صربستان باز می شود بیمارستان صحرایی; S Africa محدودیتهای شدیدتر مستند

توسط DUSAN STOJANOVIC و مایک CORDER بلگراد صربستان (AP) — نیروهای نظامی در صربستان راه اندازی اورژانس 500 تخت

توسط NEWSSHANS در 16 تیر 1399

توسط DUSAN STOJANOVIC و مایک CORDER

بلگراد صربستان (AP) — نیروهای نظامی در صربستان راه اندازی اورژانس 500 تخت بیمارستان صحرایی دوشنبه به عنوان بالکان ملت مبارزه خروش در coronavirus عفونت است که تأکید خطرات ناشی از سرعت کاهش مستندات. آفریقای جنوبی بحث بازگشت به سخت تر lockdown حتی به عنوان هزاران نفر از دانش آموزان در ششم و 11th نمرات بازگشت به مدرسه پس از نزدیک به چهار ماه بیرون از کلاس های درس.

آفریقای جنوبی دانش آموزان هفتم و 12th نمرات بازگشت به کلاس های ماه گذشته, اما دولت به تعویق افتاد بیشتر مدرسه re-دهانه در میان تسریع در افزایش تایید عفونت. آفریقای جنوبی تا به حال 196,750 COVID-19 موارد تایید شده که از روز شنبه بیش از 40 درصد از تمام موارد گزارش شده توسط آفریقای 54 کشور جهان است. آفریقای جنوبی ثبت کرده است 3,199 مرگ و میر.

موقت بیمارستان در یک سالن ورزشی در بلگراد یک "اقدام احتیاطی" به عنوان بیمارستان در پایتخت صربستان در حال رسیدن به ظرفیت خود را به دلیل شیوع کروناویروس گفت: گوران Vesic شهر معاون شهردار. صربی عفونت بازگشته اند به سطح گذشته در اوج این بیماری همه گیر در مارس و آوریل.

صربستان را افزایش عفونت فراهم سرد بینش چگونه این ویروس در حالی که عقب نشینی در بسیاری از اروپا می تواند سر و صدا به عقب اگر مستندات در حال برداشته بیش از حد سریع است.

این کشور را از داشتن رفت اروپا یکی از سخت ترین مستندات نزدیک به کامل بازگشایی در آغاز ممکن است. فوتبال و تنیس مسابقات شد و همچنین در بسته بندی می ایستد در نتیجه چند بازیکن تست مثبت است. صربی ستاره تنیس نواک جوکوویچ و دیگر بازیکنان نیز گرفتار این ویروس پس از یک رویداد سازماندهی در صربستان و کرواسی آدریاتیک رفت و آمد مکرر از زدر.

صربستان وزیر دفاع Aleksandar Vulin خود گزارش می شود شما با coronavirus اما در حال حاضر ظاهرا بهبود دیگر بازدید 110-تخت بیمارستان صحرایی نظامی ساخته شده در جنوب شهر نووی پازار شهر سایت از آخرین صربی ویروس خوشه.

یونان منتقل شامل تهدید رو به رشد با ممنوعیت صرب از عبور از آن تنها مرز زمینی از صبح روز دوشنبه. محدودیت های جدید ناشی از هفت کیلومتر (چهار مایل) ترافیک در Promahonas عبور از مرز با بلغارستان. مقامات در نهایت اجازه داده در مورد 105 ماشین حمل صرب به یونان که تا به حال به دام افتاده است یک شبه.

Vasilios Barliano یک زن 42 ساله رومانیایی به عنوان Halkidiki در تعطیلات با همسر و فرزند خود گفت که او منتظر بود برای حدود یک ساعت را وارد کنید اما تا به حال شنیده ام که برخی از هموطنان خود صبر کرده به مدت چهار ساعت.

"این قطعا یک های مختلف در تابستان سال جاری در مقایسه با سال گذشته که ما," او گفت:.

استرالیا نیز مبارزه برای جلوگیری از عفونت های, پخش كردن, بین متحده است. مرز بین ویکتوریا و این کشور پرجمعیت ترین ایالت نیو ساوت ولز شد به سه شنبه بعد از ویکتوریا دولت سرمایه ملبورن ثبت دو مرگ و بالاترین افزایش روزانه در عفونت های روز دوشنبه.

اسپانیا نیز اقدام به مهار در منطقه ای خوشه دو هفته پس از سخت-آمار کشور به پایان رسید و با اعلام وضعیت اضطراری در نیروی از اواسط ماه مارس. بیش از 28000 نفر تایید کرده اند از این ویروس در کشور اسپانیا است.

محدودیت در نیروی دوشنبه موثر بر برخی از 70,000 ساکنان در شمال غربی شهرستان یک Mariña در شمال اقیانوس اطلس در سواحل و بیش از 200 ، 000 در شمال شرقی کاتالونیا را Segrià در اطراف شهرستان لریدا.

محدودیت بودند که به زور در آغاز در اروپا تابستان فصل تعطیلات که معمولا می بیند میلیون ها نفر از مردم متقاطع قاره در جستجوی خورشید, شن و ماسه و فرهنگی برجسته است.

پاریس یکی از شهرستان های نورد خوش آمدید حصیر خانه را به لئوناردو داوینچی مونالیزا. . ماسک صورت بودند باید و تعداد بازدید کننده محدود بود با رزرو مورد نیاز است.

زینو Vandenbeaghen سفر از بلژیک برای لذت بردن از فضای غیر معمول در هر دو موزه لوور و کاخ ورسای. "این فوق العاده است." "لحظه ای ایده آل برای بازدید است."

هیجان به دنبال گردشگران و مردم محلی در اسپانیا, اما از شانس بودند. فستیوال سن فرمین جشنواره است که ویژگی های آدرنالین به اتهام برنامه ریزی شده بود برای باز کردن روز گذشته لغو شده است به دلیل ترس از بسته بندی خیابان ها می تواند تبدیل به یک ویروس در حال گسترش رویداد.

حدود 400 نفر با پوشیدن لباس سفید, سنتی, قرمز, شال و کمتر سنتی قرمز ماسک صورت جمع در ظهر در مرکزی پامپلونا مربع که در آن در زمان عادی بیش از 12,000 خواهد شاهد راه اندازی یک موشک به عنوان شناخته شده "Chupinazo" برای باز کردن نه روز جشنواره, حمام کردن یکدیگر با شراب قرمز و شامپاین.

جقوین Beloki یک 33 ساله ساکن وجود دارد گفت: هنوز هم می تواند اتاق را برای toasting "برای سلامتی همه کسانی که قرارداد coronavirus."

هند انصراف یک طرح برای بازگشایی آن مشهور تاج محل بنای تاریخی پس از موارد جدید تشخیص داده شد در این منطقه است. این تصمیم فقط قبل از هند پیشی گرفت و روسیه برای تبدیل شدن به سومین بدترین متاثر از ملت coronavirus پس از این کشور گزارش شده 24,248 موارد جدید دوشنبه خود را تایید شمارش به 697,413 موارد از جمله 19,693 مرگ و میر. روسیه 680,283 موارد است.

همچنین در اسپانیا کارشناسان بهداشت گفت که تنها پنج نفر در هر 100 ساکنان شده اند در معرض جدید کروناویروس با توجه به نتایج حاصل از یک بررسی سراسری در شيوع آنتی بادی دوشنبه منتشر شد. مارینا Pollán ملی اپیدمیولوژی مرکز گفت: نتایج تایید می کنند که اسپانیا به دور از داشتن توسعه "گله ایمنی" است که دانشمندان امیدوار به عنوان یک سپر در برابر آینده گسترش ویروس.

وجود دارد بهتر اخبار برای انگلیسی ها برنامه ریزی یک گریز به تعطیلات. دولت یونان اعلام کرد که پرواز مستقیم از انگلستان به همه فرودگاههای یونان می تواند از سر به عنوان ژوئیه 15. سخنگوی دولت Stelios Petsas گفت: تصمیم گرفته شد "در همکاری با دولت بریتانیا و پس از توصیه کارشناسان است." یونان قبلا ممنوع تمام پرواز های از انگلستان با توجه به میزان coronavirus گسترش وجود دارد.

در ضمن برخورد با کروناویروس مستندات.

"هنگامی که ما شنیده دیشب ما خواب برای اولین بار از ماه مارس گفت:" Kwame Kwei-Armah کارگردان هنری لندن جوان ویک تئاتر است.

____

مایک Corder گزارش از لاهه هلند است. AP خبرنگاران از سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در وtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب