چین شرکای کسب و کار به یاد بیاورید یک رابطه مشابه در آلمان هیتلر

توماس واتسون بنیانگذار شرکت IBM در مواجهه با یک انتخاب در سال 1933. آدولف هیتلر به تازگی در آلمان به قدرت و او

توسط NEWSSHANS در 13 خرداد 1399

توماس واتسون بنیانگذار شرکت IBM در مواجهه با یک انتخاب در سال 1933. آدولف هیتلر به تازگی در آلمان به قدرت و او نیاز به در نظر بگیرید که آیا مستقیم به آی بی ام و شرکت تابعه Dehomag به پیشنهاد برای این کار از جدول بندی نتایج حاصل از سرشماری نازی دولت می خواهد به انجام. او در نهایت تصمیم به tabulate نازی سرشماری. و او دیگر به همان اندازه غیرقابل دفاع انتخاب در سال خود را از انجام کسب و کار سودآور از شمارش یهودیان برای هیتلر — انتخاب است که در توضیح IBM و هولوکاست توسط ادوین سیاه و سفید.

سریع به جلو به امروز و یک گزارش توسط Top10VPN نشان داده است که آمریکا با تکنولوژی غول مانند آمازون و گوگل و مایکروسافت در حال ارائه فناوری به شرکت های چینی را بسیار تهاجمی و مداوم نظارت شهروندان است. این است که در ادامه پس از تماس های مکرر با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به فناوری بزرگ به توقف تمام کمک های فنی و اجرای سختگیرانه کنترل صادرات به شرکت های چینی است که مرتکب جنایت علیه بشریت است.

در ماه اکتبر گذشته دولت ایالات متحده ایجاد یک لیست سیاه (نهاد لیست) از 28 شرکت های چینی برای نقض حقوق بشر در سین کیانگ چین است. این شرکت متهم به "نقض حقوق بشر و سوء استفاده در اجرای چین کمپین سرکوب توده بازداشت خودسرانه و نظارت از Uighurs, قزاق ها, دیگر گروه های اقلیت مسلمان در سین کیانگ."

Hikvision, Dahua Technology controls a third of the global market for surveillance technology. (Image: via pixabay / CC0 1.0)

Hikvision و Dahua Technology کنترل یک سوم از بازار جهانی برای نظارت فن آوری است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

اینها برخی از لیست سیاه نظارت شرکت از چین: Dahua Technology, Hikvision, Huawei iFlyTek, Megvii, SenseTime Xiamen Meiya پیکو اطلاعات شرکت ، Yitu تکنولوژی Yixin علم و فناوری

مختصری در مورد شرکت های چینی

Hikvision و Dahua Technology کنترل یک سوم از بازار جهانی برای نظارت فن آوری است. Hikvision آشکارا به بازار عرضه شده که در آن صورت به رسمیت شناختن فناوری می تواند شناسایی Uyghurs. آن را تا به حال عرضه شده حدود 1000 تشخیص چهره دوربین برای مساجد در سین کیانگ.

شناخته شده به عنوان "دروازه ورود به کشورهای غربی," Huawei رهبر جهانی در فناوری جاسوسی است. چینی, جاسوس که کار را برای PLA درگیر مستقیم عملکرد این شرکت است.

iFlyTek بر سخنرانی و فن آوری است که یک رهبر در صدا نظارت است. حمایت Alibaba و کنسرسیومی از سرمایه گذاران بین المللی Megvii است به تشخیص صورت و نقش در سین کیانگ نظارت است.

Sensetime (همچنین حمایت Alibaba) که به تشخیص چهره استفاده شده است و به شدت در سین کیانگ برای نظارت بر Uyghurs. Xiamen Meiya پیکو اطلاعات شرکت ، با نام مستعار Meiya Pico درگیر در "پزشکی قانونی دیجیتال و امنیت سایبری در چین." این نرم افزار آنها تهیه شده بود به زور از نصب به شهروند عادی را در گوشی های هوشمند توسط مقامات پلیس.

Yitu تکنولوژی شناخته شده است صورت اسکن فن آوری مورد استفاده توسط پلیس در بیش از 16 استان کشور در چین است. Yixin علم و فن آوری هوش مصنوعی شرکت های درگیر در فناوری نانو و آن نظارت است مورد استفاده برای شناسایی مسلمانان در چین است.

سود رانندگی آمریکایی با تکنولوژی غول های آنها در سال 1930 در آلمان. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

تسهیل

 • آمازون: میزبانی وب برای Dahua Technology, Hikvision, CDN برای Dahua Technology
 • Google: CDN برای Hikvision
 • مایکروسافت: میزبانی ایمیل برای Megvii, SenseTime
 • Digicert: گواهی SSL برای Dahua Technology, Huawei iFlyTek, SenseTime, Yitu تکنولوژی
 • Facebook: CDN برای Hikvision
 • توییتر: CDN برای Hikvision
 • Akamai: میزبانی وب برای Huawei CDN برای Huawei
 • NTT امریکا: میزبانی وب برای Huawei
 • سیمانتک: گواهی SSL برای Xiamen Meiya پیکو اطلاعات شرکت ، Huawei
 • GoDaddy: میزبانی برای SenseTime
 • GeoTrust: گواهی SSL برای Dahua Technology, SenseTime
 • سپردن: گواهی SSL برای Huawei, Hikvision
 • اجازه می دهد تا رمز: گواهی SSL برای Xiamen Meiya پیکو اطلاعات شرکت.
 • Stackpath/Bootcss: CDN برای Yitu Technologies Megvii

تاریخ تکرار می شود

توماس واتسون تصمیم به tabulate نازی سرشماری و دیگر به همان اندازه غیرقابل دفاع انتخاب در سال خود را از انجام کسب و کار سودآور شمارش یهودیان برای هیتلر — کثیف یک رابطه بین یک شرکت آمریکایی و رایش سوم.

هولوکاست را رخ داده است با یا بدون جدول بندی و ماشین آلات پانچ کارت است که آی بی ام/Dehomag اجاره به نازی ها. اما پرسش مهم در مورد این که آیا هیتلر نابودی یهودیان را که اتفاق افتاده است به سرعت یا کارآمد بدون برداشت مرگبار اطلاعات ثبت شده توسط آی بی ام/Dehomag.

همان سوال را باید پرسید که امروز از آمریکا tech غول مانند آمازون و گوگل و مایکروسافت که ارائه اطلاعات فن آوری است که حمایت چین کمپین سرکوب توده بازداشت خودسرانه و نظارت از آن جمعیت مسلمان.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چرا ما پرچم مطرح شد در کنگره برای جشن یک تمرین معنوی


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب