به همین دلیل است که وفاداری خیلی ارزشمند?

چه وفاداری? به وفادار است که به شرکت و وفاداری و پشتیبانی. این می تواند خود را به خانواده و دوستان و محل کار,

توسط NEWSSHANS در 10 خرداد 1399

چه وفاداری? به وفادار است که به شرکت و وفاداری و پشتیبانی. این می تواند خود را به خانواده و دوستان و محل کار, علت, کشور, و غیره. تصور جهان بدون وفاداری. تمام معاملات ما اساسا مبتنی بر اعتماد. شما بگویید یک فرد چیزی و آنها باید قادر به گرفتن کلمه خود را برای آن. اگر شما اعتماد به نیمی از چیزهایی که شما می شنوید ذهن خود را توسعه تلخی و شما نمی توانید هر چیزی قابل توجهی از آنجا که شما می توانید اعتماد هیچ کس نیست.

در پیشرفت

وفاداری را فراهم می کند پایه و اساس پیشرفت است. هنگامی که یک جامعه نیاز به حرکت به جلو بسیاری از مردم نیاز به گرد هم می آیند و کار به سمت یک هدف مشترک است. آنها نیاز به اعتماد که هر یک از افراد خود را برای بخش حمل و سهم خود را از بار. اگر وفاداری را نمی توان انتظار داشت پس از آن کارهای بزرگ را نمی توان انجام می شود. پروژه ها را به سادگی شکست چرا که هیچ کس نمی تواند اعتماد به یکدیگر است. مردم نمی تواند پاسخگو 24/7, 365 روز سال. وجود دارد نه به اندازه کافی منابع برای نظارت بر هر فردی در این راه است. اما اگر شما می توانید محل اعتماد خود را در کسی وفاداری آنها به طور طبیعی نگه دارید و خود را پاسخگو.

در مسائل معنوی مؤمنان محل اعتماد خود را در کلیسا. و این که چرا این قلب شکستن زمانی که کسانی که در موضع قدرت در درون یک دین هستند و در معرض سوء رفتار. در خانواده زن و شوهر به یکدیگر اعتماد به وفادار باقی می ماند. بر اساس این پایه و اساس آنها واگذار یکدیگر با آسیب پذیری خود و زندگی خود را. از این رو هنگامی که یک فرد می شکند اعتماد آن چیزی است نابخشودنی.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

بر اساس یک پایه از وفاداری یک زن و شوهر سپردن هر یک از دیگر با آسیب پذیری خود و زندگی خود را. (تصویر از طریق pixabay / CC0 1.0)

در بالا و عملکرد ورزشیو حمل و نقل هوایی و فضایی مربوط به مشاغل بسیار زیادی وجود دارد اعتماد قرار داده شده در هر فرد است. بالاتر شما بیشتر اهمیت وفاداری. مخاطرات بالا هستند که یک مدیر عامل خیانت خود شرکت و سهامداران است.

وفاداری ترین نمونه در نیروهای مسلح. بدون این کیفیت شما می توانید پیشرفت در دشمن. تمام ماموریت های در حال اجرا توسط تیم با نهایت وفاداری به اعضای تیم و سازمان ملل به آنها خدمت می کنند.

یکی بی وفا عمل در یک شرکت می تواند خراب کردن یک کار تمام است. یکی بی وفا عمل می تواند خراب کردن یک خانواده است. یک سرباز عمل بی وفایی قرار می دهد یک ملت در خطر است.

وفادار به خود

چگونه می تواند شما را بی وفا به خودتان است ؟ وفاداری یک جزء نخست اعتماد به نفس است. شما باید به خودتان اعتماد. چگونه شما ساخت این اعتماد? با انجام آنچه شما گفت که شما می خواهم. آن ساده است. شما را به قول خودتان است که شما چیزی را انجام دهید. چه اتفاقی می افتد زمانی که شما شکستن قول ؟ شما از دست داده اند ایمان به خود. شما تبدیل شده اند بیبهره از وفاداری. بدون این کیفیت چگونه می تواند به شما ایجاد اعتماد به نفس در شخصیت شما است ؟

(Image via pixabay / CC0 1.0)

بدون اینکه وفادار به خود را, چگونه می تواند به شما ایجاد اعتماد به نفس در شخصیت شما است ؟ (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

وفاداری است که زیر مجموعه ای از حقیقت است. کشت حقیقت شما را قادر به درک عمق وفاداری. در امور معنوی و انضباط وجود دارد وفاداری به نشان داده می شود نسبت به مدرسه خود فرقه یا فرقه. این فداکاری و تمرکز فکر شما را قادر به رسیدن به درک بیشتر و بهبود سطح خود را.

یک عامل مهم را در نظر بگیرید که اگر شما وفادار هستند, شما جذب افراد دیگر با همان کیفیت. شهرت خود را خواهد بود ستارگان. حتی دشمنان خود را خواهد شما را تحسین تعهد و وفاداری. یک دوست بدون وفاداری خطرناک تر از دشمن با وفاداری. دشمن بدون وفاداری است که تقریبا یک دارایی.

نه بسیار مطالب بر وفاداری امروزه و درست بودن به خود است نه کیفیت آن است گرامی. با اخبار جعلی انداز و محصولات تقلبی وجود ندارد بسیار شما می توانید بستگی دارد.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

کوه اورست در حال حاضر خانه به جهان بلندترین برج 5G


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن