کرستوود دارای فرد در جلسه تصویب لایحه افزایش دوباره

رایت TWP. — در یک نشست ویژه برگزار شد در ثانویه پردیس سالن و جریان آنلاین, کرستوود هیئت مدیره مدرسه رای برا

توسط NEWSSHANS در 5 تیر 1399

رایت TWP. — در یک نشست ویژه برگزار شد در ثانویه پردیس سالن و جریان آنلاین, کرستوود هیئت مدیره مدرسه رای برای بار دوم در یک 2020-21 نهایی بودجه با 2.5 درصد افزایش مالیات بر دارایی و آرا به پایان رسید دقیقا همان کسانی مجازی جلسه هفته گذشته برگزار شد که جریان های ویدئویی را برش قبل از رای گیری.

آنا Bibla مورین مک گاورن و سفت سوانک دوباره پیوست رئیس جمهور جیمز کاستلو در رای گیری ندارد. بله رای آمد از بری, Boone, James Brogna کیمبرلی Spath, لورن کوردی و استیسی Haddix.

Boone, یک عضو کمیته مالی, خواندن یک بیانیه قبل از رای گیری در توضیح تصمیم خود را. او گفت: "2-1/2 سال در هیئت مدیره وجود دارد "همیشه به نظر می رسد به غیب هزینه" و ذکر $350,000 در غیر منتظره هزینه های حمل و نقل در سال گذشته است. زن و شوهر که با ذخیره که منقبض شده است به $20,000 و ابهامات ایجاد شده توسط COVID-19 همه گیر و بون گفت: این افزایش تنها راه برای مطمئن شوید که منطقه اجتناب بزرگتر کاهش مالیات در سال آینده و یا کاهش در برنامه ها و کارکنان است.

حتی با 2.5 درصد افزایش گفت: بودجه هنوز کوتاه درآمد این سال است. و هزینه های قفل شده-در مواردی از قبیل قراردادی حقوق و مزایای در حال رفتن به بالا برود.

"ما هیچ جایی برای برش" بون گفت. "هیچ چربی وجود دارد."

جیمز Brogna صندلی از کمیته مالی تکرار که نظر و اشاره کرد که او قبل از آن گسترده اطلاعات مربوط به بودجه مورد نیاز برای افزایش ارائه شد علنا آنلاین در یک طولانی, مارس 27 ارائه بودجه در زمان. "این یک تصمیم دشوار است," او گفت:.

مدیر کسب و کار پیتر بارد وعده داده شده خود را بالا هدف این است که برای دریافت این منطقه در شرکت مالی جای پا در عرض سه تا پنج سال است اما اذعان "آن نیاز به جمع آوری مالیات بر املاک و کاهش هزینه" و اضافه کرد که حدود 80.000 دلار در پس انداز داشت و در حالی که تهیه بودجه است.

این نشست ویژه به حال تنها دو دیگر موارد دستور کار. هیئت مدیره استخدام کاتلین Zabiegalski به عنوان تمام وقت حساب های قابل پرداخت/مدرسه مبتنی بر کمک های پزشکی ، او به منطقه فعلی کارمند.

و هیئت مدیره منصوب سقوط مربیان ورزشی: برای تیم اول دانشگاه یا دانشکده فوتبال, Mike McCree به عنوان دستیار مربی در $4,128; Jason Mejeros و کریس جورج به عنوان دستیاران در $3,600 هر; و کایل Dimensions و جان Centak به عنوان دستیاران در $3,300 هر. برای راهنمایی varsity, Vincent Genoble به عنوان سر/دستیار مربی در 4000 دلار و جیم Shedlock و تیم Linder به عنوان دستیاران در 550 $در هر.

رسیدن به علامت Guydish در 570-991-6112 و یا در توییتر @TLMarkGuydishtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de