مستند 2.0: خرید روبات تحویل کالا در انگلستان شهر

با توجه به CCP coronavirus مستند مردم در شهر میلتون کینز به ندرت سرمایه گذاری در خارج. این ساخته شده است که کا

توسط NEWSSHANS در 22 اردیبهشت 1399

با توجه به CCP coronavirus مستند مردم در شهر میلتون کینز به ندرت سرمایه گذاری در خارج. این ساخته شده است که کارهایی مانند خرید مواد غذایی بسیار دشوار است. خوشبختانه روبات ها آمده اند تا کمک های خود را به عنوان یک ناوگان ارائه کالا به شهروندان کاهش بار خود را.

خرید رباتها

میلتون کینز شده است تحت مستند از مارس 23. کشتی فضایی که در عمل ناوگان روبات شده بود نگهداری منطقه حتی قبل از این مستند. اما مستند های اعمال شده توسط دولت را دو برابر ناوگان خدماتی این شهر به 70 روبات. روبات شش چرخ و می تواند چندین کیسه های. هر کدام از آنها دارای یک ارتفاع معادل یک بزرگسال زانو ارتفاع. این شرکت همچنین یک امتیاز ویژه به خدمات درمانی کارکنان.

"در حال حاضر ما در حال ارائه تحویل رایگان برای همه بیمه خدمات درمانی کارگران در جامعه است. ما می خواهیم به زندگی را کمی ساده تر برای این افراد در این بسیار پر استرس بار... تعداد زیادی از آنها در حال انجام ... 80 ساعت در هفته و آنها لازم نیست که زمان برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی محلی به طوری که آنها با استفاده از روبات ما را برای خرید... ما مفتخر هستیم که ما می تواند بخشی از راه حل آن," هنری هریس-Burland از کشتی فضایی گفت: به سلامت.

هر ربات نصب شده است با یک رنگ نارنجی روشن پرچم به طوری که ترافیک می دوزند و مردم در خیابان ها می توانید آنها را ببینید و مناسب گریزان اقدامات است. کاربران از این سرویس دانلود شرکت نرم افزار و منظور آنچه که آنها مایل به تحویل داده می شود — مواد غذایی بسته یا takeaways. اقلام جمع آوری شده و روبات ها ارائه آنها را در کاربر محل مورد نظر فراهم می آید تا شعاع 4 کیلومتر از کسب و کار.

کاربران می توانند اسکن یک برنامه برای باز کردن این ربات سازی و خارج کردن اقلام است. (تصویر: یوتیوب / تصویر)

هنگامی که ربات می رسد و کاربر می تواند اسکن برنامه برای باز کردن این ربات سازی و خارج کردن اقلام است. روبات ها قادر هستند با سرعت 4 مایل در ساعت و حتی می توانید سفر در پیاده رو. کشتی فضایی آغاز عملیات حدود 5 سال به عقب. که مقر آن در سان فرانسیسکو این خدمات چندین شهر در سراسر جهان است. از آوریل سال 2018 این شرکت به پایان رسید بیش از 100,000 تحویل در میلتون کینس.

هواپیماهای بدون سرنشین تحویل

در دیگر نقاط جهان, هواپیماهای بدون سرنشین به طور فزاینده ای مورد استفاده قرار گیرد برای تحویل در مستند دوره است. در سنگاپور اولین هواپیماهای بدون سرنشین تحویل سرویس شروع به حمل و نقل تقریبا دو کیلو (4.4 پوند) از ویتامین ها به یک کشتی است. در حال حاضر سازه های دریایی تحویل انجام می شود با استفاده از هلیکوپتر و قایق. با این حال گزینه های گران قیمت. با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین هزینه می توان برش تقریبا 80 درصد است. این کشور در سازمان هواپیمایی کشوری این است که کار با بازیکنان صنعت به وضع مقررات برای بدون سرنشین وسیله نقلیه میباشد.

در ایالات متحده الفبا را تحویل هواپیماهای بدون سرنشین شرکت بال شده است شاهد یک افزایش در تقاضا با توجه به این مستند با تحویل تقریبا دو برابر در اوایل ماه مارس. از آنجا که هواپیماهای بدون سرنشین می تواند سفر در سرعت از 65 mph سفارشات قرار داده شده معمولا تحویل در عرض چند دقیقه. حتی بال مکان تست در استرالیا دیده می شود افزایش استفاده توسط مشتریان.

در انگلستان دولت اعلام کرد که استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای تحویل تجهیزات پزشکی از Hampshire به جزیره موجود زنده پس از عبور کشتی بین این دو مکان قطع شده اند به دلیل COVID-19 ترساندن. کارشناسان پیش بینی فعلی مستند به عمل به عنوان یک کاتالیزور برای افزایش استقرار خودمختار تحویل راه حل ها در آینده است. این به آن معنا است که بخش بزرگی از کارکنان به عنوان تحویل عوامل به احتمال زیاد باید به دنبال جایگزین اشتغال است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

اتوماسیون: آینده کسب و کار حق رای دادن مواد غذایی


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب