Coronavirus را تهدید می کند 'سال از پیشرفت در مسائل مربوط به آب و هوا

توسط پان PYLAS لندن (AP) — این بیماری همه گیر کوروناویروس را تهدید به از خط خارج شدن هر گونه پیشرفت در سال های

توسط NEWSSHANS در 30 اردیبهشت 1399

توسط پان PYLAS

لندن (AP) — این بیماری همه گیر کوروناویروس را تهدید به از خط خارج شدن هر گونه پیشرفت در سال های اخیر برای مقابله با بحران تغییرات آب و هوایی سازمان سالانه جمع آوری کسب و کار و نخبگان سیاسی در سوئیس اسکی رفت و آمد مکرر از داووس گفت:.

در یک نظرسنجی از متخصصان صنعت که reassesses خطرات به چشم انداز جهانی در نور گیر مجمع جهانی اقتصاد گفت: "سال پیشرفت" در پرداختن به تغییرات آب و هوایی می تواند بازگشت و مهم است که برای کشور به مطمئن شوید که مسائل زیست محیطی در قلب برنامه های بازیابی.

"ما در حال حاضر یک فرصت منحصر به فرد برای استفاده از این بحران برای انجام کارهای متفاوت و ساخت بهتر اقتصاد که بیشتر پایدار و انعطاف پذیر و فراگیر است." گفت: Saadia Zahidi این WEF مدیر عامل.

WEF هشدار داده است که "حذف معیارهای پایداری در تلاش بازیابی و یا بازگشت به یک گازهای فشرده اقتصاد جهانی خطرات مانع آب و هوا انعطاف پذیر و کم کربن گذار."

در تازه ترین گردهمایی در داووس در ژانویه, آب و هوا و مسائل تحت سلطه هفته بحث و بسیاری از شرکت ها و همچنین به عنوان دولت های ملی اصرار داشت که برای مقابله با گرمایش جهانی خواهد بود مرکزی برای برنامه های خود را در طول سال های آینده. موجب جوان آب و هوا فعالان مانند گرتا Thunberg و ونسا Nakate وعده ساخته شده بودند برای دیدار با تعهدات ساخته شده در سال 2015 در پاریس آب و هوا توافقنامه است.

از آن پس هر چند همه چیز شده است طرح میتوانست توسط coronavirus که مجبور است بسیاری از نقاط جهان به اعمال بی سابقه ای مستندات خود را در جوامع است. آسیب اقتصادی و مشکلات درگیر در لغو محدودیت داشتن عظیم اقتصادی با دهها میلیون نفر از مردم در سراسر جهان از دست دادن شغل خود و بسیاری از کشورهای رو به طور بالقوه عمیق ترین رکود پس از جنگ جهانی دوم است.

نزدیک به 350 ارشد خطر حرفه ای در صنایع از خرده فروشی به تولید بودند که برای بررسی گزارش مضطرب بیشتر در مورد تاثیر اقتصادی با 68% شناسایی یک "طولانی مدت رکود اقتصادی جهانی" به عنوان به احتمال زیاد آینده 18 ماه. افزایش ورشکستگی صنعت و شکست نیز بسیار برجسته به عنوان نگرانی بیش از دیگر COVID-19 شیوع.

گزارش تهیه شده در همکاری با خدمات حرفه ای شرکت Marsh & McLennan و زوریخ گروه بیمه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب