار دادن زانو خود را در برابر فلوید گردن برای نزدیک به هشت دقیقه به عنوان دستبند سیاه و سفید مرد گفت: "من نمی توانم نفس بکشم." افسر درک چوین با اتهام قتل است.

حقوق مدنی فعالان سیاسی و برخی از مقامات دولت محلی در پایتخت تا به حال مبارزه برای سال به مجسمه گرفته شده اما مورد نیاز دولت فدرال را تصویب کنیم.

"تا کنون از سال 1992 اعضای DC شورا را خواستار شده است در فدرال جلالی به حذف مجسمه مؤتلفه آلبرت پایک (فدرال یادبود در زمین فدرال). ما به اتفاق آرا تازه تماس با ما به کنگره برای حذف آن در سال 2017," the d. C. شورای توییتی جمعه.

یک پیشنهاد قطعنامه خواستار حذف مجسمه با اشاره به پایک به عنوان "رئیس بنیانگذار پس از جنگ های داخلی Ku Klux Klan." کلان اتصال مکرر اتهام از پایک منتقدان و یکی که فراماسون بوده اختلاف است.

___

توماس گزارش از ساوانا ،tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب