اوزیل: می تواند برگ برنده نوبه خود در اطراف او را محاصره مبارزات انتخاباتی ؟

پاتریک Semansky | AP photo در این ماه ژوئیه 9 عکس دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بای

توسط NEWSSHANS در 7 مرداد 1399
 Patrick Semansky | AP photo

پاتریک Semansky | AP photo

<p>In this July 9 photo Democratic presidential candidate former Vice President Joe Biden arrives to speak at McGregor Industries in Dunmore.</p> <p>AP file photo</p>

در این ماه ژوئیه 9 عکس دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن می رسد به صحبت در مکگرگر صنایع در دونمر.

فایل AP photo

با شماره

روز به انتخابات: 99

روز اول دولت با ارائه رای گیری اولیه (پنسیلوانیا): 49

نیویورک —با کمتر از 100 روز قبل از برگزاری انتخابات پارلمانی در سراسر امریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا در زمان کوتاه به تنظیم مجدد خود را در محاصره گروههای پیشنهاد. مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس است صعودی دوباره بهبود اقتصادی به نظر می رسد لغزش عقب و نژادی و اختلافات هنوز هم انفجار.

بیشتر آمریکایی ها می گویند که این کشور در حال رفتن در جهت اشتباه از هر نقطه قبلی در ریاست جمهوری خود را بر اساس یک نظرسنجی توسط آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش است. حتی بخش قابل توجهی از جمهوری خواهان به soured در دست زدن به او از coronavirus.

پس از صرف مقدار از سال بازی کردن بحران مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب رسید لحن جدی تر در آخرین دور از کاخ سفید همه گیر جلسات. او لغو کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه حوادث در فلوریدا و حتی توییتی یک عکس از خود را در یک ماسک صورت.

او سابقه نشان می دهد او را تازه کشف نظم و انضباط به احتمال زیاد نمی خواهد آخرین.

جو بایدن در ضمن به نظر می رسد محتوای به باقی می ماند یک چاره اندیشی موقت در حال حاضر او به عنوان رول جدید سیاست های باریک جستجوی خود را برای یک همسر در حال اجرا و قابل تشخیص سرب در اکثر نظر سنجی ها.

سوالات بزرگ

این است که تهمت و تبدیل آن به اطراف ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته به طور خلاصه نشان داده این نوع از مسئولیت رهبری نوسان رای دهندگان craved. او نشانه های جدید حمایت عمومی برای ماسک ارائه شده کمتر مبارز تن با خبرنگاران در coronavirus جلسات و لغو آن در انتخابات ریاست جمهوری نامزد کنوانسیون حوادث در ویروس آلوده فلوریدا.

چنین نظم و انضباط بوده است نادر در سراسر تهمت ریاست جمهوری که تعریف شده توسط مبالغه را بدست آورد و هرج و مرج است. آن را ممکن است بیش از حد کمی بیش از حد دیر است. اما اگر جمهوری خواه رئیس جمهور می تواند همچنان به ارائه این نوع از رهبری این کشور به شدت نیاز به آن را تنها می تواند کمک به آینده سیاسی خود.

آن نمی تواند خیلی بدتر است. همانطور که از هفته گذشته تنها 32 درصد از آمریکایی ها حمایت خود را از دست زدن به همه گیر با توجه به AP-NORC نظرسنجی. بیشتر چه, تنها 68 درصد از جمهوری خواهان تایید شده است.

آیا مغلوب ساختن پیشی جستن یک ماه اکتبر در کار می کند ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن است برنامه ریزی برای سفر به کارولینای شمالی روز دوشنبه به تور یک کسب و کار است که کار بر روی یک COVID-19 واکسن. در حالی که کارشناسان پزشکی پیشنهاد می کنم یک واکسن است که احتمالا چندین ماه به دور برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن در مدار می گویند غیر منتظره تولید یک واکسن هفته قبل از انتخابات می تواند اکتبر تعجب به او نیاز دارد را به نفع خود.

رای دهندگان از جان گذشته برای پیشرفت های قابل توجهی در این بیماری همه گیر, اگر چه آن را سخت به تصور کنید که یک واکسن پاکسازی لازم است تست موانع به سرعت. هنوز هم اگر کسی نشان داده است تمایل به بازی با قوانین خود آن را مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر آن را نمی واکسن انتظار چیز دیگری است.

آیا بایدن نیاز به شور و شوق فاصله?

دموکرات ها نیست که هیجان زده در مورد نامزد ریاست جمهوری. یک AP-NORC نظرسنجی در بر داشت بایدن حامیان رانده شود خیلی بیشتر با اضطراب و نا امیدی نسبت خالص هیجان بیش بایدن در حالی که تهمت حامیان هستند احتمال بیشتری برای گفتن آنها احساس هیجان زده است.

بایدن تیم اتحاد shrugged کردن شور و شوق فاصله نشان می دهد یک رای برای حزب دموکرات شمارش همان آن است که آیا انگیزه های مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هیجان برای بایدن. در عین حال برخی از بایدن از متحدان امریکا مانند دیجیتال شرکت PACRONYM, هشدار دموکرات ها به شور و شوق کسری بودجه جدی است.

آن را بعید است تمام جناح متفاوت در ائتلاف دموکراتیک را به طور ناگهانی کشف جدید شور و شوق برای 77 ساله حرفه ای, سیاستمدار, در هفته های آینده قرار می دهد که برخی از فشار بر او را به انتخاب بیش از هیجان انگیز running mate. هنوز هم تهدید دوم مغلوب ساختن پیشی جستن مدت ممکن است همه هیجان بایدن تیم نیاز دارد.

خواهد هر نشستن خواهان حمایت بایدن?

ما هفته گذشته گزارش که سابق اوهایو رژیم صهیونیستی است. جان Kasich یک جمهوری خواه است که انتظار می رود به صحبت می کنند در ماه آینده دموکراتیک ملی کنوانسیون بایدن از طرف. و در حالی که بایدن به خود جلب حمایت بسیاری از فعالان جمهوری خواه (دیدن لینکلن پروژه) ما هنوز به یک جمهوری خواه رسمی در حال حاضر در فدرال یا ایالت دفتر حمایت از دموکرات 2020 مبارزات انتخاباتی.

ما به تازگی با یک مکرر تهمت منتقد مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان که اذعان مختلف سیاسی حساب دیفرانسیل و انتگرال برای جمهوری خواهان هنوز در دفتر. خواه فرماندار برگزار کردن چشم انداز بایدن حمایت, اما او نبود حکومت آن را: "من نمی بینم که اتفاق می افتد. اما شما می دانید که ما باید مدت زمان طولانی در حال حاضر و نوامبر است."

در سخنرانی خود در کنوانسیون دموکراتیک او بیشتر کند.

"نه من هیچ علاقه ای به آنچه در انجام آن" هوگان گفت: AP.

را مغلوب ساختن پیشی جستن نگه داشتن فشار برای مدرسه دهانه?

مغلوب ساختن پیشی جستن به اذعان همه گیر بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود اما او و دولت او همچنان به تشویق مدارس سراسر امریکا برای باز کردن در هفته های آینده. سیاسی و عملا آن را به یک موقعیت خطرناک در no-win بحث که احتمالا ترک بسیاری از مردم ناراضی بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد.

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد در هفته گذشته مدارس در برخی از نقاط داغ ممکن است نیاز به تاخیر در افتتاح, اما او را نیز تهدید به خودداری فدرال آموزش و پرورش دلار از مدارس که باز نمی شود. در همان زمان, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری بخشی از دولت او منتشر شد, دستورالعمل جدید, دعوت از مدارس برای بازگشایی شده است.

او نیز هنوز به میدان چرا او مایل به اجازه دولت و مقامات محلی تصمیم می گیرید که چگونه برای مدیریت این بیماری همه گیر خود را برای بسیاری از سال و در عین حال نمی شود مایل به انجام همین کار را برای بازگشایی مدرسه.

فکر نهایی

افکار عمومی به شدت در برابر تهمت را از دست زدن به ناآرامی های اجتماعی که به دنبال جورج فلوید مرگ اما به طور فزاینده ای خشونت آمیز تظاهرات در شهرهای پورتلند اورگان می تواند تغییر سیاست از بحث است.

پورتلند معترضان نقض حصار در اطراف یک دادگاه فدرال در اوایل روز شنبه به مقامات محلی اعلام وضعیت یک شورش. در حدود همان زمان مقامات گفت: معترضان در اوکلند کالیفرنیا, آتش به یک دادگاه تخریب یک ایستگاه پلیس و آتش بازی در افسران.

چنین خشونت می تواند به تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن مورد مداخله فدرال و ابر بحث در برابر خشونت پلیس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب